Ключ для круглих шліцевих гайок 50-80мм AEEX1A80 TOPTUL
Відгуків:
2
  • Артикул: AEEX1A80
  • Виробник: Toptul
У наявності
Ціна:
1 190
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Довжина
285 мм
Матеріал
CR-V
Розмір
50 - 80 мм
Діелектричне покриття
Ні
Показати все
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Оцінка:
Шлицевые гайки хорошо снимает, доволен инструментом.
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Для каких размеров гаек подойдет?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 3 года назад
толщина крючка?
Відповідь від:
Добрый день, толщина крючка 12 мм
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 3 года назад