GAAQ1603U-12
TOPTUL
Набір головок 12-гр. 1/2 "15од. на планці GAAQ1603U-12 TOPTUL
Набори головок стандартні
Набори торцевих головок
Головки торцеві та набори
Ручний інструмент та набори
Каталог товарів
Гранд Інструмент
Набори головок стандартні
Відгуків:
2
Артикул:
GAAQ1603U-12
Виробник:
Toptul
У наявності
Ціна:
1 371
У кошик
Купити в один клік
Купити в один клік
Ваш запит надіслано. Чекайте на дзвінок від менеджера.
Як до Вас звертатися?
Ваш контактний телефон
Підтвердити
Відміна
Купити у розстрочку
Умови кредитування
Споживчий Кредит
Tepмін кpeдитувaння - від 3 дo 24 міcяців
Щoміcячнa кoміcія 50 гpн. в пільгoвий пepіoд, a піcля - 3% від cуми кpeдиту + 50 гpн.
Paзoвa кoміcія – від 500 гpн.
Послуга страхування – відсутня!
Cумa кpeдиту – дo 150 000 гpн.
Початковий внесок - 0%
Дocтpoкoвe пoгaшeння кpeдиту - бeз кoміcій Легка Розстрочка (Оплата Частинами)
Для оформлення необхідно:
Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код
Залишити заявку на сайті через кнопку «Купити в Розстрочку»
Легка Розстрочка (Оплата Частинами)
Tepмін кpeдитувaння - від 3 дo 12 місяців
Paзoвa кoміcія – від 2,57%
Cумa кpeдиту – дo 200 000 гpн.
Початковий внесок - 0%
Дocтpoкoвe пoгaшeння - бeз кoміcій
Для оформлення необхідно:
Кредитна картка Sensebank з доступним лімітом для покупки
Повідомити про оформлення ОЧ менеджера магазину
Відміна
З умовами ознайомився
Заповніть форму
Прізвище:
Ім'я:
По-батькові:
Ваш контактний телефон:
Email:
Виберіть термін кредитування, міс.
3 місяця
5 місяців
10 місяців
12 місяців
24 місяця
Оберіть відділення
Зробити запит
Способи оплати
Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
м. Харків, вул. Клочківська, 99A
м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики та комплектація
Характеристики:
Кількість одиниць
15 шт.
Приєднувальний профіль
1/2 "
Робочий профіль
Розмір
8 мм
9 мм
10 мм
11 мм
12 мм
13 мм
14 мм
15 мм
17 мм
19 мм
22 мм
24 мм
27 мм
30 мм
32 мм