Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T10152
TORIN
1 068 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 1500кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 390мм
Гарантія: 6міс.
Висота підхвату: 95мм
Вага: 3.3кг
Робочий хід: 295мм
Пакувальні розміри: 660x470x230мм
Упаковка: Картонна коробка
Відгуки до товарів
Домкрат гвинтовий ромбоподібний пос... (T10152)
Дата публікації: 8 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Завжди вважав, що ромбовидні домкрати надійніші та зручніші пляшкових, тому обирати було не складно. Рекомендую!
Подробнее
Домкрат ромбоподібний Домкрат ВАЗ Домкрат Daewoo Lanos
Різновид автомобільного домкрата домкрат ромбічний, який отримав таку назву через зовнішній виглядом конструкції. Призначений для підйому автомобіля невеликої маси до 2 тонн на висоту до півметра. Це необхідно для виконання таких робіт, як заміна автомобільного колеса, в гаражі або безпосередньо в поїздці. Невеликі габарити і маса домкрата такого типу дозволяє йому займати небагато місця в багажнику легкового авто і завжди мати його під рукою.

Особливості конструкції і роботи домкрата-ромба

Підйомний пристрій ромбовидний відноситься до гвинтового механічного типу, тому що в дію він приводиться завдяки переміщенню елементів конструкції вздовж шпильки з гвинтовою різьбою. Переміщення здійснюється ручним зусиллям за допомогою важеля з ручкою. Такий пристрій служить запорукою надійності, довговічності і міцності домкрата, але разом з тим, обмежує його вантажопідйомність і швидкість підняття машини.
В асортименті інтернет-магазину представлений механічний домкрат ромбовидний торгової марки TORIN. Це відомий в США, Європі та Азії китайський бренд обладнання для автосервісу і домашнього гаража. Домкрати характеризуються надійною і міцною конструкцією з інструментальної сталі, яка в ряді моделей посилена. Ромбові підйомники оснащені важелем зігнутої форми з пружною ручкою для підвищення зручності роботи. Підвищити стійкість підйомника дозволяє збільшена площа бази і опорного майданчика. Головка замикається, що запобігає пропуски при русі і робить зручним кріплення.
Якщо вам потрібен якісний домкрат ромбічний за вигідною ціною, ознайомтеся з вибором виробів на сайті інтернет-магазину Гранд Інструмент. Тут представлена оригінальна продукція провідних виробників обладнання для автомайстерень, яке компанія оперативно доставляє по Україні.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Домкрати автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Гвинтовий домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів масою до 2-х тонн.

Гвинтовий (ромбовий) домкрат простий у використанні, має велику довговічність і має низьку ціну. Важливою перевагою цих механічних домкратів є можливість обслуговування автомобілів з низьким кліренсом.

Це обладнання складається з 4-х з'єднаних у формі ромба важелів, що стискаються різьбовим гвинтом. При обертанні ходового гвинта конструкція розтискається або стискається, за рахунок чого відбувається підйом вантажу.

Ромбічний гвинтовий домкрат має важливий недолік – необхідність докладати серйозних зусиль під час роботи, а також слабкої стійкості.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране