Індукційний нагрівач 1500 Вт з набором насадок IND-1500W G.I.KRAFT
Відгуків:
1
  • Артикул: IND-1500W
  • Виробник: G.I.Kraft
У наявності
Ціна:
14 995
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Гарантія
12 міс.
Вага
6.2 кг
Показати все
Комплектація:
Індукційна котушка Ø21 мм
1 шт.
Індукційна котушка Ø28 мм
Індукційна котушка Ø30 мм
Гнучкий індукційний кабель 750 мм
Основні характеристики:
  • Потужність: 1500 Вт, що забезпечує швидке нагрівання навіть найбільш складних металевих деталей