Автомобільний підйомник для слюсарних робіт

Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TLT455W
LAUNCH
315 000 грн.
: 1
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 5500 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.2 кВт
Висота підйому: 1900 мм
Гарантія: 60 міс.
Розміри: 6825x3445x2172 мм
Вага: 1750 кг
Код: TLT440XW
LAUNCH
231 000 грн.
: 1
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 4000 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.2 кВт
Висота підйому: 1900 мм
Гарантія: 60 міс.
Розміри: 5225x3445x2172 мм
Вага: 1550 кг
Код: L454-IS-435E
HUNTER
Очікується
: 0
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 8000 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.2 кВт
Висота підйому: 1905 мм
Гарантія: 36 міс.
Код: RAV4406EL
RAVAGLIOLI
Очікується
: 0
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 4000 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.6 кВт
Висота підйому: 1965 мм
Гарантія: 12 міс.
Розміри: 6400x3400x2650 мм
Вага: 1250 кг
Код: RAV4502E
RAVAGLIOLI
Очікується
: 0
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 5000 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.6 кВт
Висота підйому: 1965 мм
Гарантія: 12 міс.
Розміри: 6950x3400x2650 мм
Вага: 1460 кг
Відгуки до товарів
Підйомник 4-х стійковий 5.5т електр... (TLT455W)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Поставив цей підйомник в автосервіс приблизно півтора роки тому. за перший рік відбився, далі тільки заробляє. Практично не потребує вкладень на обслуговування. Рекомендую!
Подробнее
Підйомник 4-х стійковий 4т електрог... (TLT440XW)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Реально нереальний підйомник! Робити розвал/сходження стало набагато комфортніше, що позначається на хорошому настрої і відповідно ефективності механіка
Подробнее
Чотиристійкові автомобільні підйомники 5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники для розвалу-сходження Чотиристійкові автомобільні підйомники для слюсарних робіт Чотиристійкові автомобільні витяги 5.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 8 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 6.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 4 тонни Чотиристійкові підйомники автомобільні HUNTER Чотиристійкові підйомники автомобільні RAVAGLIOLI

Різноманітні слюсарні роботи в автосервісі майже завжди вимагають використання спеціалізованого обладнання. В першу чергу, це автомобільні підйомники, за допомогою яких автомобіль, що обслуговується піднімають на висоту, достатню для зручного доступу до основних вузлів і деталей для майстра. Без підйомників також не обходяться кузовні й шиномонтажні роботи. Роботи по регулюванню сходження-розвалу, заміні мастила і багато інших.

Особливості підйомного обладнання

Цей різновид слюсарного обладнання випускається в декількох модифікаціях. Існує декілька категорій підйомників за конструкцією. В першу чергу, підставою для класифікації служить кількість стійок, відповідно до якої можна виділити одностійкові, двостійкові і чотирьохстійкові підйомники. Також існують підйомники типу "ножиці" та плунжерне обладнання для ремонту ходової частини автомобіля. Види обслуговуваного транспорту також служать параметром для класифікації – моделі для легкових, вантажних авто, а також квадроциклів і мотоциклів. В середньому за допомогою підйомника можна підняти автомобіль до 2-х метрів (в залежності від моделі), мінімальна висота підхоплення – 95 мм.

Класична модель двостійкового п??дйомника являє собою міцну металеву П-подібну або U-подібну платформу у вигляді рами. Підйом здійснюється після того, як заїде автомобіль і лапи підйомника будуть зафіксовані під днищем. Підйомник приводиться в дію завдяки приводу, який може бути механічним, гідравлічним, пневматичним, електричним і комбінованим. Після підняття на потрібну висоту, положення автомобіля буде закріплено спеціальними стопорами.

Далі можна розглянути особливості конструкції підйомників і виділити найбільш зручну і функціональну модель. Найпростішим різновидом підйомника вважається одностійковий, який є найбільш компактним і мобільним. Але з його допомогою можна підняти тільки одну сторону автомобіля. Двостійкові підйомники більш функціональні в порівнянні з попереднім різновидом, їх можна використовувати для більшості слюсарних робіт. З їх допомогою можна піднімати легкові і малотоннажні автомобілі вагою до 4-5 тонн.

Існують більш складні види слюсарних робіт, для яких потрібна спеціальна модель підйомника. Наприклад, для ремонту вантажних або довгобазних авто краще використовувати чотирьохстійкові моделі підйомників, які підходять для більшості слюсарних завдань.   Виробники в своїй більшості пропонують чотирьохстійкові підйомники з електрогідравлічним приводом, який показує себе продуктивним і надійним в умовах інтенсивної експлуатації, а також є на думку багатьох майстрів слюсарного цеху найкращим варіантом у співвідношенні ціна-функціональність.

Експлуатація чотиристійкового підйомника

Принцип роботи чотиристійкового підйомника полягає в наступному: керувати ним потрібно за допомогою пульта, розташованого на одній зі стійок. Блокування / розблокування стопорів здійснюється за допомогою пневматики. Для цього необхідне підключення до підйомника компресора. Підйомний пристрій чотиристійкового підйомника може бути доповнений траверсою, яка вивішує передні або задні колеса автомобіля (на вибір) і фіксує його в цьому положенні для проведення слюсарних робіт з ходовою частиною. Сфера застосування цього виду обладнання в такій комплектації включає в себе регулювання розвалу-сходження, а також ремонт ходової частини, гальмівної системи, підвіски, рульової системи і інші завдання.

Чотиристійковий підйомник вважається оптимальною моделлю для широкого спектра задач, оскільки володіє важливими перевагами:

  • максимальна вантажопідйомність;
  • плавний підйом і опускання автомобіля;
  • надійність фіксації на платформі;
  • блокування кожної з чотирьох колон (система безпеки);
  • система електробезпеки (захист від пошкодження кабелю і проводки).

Вибір підйомного обладнання для обслуговування і ремонту обладнання – важливе завдання для фахівців з постачання СТО. Дуже важливо підібрати надійні і справні підйомники, оскільки від цього залежить не тільки ефективність обслуговування клієнтів, але й безпека персоналу. Щоб знайти хорошого постачальника, можна витратити чимало часу на вивчення пропозицій в інтернеті, почитати відгуки і порівняти ціновий діапазон.

Якщо у вас немає часу на моніторинг ринку, звертайтеся до перевіреного постачальника і ексклюзивного імпортера підйомників LAUNCH – компаніії « Гранд Інструмент ». Ми перший український імпортер підйомників LAUNCH з 2007 рік, у якого можна придбати підйомники для автослюсарних робіт. Вибрати і замовити відповідну модель можна на сайті. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни. Обладнанням Лаунч вже оснащено більш 10000 автосервісів в Україні. Для консультації телефонуйте за номером гарячої лінії або задавайте питання оператору в чаті на сайті « Гранд Інструмент ». Приєднуйтесь до компанії успішних професіоналів!

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомники автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання
  • TLT455W - для довгообазних автомобілів.
  • TLT440XW - для робіт розвал-сходження.
  • Яма - це простота в експлуатації, вогкість, тіснота та витрати на освітлення.
  • Підйомник - це швидкість обслуговування, статус та довіра клієнтів.

Так, можна. Ми надаємо кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

Гарантія на чотиристійкові підйомники LAUNCH - 5 років.

Підйомники LAUNCH комплектуються: траверсою, поворотними колами та задніми рухомими платформами.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране