Фільтри
Код: ПЛШ
УКРАЇНА
4 852 грн.
: 0
Вид товару: Конус, Планшайба
Код: ПЛШ40
УКРАЇНА
4 852 грн.
: 0
Вид товару: Конус, Планшайба
Балансувальні конуси Планшайба Гайка швидкознімна Мотоадаптери
Балансування коліс - одна з головних послуг сучасних автосервісів і шиномонтажних підприємств за умови, якщо вони хочуть отримувати стабільний прибуток і нових клієнтів. На будь-якому СТО, що надає послуги з обслуговування коліс, має бути необхідне оснащення та інструменти, призначені для балансування коліс легкових і вантажних автомобілів.

Навіщо потрібне балансування коліс?

Всі сучасні автомобілі потребують балансування коліс після проведення маніпуляцій (зняття / установка) гуми для усунення найменших відхилень від встановлених виробником параметрів. Це відноситься і до взаємного розташування коліс: будь-який дисбаланс або неправильний кут може знизити продуктивність роботи ТЗ, підвищити стомлюваність водія, привести до перевитрати палива і передчасного зносу шин.
Балансування коліс - це необхідний захід для будь-якого автомобіля, який проводиться після ремонту або заміни шини на нову. Балансують колеса, які в результаті складних дорожніх умов експлуатації, через зношування, змінюють кут нахилу, що викликає вібрацію і зниження ресурсу до заміни мастила в двигуні. Але слід розуміти, що при їзді по місту на відносно невисокій швидкості, порушення балансу коліс не завжди помітне, для того, щоб відчути наслідки дисбалансу, потрібно розігнати авто до 100 км / ч. Проте відсутність ознак проблеми ще не означає відсутність самої проблеми, при цьому негативний вплив на технічний стан автомобіля зберігається.
Кожен автомобіліст повинен регулярно звертатися в автосервіс, а якщо відбувається грубий вплив на підвіску (наприклад, наїзд на купину або бордюр), то потрібно приїхати в СТО в терміновому порядку, щоб відновити рівновагу коліс.

Способи балансування коліс

Балансування шин найчастіше перевіряється ще на етапі виробництва на заводі, де продукцію піддають випробуванням на статичну і динамічну рівновагу. Але це не означає, що покришка після надходження в продаж зберігає початкові властивості (особливо при недотриманні правил транспортування і зберігання).
В умовах автосервісу використовується спеціальне обладнання для балансування - верстати, на які встановлюються шини, які обертаються з паралельної перевіркою осі. Сучасні верстати дозволяють перевіряти шини в кількох режимах балансування, додаткова перевірка співвісності за допомогою лазерних напрямних, таймер і багато іншого. Щоб домогтися точного балансування, необхідно точно зафіксувати колесо на осі кріплення верстата балансування таким чином, щоб центр колеса знаходився на одній осі з валом балансира. Отвір ступиці застосовується в якості центрального положення колеса.

Планшайби і конуси для балансування коліс

Іноді встановити колесо на балансувальний верстат з повним збігом осей виявляється технічно неможливим, наприклад, через різницю в конфігурації верстата і диска. У цьому випадку фахівці автосервісу використовують спеціальні допоміжні інструменти і аксесуари для дисків коліс - балансувальні конуси, шайби, а також цілі набори конусів і інші пристрої. З їх допомогою можна добитися правильного центрування колеса по функціональному отвору диска, завдяки особливій геометрії планшайби. Конуси, шайби і фланці встановлюються на балансувальний вал верстата, потім на них кріпиться диск з шиною і фіксується гайкою.
Балансувальна планшайба являє собою металевий диск певної товщини і форми, яка може бути, як абсолютно плоскою, так і в формі усіченого конуса. У тілі шайби передбачено декілька отворів для фіксації диска за допомогою штатних кріплень. Отвори можуть бути розширені і мати різну форму відповідно до геометрії і розташування кріпильних виробів колісного диска.
Основне призначення планшайб і конусів - можливість установки на вал балансувального диска при розбіжності технічних параметрів. Наприклад, якщо довжини вала недостатньо для фіксації затискної гайкою, то за допомогою планшайби або конуса з перехідною чашкою можна компенсувати нестачу довжини і встановити диск. При покупці аксесуара необхідно враховувати особливості геометрії дисків коліс тієї марки і моделі авто, з якою ведеться робота (ЗАЗ, ГАЗель, Iveco, MB Sprinter).
В компанії «Гранд Інструмент» можна купити балансувальні планшайби, конуси і фланці за доступними цінами. Продукція зарубіжних виробників представлена першим українським офіційним імпортером, у якого можна придбати все необхідне для обслуговування авто в гаражних і професійних умовах. Замовлення можна оформити на сайті з доставкою по всій території України.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране