Фільтри
Код: TB-K-0100000
BRIGHT
2 562 грн.
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: TB-K-0200000
BRIGHT
2 562 грн.
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: QRW-NUT
BRIGHT
Очікується
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: 76-574-2
HUNTER
Очікується
16 800 грн.
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Балансувальні конуси Планшайба Гайка швидкознімна Мотоадаптери

Баланс шин це розподіл маси всередині автомобільної шини або всього колеса. Коли колесо обертається, асиметрія в розподілі маси може призвести до розбалансування, яке проявляється у вигляді вертикальних і поперечних коливань, які з часом викликають коливання рульового колеса. Частота і величина цього коливання зазвичай збільшуються зі швидкістю, коли частота обертання колеса дорівнює резонансній частоті підвіски.

Фізика балансування автомобільних коліс

Баланс шин в шиномонтажних майстернях вимірюється і відновлюється двома методами: статичними і динамічними. Статичний баланс передбачає, що центр маси колеса розташовується на осі обертання. Він може бути визначений за допомогою верстата балансування, на якому шина встановлена на горизонтальному шпинделі. Якщо центр маси шини не розташований на цій вертикальній осі, то гравітація змусить її вісь відхилитися. Величина відхилення вказує на величину дисбалансу, а напрямок відхилення вказує кутове положення дисбалансу.

Динамічний баланс вимагає, щоб головна вісь моменту інерції шини була вирівняна з віссю, навколо якої обертається шина. У момент випуску шини на заводі, шину і диск встановлюють на випробувальному валу верстата балансування, який обертається зі швидкістю 100 об/хв. Рівень дисбалансу вимірюються датчиками стенду. Ці сили перетворюються в статичні і парні значення для внутрішньої і зовнішньої площин колеса і порівнюються з рівнем дисбалансу (максимально допустимі виробничі межі) колеса. В процес експлуатації автомобіля розбалансоване колесо може викликати вібрацію підвіски транспортного засобу.

Динамічне балансування в шиномонтажному цеху вимагає зняття колеса з транспортного засобу. Датчики, встановлені в сучасних балансувальних стендах, дозволяють оцінити дисбаланс колеса. & Nbsp; Якщо головна вісь моменту інерції колеса не вирівняна з віссю через асиметричний розподіл маси, то зовнішній крутний момент, перпендикулярний осі, змусить колесо коливатися. Фахівці автосервісів можуть знизити цю вібрацію до прийнятного рівня за допомогою верстата балансування, додавши (приклеївши або набивши) невеликі маси до внутрішніх і зовнішніх частин обода колеса.

Використання швидкозатискної гайки для верстата балансування

Конструкція верстата балансування передбачає збіг центрального шпинделя для установки колісного диска з його посадочними отворами. Для фіксації колеса використовуються спеціальні інструменти- затискні гайки, які дозволяють надійно закріпити колесо перед балансуванням. & Nbsp; В процесі обслуговування автомобілів різних марок і моделей часто відбувається так, що посадкові отвори в колесі або інші геометричні параметри колеса диска і балансувального вала не збігаються. Це відбувається при обслуговуванні різних видів транспортних засобів автомобілів, мотоциклів, квадроциклів, що мають різні розміри, форму і розташування посадочних отворів. Багато автосервісів воліють купувати додаткові аксесуари і комплектуючі для верстатів, тоді як інші використовують універсальні пристрої швидкозатискні гайки.

Після того, як колесо буде коректно розташоване на валу верстата балансування, необхідно закріпити його швидкозатискною гайкою, щоб зафіксувати. ,Увидкознімна гайка, що підходить для будь-якого верстата балансування, має функцію швидкого від'єднання, що дозволяє послабити її після використання і не витрачати час на повне зняття. Перевагою самозатискної гайки є універсальність: вона підходить для будь-якого верстата балансування з певним діаметром вала 36, 40 або 42мм.

Компанія & laquo; Гранд Інструмент пропонує вашій увазі широкий асортимент товарів для автосервісів і шиномонтажних підприємств. У каталозі представлені затискні гайки для виробника балансувальних стендів з США HUNTER, італійського консорціуму NEXION в який входить BRIGHT і італійський виробник Ravaglioli. Швидкознімні гайки можна замовити з доставкою в будь-яке місто України. Ви можете скористатися послугами Нової Пошти, Інтайм, Делівері та інших перевізників, а також організувати індивідуальну доставку кур'єром. Можна отримати попередню консультацію за телефоном гарячої лінії або задати питання оператору чату на сайті компанії.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране