Код: HBAF0130
TOPTUL
424 грн.
: 1
Довжина: 130 мм
Матеріал: S2
Код: HBAC0412
TOPTUL
73 грн.
: 1
Довжина: 120 мм
Матеріал: SNCM+V
Розмір: 4 мм
Код: HBAC0513
TOPTUL
76 грн.
: 1
Довжина: 130 мм
Матеріал: SNCM+V
Розмір: 5 мм
Код: HBBC0419
TOPTUL
171 грн.
: 1
Довжина: 185 мм
Матеріал: CR-MO
Розмір: 4 мм
Код: HBBC0619
TOPTUL
171 грн.
: 1
Довжина: 185 мм
Матеріал: CR-MO
Розмір: 6 мм
Код: HBAC0816
TOPTUL
176 грн.
: 1
Довжина: 160 мм
Матеріал: SNCM+V
Розмір: 8 мм
Код: HBBF0155
TOPTUL
528 грн.
: 1
Довжина: 155 мм
Матеріал: S2
Код: HBAC0614
TOPTUL
114 грн.
: 1
Довжина: 140 мм
Матеріал: SNCM+V
Розмір: 6 мм
Код: КЕРН
TOPTUL
Очікується
: 0
Довжина: 120 мм
Розмір: 4 мм
Код: HBAF0135
TOPTUL
Знято з виробництва
: 0
Довжина: 130 мм
Матеріал: S2
Відгуки до товарів
Кернер автоматичний з регулюванням... (HBAF0130)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Прекрасный инструмент, удобен в использовании, можно регулировать силу удара. Я обычно использую для выкручивания болтов шпилек.
Подробнее
Кернер 4х120 мм (HBAC0412)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Удобно брать с собой, компактный. Удобный комплект, помещается в небольшой бокс или сумку. Качество хорошее.
Подробнее
Кернер 5х130 мм (HBAC0513)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Якість чудова. Метал дуже якісно оброблений, хороший тримач. Можете брати сміливо.
Подробнее

Кернер - ударний металевий інструмент, що представляє собою стрижень з гострим накінечником на одному кінці і тупим прикладом (потилицею) на іншому, по якому наносяться удари молотком. Даний інструмент використовується для формування відбитка накінечника на заготівлі для розмітки місця установки свердла, а також інших видів розмітки на металевих і дерев'яних поверхнях. Також цей ударний інструмент може використовуватися, щоб створити декор або навіть сформувати зображення з рівномірно розташованих заглиблень.

Види Кернер

В роботі з електроінструментом використання кернера дозволяє не тільки домогтися точності свердління робочих отворів, а також уникнути зісковзування стрижня свердла зі слизької металевої поверхні. Існують різні види кернерів, в тому числі ручні і автоматичні інструменти. До останніх відносяться так звані кернери-самостріли, оснащені пружинним пусковим механізмом.

За допомогою автоматичного кернера можна виробляти розмітку однією рукою, регулювати силу удару при роботі з відносно м'якими матеріалами, а також збільшити швидкість розмітки. Більш досконала модель автоматичного інструменту – електрична чертилка, яка оснащена індукційною котушкою, яка втягує подпружинний ударник за принципом ручного кернера.

До ручних різновидів інструменту відносяться:

  • кернери-циркулі – використовуються для кернення металу по колу, на виставленній відстані від краю заготовки;
  • кернери-дзвони – призначені для кернення сферичних предметів з металу, встановлюючись на них за допомогою центрошукача і креслячи окружність по « спідниці » дзвона;
  • регульовані центрувальні кернери – являють собою металеві стрижні телескопічного типу з поворотною голівкою, за допомогою якої можна регулювати положення і установку центрального стрижня.

Кернер – необхідний інструмент для слюсаря, вироблений з інструментальної, вуглецевої або загартованої сталі. Форма перетину стрижня інструменту може бути круглою, квадратною і шестигранною

Особливості застосування Кернер

Оскільки інструмент є колючим металевим предметом, при роботі з ним необхідно дотримуватися запобіжних заходів і техніки безпеки. Правильне кернення металу здійснюється наступним способом:

  • металеву поверхню для розмітки необхідно попередньо розмітити олівцем або крейдою;
  • накінечник кернера необхідно поєднати з перетином лінії розмітки сурово перпендикулярно поверхні;
  • молотком необхідно завдати точного удару по потилиці кернера, намагаючись зробити це так, щоб вісь удару збіглася з віссю металевого стержня.

Правильне дотримання техніки кернення дозволяє домогтися точності і правильності форми лунки, а також запобігти зісковзуванню свердла.

Як правильно підібрати кернер?

При виборі інструмента для роботи з металом необхідно орієнтуватися на бюджет, а також основні завдання, які майстер виконує при роботі з металом. Найдоступнішим і простим видом кернера є механічний інструмент. Він підходить для періодичних нескладних завдань, які виконуються на нерегулярній основі. Для професійних цілей, інтенсивної роботи в слюсарному цеху краще вибрати більш дорогі, але функціональні автоматичні або електричні керни, які дозволяють виробляти велику кількість розміток.

Вибираючи інструмент, також слід звертати увагу на виробника і продавця. Оптимальним варіантом є торгівельна марка середньої цінової категорії, яка добре зарекомендувала себе на українському ринку. Наприклад, тайванська фірма Toptul – пропонує великий вибір Кернер сучасних типів – автоматичні з регулюванням, а також із захисними прогумованими чохлами, які полегшують роботу.

Компанія « Гранд Інструмент » пропонує великий вибір обладнання та матеріалів для широких сфер застосування, в тому числі кернери за доступними цінами. На сайті компанії можна вибрати відповідний тип інструменту, замовити його в потрібній кількості і отримати з доставкою по всіх регіонах України за допомогою Нової Пошти, Делівері-Авто, Інтайм та інших перевізників. Для консультації можна зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії 0 800 300   351 або зв'язатися з менеджером в онлайн-чаті на сайті.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Ударно-важільний інструмент
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране