Ключ для круглих шліцевих гайок 13-35мм AEEX1A35 TOPTUL
Відгуків:
1
  • Артикул: AEEX1A35
  • Виробник: Toptul
У наявності
Ціна:
668
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Довжина
170 мм
Матеріал
CR-V
Розмір
13 - 35 мм