Товари відсутні
Зарядний пусковий пристрій 12 В Зарядний пусковий пристрій 24 В Зарядний пусковий пристрій 6 В Зарядний пусковий пристрій для мотоцикла/скутера Зарядний пусковий пристрій для трактора Зарядний пусковий пристрій з кальцієвою АКБ Зарядний пусковий пристрій з MF АКБ Зарядний пусковий пристрій з гелевою АКБ Зарядний пусковий пристрій з кислотною АКБ Зарядний пусковий пристрій з WET АКБ Зарядний пусковий пристрій з EFB АКБ Трансформаторний зарядний пусковий пристрій Імпульсний зарядний пусковий пристрій Легковий зарядний пусковий пристрій Вантажний зарядний пусковий пристрій Інверторний зарядний пристрій Портативний пусковий пристрій Пуско-зарядний пристрій 12В для легкових автомобілів

Якщо у Вас є автомобіль, то наявність зарядного пристрою є майже обов'язковим елементом для його обслуговування. Пусковий пристрій дозволить запускати автомобіль, не вдаючись до допомоги іншого транспортного засобу, в разі вимушеної зупинки посеред дороги в незнайомій місцевості. Практично неможливо передбачити заздалегідь, коли відмовить АКБ Вашого автомобіля.

Іноді, АКБ просто не реагує після того, як автомобіль провів ніч в неопалюваному гаражі або після 10 хвилин стоянки на засніженій трасі. Як « чарівні палички » для розрядженого акумулятора автомобіля використовуються різні пристрої: пускові, зарядні та універсальні пуско-зарядні. Вони бувають мобільними і стаціонарними з живленням від мережі 220В і 380В.

Пускові пристрої дозволяють запустити двигун, якому не вистачає заряду акумулятора при його розрядці. Портативні зарядні пристрої по суті грають роль повербанку і допомагають зарядити АКБ в дорозі. Більш функціональними і зручними є пуско-зарядні пристрої (ПЗП), які працюють від мережі і дають можливість заряджати, і запускати двигун в умовах гаража.

Зарядно-пусковий пристрій на 6-12В – це універсальне рішення для акумуляторних батарей, причому не тільки для автомобілів. Їх цілком вистачить для запуску моторолерів, мотоциклів, легкових автомобілів, а також джипів, кросоверів – всіх транспортних засобів, які мають АКБ з номінальною робочою напругою 6 і 12 Вольт. Але з його допомогою можна запускати і заряджати і більш компактні засоби пересування, такі як снігоходи, квадроцикли.

Існують зарядно-пускові пристрої з додатковими функціями: швидка зарядка (займає 4 години), стандартна зарядка (в середньому 14 годин).

Як користуватися портативним стартером?

Перед початком використання пускового пристрою важливо вжити всіх необхідних заходів обережності, перш за все, переконатися, що виконавець, АКБ автомобіля і інші елементи цього ланцюжка справні і захищені. Оскільки запуск акумулятора передбачає виникнення високої електричної напруги, необхідно дотримуватися заходів безпеки. Але, як правило, використання стартера, АКБ та зарядно-пускового пристрою досить безпечно і представляє мінімум ризику для людини.

Перш ніж приступити до застосування портативного зарядно-пускового пристрою, необхідно:

  • переконатися, що автомобіль і пусковий механізм повністю вимкнені;
  • вийняти ключі із замка запалювання;
  • упевнитися, що поряд з автомобілем або пусковим пристроєм немає рідин або легкозаймистих речовин.

Переконавшись, що кабельні затискачі підключені до акумулятора, необхідно приступити до включення портативного пускового пристрою.

пусковому пристрою буде потрібно кілька хвилин для запуску, перш ніж включати автомобільний акумулятор. По закінченню цього часу можна спробувати включити запалювання. Це дозволить зарядно-пусковому пристрою послати достатній електричний імпульс заряду в акумулятор.

Що робити, якщо двигун як і раніше не заводиться?

Якщо двигун прокручувався протягом 5 секунд, але автомобіль не завівся, не потрібно утримувати запалювання після закінчення цього часу. Бажано давати пристрою 3-5-хвилин перерви між спробами. Подальші спроби провертати двигун можуть привести до перенапруження в пристрої, що може викликати його перегрів або коротке замикання.

Після перерви потрібно зробити ще одну 5-секундну спробу запуску двигуна – батарея повинна запуститися. Якщо він як і раніше не запускається, необхідно звернутися в виїзну службу, фахівці якої приїдуть і своїм обладнанням запустять двигун.

Якщо двигун успішно завівся

Після того, як автомобіль успішно завівся, необхідно відключити пускозарядний пристрій. Рекомендується не допускати повного розряду літій-іонної акумуляторної батареї портативного пускового пристрою: чим частіше батарея до повної розрядки, тим менше буде її термін служби.

Після виключення пускового пристрою можна зняти сполучні кабелі. Спочатку потрібно зняти чорний (негативний) кабель, а потім - червоний (позитивний). Автомобіль необхідно залишити на деякий час включеним після запуску.

Якщо після 5 або більше спроб перезапуску акумулятора машина як і раніше не заводиться, є кілька способів виправити цю ситуацію. Наприклад, можна відключити пусковий механізм і потім заново зафіксувати розташування кабелів затиску - вони можуть бути недостатньо міцно закріплені або перебувати в неправильному положенні. Також можна поставити чорну клему на іншу частину рами автомобіля для більшої стійкості.

Продаж зарядно-пускових пристроїв

Якщо ви ще не придбали власний портативний зарядно-пусковий пристрій, звертайтеся в компанію « Гранд Інструмент ». Це перший український офіційний імпортер і постачальник обладнання для сфери ремонту та обслуговування автомобілів, у якого можна купити сертифіковану техніку за доступними цінами.

Оформити замовлення можна на сайті, де представлені моделі зарядок на 6-12 вольт від перевірених виробників, серед яких є торгова марка G.I.KRAFTі TRISCO. Доставка продукції здійснюється по всій території України силами Нової пошти, САТ. Для консультації можна скористатися телефоном гар??чої лінії або задати питання оператору на сайті в формі обміну повідомленнями.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Пристрої електроживлення
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране