Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T10152
TORIN
1 068 грн.
: 0
Вантажопідйомність: 1500кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 390мм
Гарантія: 6міс.
Висота підхвату: 95мм
Вага: 3.3кг
Робочий хід: 295мм
Пакувальні розміри: 660x470x230мм
Упаковка: Картонна коробка
Домкрат ромбоподібний Домкрат ВАЗ Домкрат Daewoo Lanos
Різновид автомобільного домкрата домкрат ромбічний, який отримав таку назву через зовнішній виглядом конструкції. Призначений для підйому автомобіля невеликої маси до 2 тонн на висоту до півметра. Це необхідно для виконання таких робіт, як заміна автомобільного колеса, в гаражі або безпосередньо в поїздці. Невеликі габарити і маса домкрата такого типу дозволяє йому займати небагато місця в багажнику легкового авто і завжди мати його під рукою.

Особливості конструкції і роботи домкрата-ромба

Підйомний пристрій ромбовидний відноситься до гвинтового механічного типу, тому що в дію він приводиться завдяки переміщенню елементів конструкції вздовж шпильки з гвинтовою різьбою. Переміщення здійснюється ручним зусиллям за допомогою важеля з ручкою. Такий пристрій служить запорукою надійності, довговічності і міцності домкрата, але разом з тим, обмежує його вантажопідйомність і швидкість підняття машини.
В асортименті інтернет-магазину представлений механічний домкрат ромбовидний торгової марки TORIN. Це відомий в США, Європі та Азії китайський бренд обладнання для автосервісу і домашнього гаража. Домкрати характеризуються надійною і міцною конструкцією з інструментальної сталі, яка в ряді моделей посилена. Ромбові підйомники оснащені важелем зігнутої форми з пружною ручкою для підвищення зручності роботи. Підвищити стійкість підйомника дозволяє збільшена площа бази і опорного майданчика. Головка замикається, що запобігає пропуски при русі і робить зручним кріплення.
Якщо вам потрібен якісний домкрат ромбічний за вигідною ціною, ознайомтеся з вибором виробів на сайті інтернет-магазину Гранд Інструмент. Тут представлена оригінальна продукція провідних виробників обладнання для автомайстерень, яке компанія оперативно доставляє по Україні.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Домкрати автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Гвинтовий домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів масою до 2-х тонн.

Гвинтовий (ромбовий) домкрат простий у використанні, має велику довговічність і має низьку ціну. Важливою перевагою цих механічних домкратів є можливість обслуговування автомобілів з низьким кліренсом.

Це обладнання складається з 4-х з'єднаних у формі ромба важелів, що стискаються різьбовим гвинтом. При обертанні ходового гвинта конструкція розтискається або стискається, за рахунок чого відбувається підйом вантажу.

Ромбічний гвинтовий домкрат має важливий недолік – необхідність докладати серйозних зусиль під час роботи, а також слабкої стійкості.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране