Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T10152
TORIN
1 068 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 1500кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 390мм
Гарантія: 6міс.
Висота підхвату: 95мм
Вага: 3.3кг
Робочий хід: 295мм
Пакувальні розміри: 660x470x230мм
Упаковка: Картонна коробка
Відгуки до товарів
Домкрат гвинтовий ромбоподібний пос... (T10152)
Дата публікації: 8 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Завжди вважав, що ромбовидні домкрати надійніші та зручніші пляшкових, тому обирати було не складно. Рекомендую!
Подробнее
Домкрат ромбоподібний Домкрат ВАЗ Домкрат Daewoo Lanos
Багато власників легковиків марки Жигулі шукають домкрат на ВАЗ: підйомник необхідний для допомоги в аварійних ситуаціях на дорозі, при гаражному ремонті. Адже далеко не завжди є можливість викликати техслужби в дорозі, набагато простіше і економніше самостійно замінити колесо. Однак далеко не завжди зараз можна придбати фірмовий домкрат, яким комплектуються нові машини. Його також називають штатним, і він має наступні характеристики:
 1. Тип механічний, гвинтовий. Підйом автомобіля відбувається при обертанні ручки по гвинту, до якого прикріплени підйомний майданчик. & Nbsp;
 2. Вантажопідйомність 0,5 тонни.
 3. Висота підхоплення 10 см.
 4. Висота підйому вантажу 0,5 м.
Підйомні пристрої зроблені з надійною інструментальної сталі, зручні в роботі, компактні, недорогі. Підходять для більшості моделей ВАЗ, а також для автомобілів інших моделей в межах вантажопідйомності пристрою. Встановлювати і застосовувати їх варто на твердій рівній поверхні.
В разі, якщо не вдається придбати фірмовий домкрат на 2110, існує багато альтернатив. Розглянемо їх докладніше.

Варіанти домкратів для жигулів

Підібрати відповідний підйомник для ВАЗа можна в кожній групі пристроїв.
 1. Механічні. Два типи пристроїв гвинтові і рейкові. У першому рух вантажу здійснюється за допомогою обертання гвинта, у другому - & nbsp; по рейці з отворами, за яку зачіпається планка із зубцями. Мають найбільш просту і тому найнадійнішу конструкцію, яка може бути виконана в різних варіаціях.
 2. Гідравлічні. Домкрати цього типу мають гідроциліндр, який виконує підйом і опускання штока під час надходження / виходу мінерального мастила. Шток служить підйомником. Випускають моделі темно-зелені, телескопічні та підкатні.
 3. Пневматичні. В конструкцію підйомників входить надувна подушка з міцного прогумованого матеріалу. Збільшуючись при надходженні стиснутого повітря або вихлопних газів, подушка піднімає автомобіль.

Особливості, переваги та недоліки домкратів для ваз 2101 різних видів

Автовласники нерідко стоять перед непростим завданням: який тип підйомного пристрою вибрати? Для того щоб краще орієнтуватися, потрібно знати нюанси кожного типу домкратів.

Механічні домкрати

 1. Гвинтові пристрої випускають двох типів: телескопічні, ромбовидні. Ромбовидні моделі з вантажопідйомністю в межах 0,5-3 тонни найчастіше можна побачити в наборі інструментів і обладнання для легкових автомобілів. Телескопічні підйомники піднімають більш важкі машини до 15 тонн, їх вибирають для позашляховиків, мікроавтобусів та інших моделей. Переваги гвинтових домкратів ваз для 2109 в компактності, міцності, надійності, невеликій вазі, широкому діапазоні робочого ходу і висоті підйому.
 2. Рейкові моделі бувають типу "важель" і зубчастої конструкції. Вантажопідйомність - в межах до 6 тонн, 6-15 тонн і вище 15 тонн. Плюси цих домкратів можливість роботи у вертикальній і горизонтальній площинах, надійність, простота використання, безпека.

Гідравлічні домкрати

 1. Пляшкові підйомники бувають одноштоковимі, вони застосовуються для підйому легкових, вантажних автомобілів і спеціальної техніки завдяки високій вантажопідйомності (понад 2-х і до 50 тонн). Їх також можна використовувати для автомобілів ВАЗ, головне це відповідність мінімальної висоти підхоплення домкрата і кліренсу автомобіля. Повинен залишатися хоча б невеликий зазор.
 2. Телескопічні володіють двома штоками, що забезпечує підйом на велику висоту і зменшує висоту підхоплення. Вантажопідйомність від 2-х до 20 тонн. Зберігаються такі підйомники лише у вертикальному положенні.
 3. Підкатні домкрати мають горизонтальне положення корпусу, оснащеного колесами. Мають широкий діапазон вантажопідйомності, найбільш часто купують моделі для автомобілів масою 2-5 тонн. Використовувати їх можна на рівній і твердій поверхні. Працюють підкатні домкрати як від ручної сили (на гідравлиці), так і від пневмопривода, що збільшує швидкість підйому / спуску.

Пневматичні домкрати

Ці моделі підйомників незамінні для робіт в польових умовах. Вантажопідйомність досягає 5 тонн. Такий пристрій потребує компресор або циліндри зі стисненим повітрям, а при роботі на вихлопних газах подушка всередині покривається їдким нальотом.

Домкрат гвинтовий штатний на ВАЗ в інтернет-магазині Гранд Інструмент

В асортименті компанії Гранд Інструмент одного з найбільших в Україні торгових майданчиків фірмового гаражного обладнання представлений ромбоподібний гвинтовий домкрат виробництва TORIN (КНР). Устаткування цієї торгової марки поставляється в 182 країни світу і користується популярністю. Домкрат характеризується надійною конструкцією з посиленою інструментальної сталі, вантажопідйомністю 1,5 тонни, підхопленням авто з 9,5 см, висотою підйому на 0,39 м. Укомплектований зручною рукояткою і широкої опорною базою. Ви можете купити домкрат на Ваз за оптимальною ціною з доставкою по Україні.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Домкрати автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Гвинтовий домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів масою до 2-х тонн.

Гвинтовий (ромбовий) домкрат простий у використанні, має велику довговічність і має низьку ціну. Важливою перевагою цих механічних домкратів є можливість обслуговування автомобілів з низьким кліренсом.

Це обладнання складається з 4-х з'єднаних у формі ромба важелів, що стискаються різьбовим гвинтом. При обертанні ходового гвинта конструкція розтискається або стискається, за рахунок чого відбувається підйом вантажу.

Ромбічний гвинтовий домкрат має важливий недолік – необхідність докладати серйозних зусиль під час роботи, а також слабкої стійкості.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране