Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T10152
TORIN
1 068 грн.
: 2
Вантажопідйомність: 1500 кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 390 мм
Гарантія: 6 міс.
Висота підхвату: 95 мм
Вага: 3.3 кг
Робочий хід: 295 мм
Пакувальні розміри: 660x470x230 мм
Упаковка: Картонна коробка
Відгуки до товарів
Домкрат гвинтовий ромбоподібний пос... (T10152)
Дата публікації: 3 месяца назад
1 5 Оцінка:
Я т взяв за
Подробнее
Домкрат ромбоподібний Домкрат ВАЗ Домкрат Daewoo Lanos
Якщо перед вами постало питання який домкрат для Ланоса краще придбати слід більш детально ознайомитися з існуючими видами цих підйомників, їх параметрами, особливостями конструкції і принципом роботи. Домкрати необхідні кожному власникові автомобіля, не кажучи про автомайстерні і СТО. За допомогою цього пристрою можна швидко і просто підняти авто, щоб вирішити аварійну ситуацію із заміною колеса в дорозі або іншу проблему. А в умовах гаража домкрат важливе обладнання для проведення штатних робіт з обслуговування машини, заміні деталей і комплектуючих. Тому слід підходити до вибору підйомного пристрою для своєї машини вдумливо і комплексно.

Типи домкратів

Домкрати створені для того, щоб швидко підняти важкий вантаж при мінімальній витраті сил і засобів. Конструкція підйомників передбачає наявність спеціальної системи, принцип якої полягає в значному збільшенні початкового зусилля, яке передається на робочий орган і здійснює підйом. Зазвичай навіть багатотонні автомобілі піднімає одна людина, користуючись домкратом потрібної вантажопідйомності. Ланос легковий автомобіль, маса його коливається в межах від 1 до 1,2 тонни, тому потрібно підбирати домкрат саме з цієї категорії.
Сучасні домкрати це широка група пристроїв, які діляться на
  • механічні;
  • гідравлічні;
  • пневматичні.

Механічний домкрат Ланоса працює при русі за допомогою гвинта або зубчастої рейки. Це бюджетні пристрої, які повністю базуються на ручній силі людини, мають просту конструкцію в цьому полягають як переваги, так і недоліки цих підйомних пристроїв. & nbsp;

Гідравлічні домкрати популярна група підйомних механізмів, широко використовувана в автосервісах. Це потужні і компактні пристрої, що працюють на силі гідравлічної системи. Завдяки властивості гідравлічної рідини не стискатися, можна домогтися підвищення тиску в одній з сполучених ємностей домкрата. Тиск штовхає поршень, який є робочим штоком, вгору, разом з ним піднімається вантаж, що знаходиться на домкраті .

Пневматичні моделі працюють на стисненому повітрі або іншому газі. Проста конструкція пристроїв, їх вантажопідйомність і не обов'язкова наявність рівної твердої поверхні для роботи дозволяє використовувати їх в умовах гаража і брати з собою в дорогу.
Відмінності, переваги і недоліки домкратів різних типів
Механічні підйомники діляться на дві групи:
  1. гвинтові рух відбувається завдяки обертанню гайки на гвинті, причому він може бути як вертикальним, так і горизонтальним. Користувачі прагнуть купити домкрат на Ланос такого типу. Його ще називають ромбовим через зовнішній вигляд конструкції, яка характеризується міцністю, простотою використання, надійністю і зручністю;
  2. рейкові підйом відбувається завдяки спеціальній рейці із зубцями, що приводиться в рух важелем або крутиться рукояткою. Це найбільш збалансоване рішення для особистого гаража, в особливості гвинтовий варіант домкрата. Слід звернути увагу, що при установці домкрати потребують надійної фіксації, а після підйому авто його потрібно встановити на опори.
Гідравлічні підйомники працюють за схемою сполучених ємностей. Бувають такі види цих домкратів:
  1. пляшкові зовні схожі на пляшку, оскільки з циліндричного корпусу видніється робочий шток, який є частиною поршня. За типом конструкції такі домкрати можуть бути телескопічними, мати один або два робочих штока. Це надійні і потужні пристрої, що відносяться до доволі дорогого обладнанню. Можуть піднімати від одиниць до десятків тонн вантажу, але при цьому експлуатувати їх потрібно строго у вертикальному положенні на твердій рівній поверхні;
  2. підкатні це один з найбільш зручних і функціональних домкратів, що є оптимальним варіантом для гаражного використання. Завдяки довгій ручці спеціальної форми і колесам, такий підйомник просто засунути під будь-яку машину, навіть з мінімальним кліренсом. Досить громіздка і дорога річ;
  3. спеціальні це зачепні, 2-рівневі, ромбовидні домкрати, чиє завдання підняти масивні і габаритні вантажі на висоту до 4 метрів.
Пневматичні моделі використовують особливий елемент надувну подушку для підняття авто. Подушка накачується стисненим повітрям від компресора, яка має декілька секцій і виконана з особливо міцного матеріалу. Також є оболонкові надувні подушки, які слід надувати компресором або вихлопними газами автомобіля. Такі підйомники компактні і зручні при перевезенні, можуть легко врятувати в будь-якій обстановці.
Замовляйте домкрат для Ланоса на сайті або зателефонуйте менеджеру Гранд Інструмент, щоб отримати допомогу у виборі.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Домкрати автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Гвинтовий домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів масою до 2-х тонн.

Гвинтовий (ромбовий) домкрат простий у використанні, має велику довговічність і має низьку ціну. Важливою перевагою цих механічних домкратів є можливість обслуговування автомобілів з низьким кліренсом.

Це обладнання складається з 4-х з'єднаних у формі ромба важелів, що стискаються різьбовим гвинтом. При обертанні ходового гвинта конструкція розтискається або стискається, за рахунок чого відбувається підйом вантажу.

Ромбічний гвинтовий домкрат має важливий недолік – необхідність докладати серйозних зусиль під час роботи, а також слабкої стійкості.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране