Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T10152
TORIN
1 068 грн.
: 2
Вантажопідйомність: 1500 кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 390 мм
Гарантія: 6 міс.
Висота підхвату: 95 мм
Вага: 3.3 кг
Робочий хід: 295 мм
Пакувальні розміри: 660x470x230 мм
Упаковка: Картонна коробка
Відгуки до товарів
Домкрат гвинтовий ромбоподібний пос... (T10152)
Дата публікації: 3 месяца назад
1 5 Оцінка:
Я т взяв за
Подробнее
Домкрат ромбоподібний Домкрат ВАЗ Домкрат Daewoo Lanos
Багато власників легковиків марки Жигулі шукають домкрат на ВАЗ: підйомник необхідний для допомоги в аварійних ситуаціях на дорозі, при гаражному ремонті. Адже далеко не завжди є можливість викликати техслужби в дорозі, набагато простіше і економніше самостійно замінити колесо. Однак далеко не завжди зараз можна придбати фірмовий домкрат, яким комплектуються нові машини. Його також називають штатним, і він має наступні характеристики:
 1. Тип механічний, гвинтовий. Підйом автомобіля відбувається при обертанні ручки по гвинту, до якого прикріплени підйомний майданчик. & Nbsp;
 2. Вантажопідйомність 0,5 тонни.
 3. Висота підхоплення 10 см.
 4. Висота підйому вантажу 0,5 м.
Підйомні пристрої зроблені з надійною інструментальної сталі, зручні в роботі, компактні, недорогі. Підходять для більшості моделей ВАЗ, а також для автомобілів інших моделей в межах вантажопідйомності пристрою. Встановлювати і застосовувати їх варто на твердій рівній поверхні.
В разі, якщо не вдається придбати фірмовий домкрат на 2110, існує багато альтернатив. Розглянемо їх докладніше.

Варіанти домкратів для жигулів

Підібрати відповідний підйомник для ВАЗа можна в кожній групі пристроїв.
 1. Механічні. Два типи пристроїв гвинтові і рейкові. У першому рух вантажу здійснюється за допомогою обертання гвинта, у другому - & nbsp; по рейці з отворами, за яку зачіпається планка із зубцями. Мають найбільш просту і тому найнадійнішу конструкцію, яка може бути виконана в різних варіаціях.
 2. Гідравлічні. Домкрати цього типу мають гідроциліндр, який виконує підйом і опускання штока під час надходження / виходу мінерального мастила. Шток служить підйомником. Випускають моделі темно-зелені, телескопічні та підкатні.
 3. Пневматичні. В конструкцію підйомників входить надувна подушка з міцного прогумованого матеріалу. Збільшуючись при надходженні стиснутого повітря або вихлопних газів, подушка піднімає автомобіль.

Особливості, переваги та недоліки домкратів для ваз 2101 різних видів

Автовласники нерідко стоять перед непростим завданням: який тип підйомного пристрою вибрати? Для того щоб краще орієнтуватися, потрібно знати нюанси кожного типу домкратів.

Механічні домкрати

 1. Гвинтові пристрої випускають двох типів: телескопічні, ромбовидні. Ромбовидні моделі з вантажопідйомністю в межах 0,5-3 тонни найчастіше можна побачити в наборі інструментів і обладнання для легкових автомобілів. Телескопічні підйомники піднімають більш важкі машини до 15 тонн, їх вибирають для позашляховиків, мікроавтобусів та інших моделей. Переваги гвинтових домкратів ваз для 2109 в компактності, міцності, надійності, невеликій вазі, широкому діапазоні робочого ходу і висоті підйому.
 2. Рейкові моделі бувають типу "важель" і зубчастої конструкції. Вантажопідйомність - в межах до 6 тонн, 6-15 тонн і вище 15 тонн. Плюси цих домкратів можливість роботи у вертикальній і горизонтальній площинах, надійність, простота використання, безпека.

Гідравлічні домкрати

 1. Пляшкові підйомники бувають одноштоковимі, вони застосовуються для підйому легкових, вантажних автомобілів і спеціальної техніки завдяки високій вантажопідйомності (понад 2-х і до 50 тонн). Їх також можна використовувати для автомобілів ВАЗ, головне це відповідність мінімальної висоти підхоплення домкрата і кліренсу автомобіля. Повинен залишатися хоча б невеликий зазор.
 2. Телескопічні володіють двома штоками, що забезпечує підйом на велику висоту і зменшує висоту підхоплення. Вантажопідйомність від 2-х до 20 тонн. Зберігаються такі підйомники лише у вертикальному положенні.
 3. Підкатні домкрати мають горизонтальне положення корпусу, оснащеного колесами. Мають широкий діапазон вантажопідйомності, найбільш часто купують моделі для автомобілів масою 2-5 тонн. Використовувати їх можна на рівній і твердій поверхні. Працюють підкатні домкрати як від ручної сили (на гідравлиці), так і від пневмопривода, що збільшує швидкість підйому / спуску.

Пневматичні домкрати

Ці моделі підйомників незамінні для робіт в польових умовах. Вантажопідйомність досягає 5 тонн. Такий пристрій потребує компресор або циліндри зі стисненим повітрям, а при роботі на вихлопних газах подушка всередині покривається їдким нальотом.

Домкрат гвинтовий штатний на ВАЗ в інтернет-магазині Гранд Інструмент

В асортименті компанії Гранд Інструмент одного з найбільших в Україні торгових майданчиків фірмового гаражного обладнання представлений ромбоподібний гвинтовий домкрат виробництва TORIN (КНР). Устаткування цієї торгової марки поставляється в 182 країни світу і користується популярністю. Домкрат характеризується надійною конструкцією з посиленою інструментальної сталі, вантажопідйомністю 1,5 тонни, підхопленням авто з 9,5 см, висотою підйому на 0,39 м. Укомплектований зручною рукояткою і широкої опорною базою. Ви можете купити домкрат на Ваз за оптимальною ціною з доставкою по Україні.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Домкрати автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Гвинтовий домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів масою до 2-х тонн.

Гвинтовий (ромбовий) домкрат простий у використанні, має велику довговічність і має низьку ціну. Важливою перевагою цих механічних домкратів є можливість обслуговування автомобілів з низьким кліренсом.

Це обладнання складається з 4-х з'єднаних у формі ромба важелів, що стискаються різьбовим гвинтом. При обертанні ходового гвинта конструкція розтискається або стискається, за рахунок чого відбувається підйом вантажу.

Ромбічний гвинтовий домкрат має важливий недолік – необхідність докладати серйозних зусиль під час роботи, а також слабкої стійкості.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране