Фільтри
Ціна
Виробник
Код: L454-IS-435E
HUNTER
Очікується
: 0
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 8000 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.2 кВт
Висота підйому: 1905 мм
Гарантія: 36 міс.
Чотиристійкові автомобільні підйомники 5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники для розвалу-сходження Чотиристійкові автомобільні підйомники для слюсарних робіт Чотиристійкові автомобільні витяги 5.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 8 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 6.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 4 тонни Чотиристійкові підйомники автомобільні HUNTER Чотиристійкові підйомники автомобільні RAVAGLIOLI

Чотиристійковий електрогідравлічний підйомник 8 тонн для регулювання розвалу-сходження коліс HUNTER – це професійний висококласний автомобільний підйомник для автосервісу! Завдяки своїй багатофункціональності він стане незамінним помічником при регулюванні кутів коліс, оскільки укомплектований рухливими платформами для передніх і задніх коліс, траверсою пневматичною і станцією підкачування коліс. Інженери фірми HUNTER розробляли його для повної сумісності зі стендами РККК для точних результатів і оперативності робочого процесу.

Автомобільний підйомник 8 тонн HUNTER розрахований для всіх видів легкового та великогабаритного автотранспорту вагою до 8ми тонн. А завдяки платформам шириною в 571мм стає можливим обслуговування авто з широкою колісною базою. Комфортний заїзд забезпечують перфоровані трапи. Бортики на платформах гарантують безпечне переміщення і розташування автомобіля, а наявність зливного жолоба дозволити відводити воду і прибирати бруд, залишений колесами автомобіля.

Крім плюсів у зовнішній організації підйомника 8 тонн його основною перевагою є потужний двигун 2,21 кВт 208-230 VAC, 60 Hz, 1 ph і вбудована пневмолінія. Зручно виконане підведення повітря і гідравліки з усіх боків підйомника крім вбудованості в корпус підйомника, забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень. Великі шківи металеві з тефлоновими підшипниками в рази подовжують термін експлуатації.

Для безпеки майстра на підйомнику 8 тонн встановлено:

  1. Повне управління з одного місця – пульт управління розташований на колоні авто підйомника 8. З нього ведеться блокування і розблокування рухомих платформ, легко зафіксувати автомобіль на необхідній висоті.
  2. Систему блокування PowerSlide & reg; - це 16 стопорних систем, які забезпечують нульовий горизонтальний рівень в кожному положенні, отже можна регулювати висоту підйому під будь-який зріст.

Чотиристійковий електрогідравлічний підйомник 8 тонн HUNTER оснащений траверсою пневматичною з вантажопідйомністю в 4082кг. Вона розташовується між платформами підйомника. Доступ до траверси і регулювальних вузлів автомобіля вільний, що дозволяє виконувати, крім регулювання кутів керуємих коліс, ще й діагностичні та ремонтні роботи.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомники автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання
  • TLT455W - для довгообазних автомобілів.
  • TLT440XW - для робіт розвал-сходження.
  • Яма - це простота в експлуатації, вогкість, тіснота та витрати на освітлення.
  • Підйомник - це швидкість обслуговування, статус та довіра клієнтів.

Так, можна. Ми надаємо кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

Гарантія на чотиристійкові підйомники LAUNCH - 5 років.

Підйомники LAUNCH комплектуються: траверсою, поворотними колами та задніми рухомими платформами.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране