Чотиристійкові автомобільні підйомники 5.5 тонн

Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TLT455W
LAUNCH
315 000 грн.
: 1
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 5500 кг
Призначення: Для розвал-сходження, Для слюсарних робіт
Тип приводу: Електрогідравлічний
Потужність двигуна: 2.2 кВт
Висота підйому: 1900 мм
Гарантія: 60 міс.
Розміри: 6825x3445x2172 мм
Вага: 1750 кг
Відгуки до товарів
Підйомник 4-х стійковий 5.5т електр... (TLT455W)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Поставив цей підйомник в автосервіс приблизно півтора роки тому. за перший рік відбився, далі тільки заробляє. Практично не потребує вкладень на обслуговування. Рекомендую!
Подробнее
Чотиристійкові автомобільні підйомники 5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники для розвалу-сходження Чотиристійкові автомобільні підйомники для слюсарних робіт Чотиристійкові автомобільні витяги 5.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 8 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 6.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 4 тонни Чотиристійкові підйомники автомобільні HUNTER Чотиристійкові підйомники автомобільні RAVAGLIOLI
Чотирьохстійкові автомобільні підйомники - це основний тип обладнання, що використовується в автосервісах із заміни масла та трансмісії, а також регулювання кутів установки коліс та інших шиномонтажних та ремонтних робіт. Чотиристійковий підйомник може бути переносним, і більшість з них поставляється з безкоштовним набором коліщатків. Інші моделі підйомника фіксуються на постійній основі за допомогою стандартного кріплення на міцній бетонній підніжці. Чотиристійковий підйомник зазвичай оснащений двигуном на 110 вольт, який не вимагає спеціальної проводки для установки, що є важливою перевагою для невеликих автосервісів. Хоча чотиристійковий підйомник займає більше місця, ніж двостійковий, його вантажопідйомність компенсує габарити. У компанії «Гранд Інструмент» представлені чотирьохстійкові підйомники для автомобілів вантажопідйомністю до 5,5 т. Влаштування чотирьохстійкових підйомників Чотирьохстійкові підйомники піднімають автомобіль до стелі приміщення, і всі чотири колеса машини звисають під чотирма підйомними важелями (автомобіль піднімається за раму). Обладнання складається з чотирьох рівних підйомних колон, які рухаються електродвигуном контрольної колони з вбудованою опорною пластиною і допоміжною стійкою. Кожна з колон містить підйомні шпинделі. Два електродвигуни надають руху підйомним шпинделям за допомогою міцного і малошумного поліклінового ременя. Вбудовані термодатчики в намотнику обмотки двигуна служать контролю перевантаження. Базові технічні характеристики обладнання: • висота підйому – 1750-1850 мм; • час підйому/спуску – 70 секунд; • потужність електродвигуна – 2,2 кВт; • вага – 1100 кг. Чотирьохстійкові підйомники 5.5 т оснащені запобіжними пристроями, що захищають від зриву опорної гайки, які передають навантаження на запобіжну гайку, що вільно обертається, у разі зносу різьблення. Фіксатор важеля, що коливається, блокує підйомні важелі при відхиленні від базового положення до 100 мм, щоб уникнути виходу опори з несучого пристрою. Більш детальні технічні характеристики та опис обладнання доступні на запит у менеджера «Гранд Інструмент». Замовте консультацію по телефону, виберіть відповідний тип обладнання та оформіть його з доставкою в будь-яке місто України!
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомники автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання
  • TLT455W - для довгообазних автомобілів.
  • TLT440XW - для робіт розвал-сходження.
  • Яма - це простота в експлуатації, вогкість, тіснота та витрати на освітлення.
  • Підйомник - це швидкість обслуговування, статус та довіра клієнтів.

Так, можна. Ми надаємо кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

Гарантія на чотиристійкові підйомники LAUNCH - 5 років.

Підйомники LAUNCH комплектуються: траверсою, поворотними колами та задніми рухомими платформами.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране