Фільтри
Ціна
Виробник
Код: VSP-800
LAUNCH
6 930 грн.
: 0
Розміри: 350x210x55мм
Вага: 0.3кг
Діагональ екрану: 2.7"
Ступінь захисту: IP67
Живлення: 4 шт. АА
Підсвічування: Так
Робоча температура: 0 - 65°С
Інтерфейс передачі даних: USB
Роздільна здатність екрану: 1280x720
Виведення зображення: Екран, ПК
Відеоендоскоп

Сучасні автомобілі відрізняються складною конструкцією, що обумовлює і більш складну діагностику. Нерідко розбирати агрегат, щоб отримати доступ до тих чи інших вузлів для контролю, виявляється занадто довго і невигідно, особливо якщо мова йде тільки про попередню діагностику. Для того, щоб швидко виявити несправності без дорогої діагностики в автосервісах, виявити поломку або технічний брак в окремих вузлах і деталях, можна використовувати компактні і функціональні пристрої для автосервісу, в тому числі технічний відеоендоскоп. З його допомогою можна обстежити різні елементи в складі автомобіля, розташовані всередині, без розбору вузлів і зняття окремих агрегатів.

Особливості та переваги технічних відеоендоскопів

Ендоскоп являє собою оптичний прилад, призначений для огляду розташованих всередині агрегату окремих елементів транспортного засобу. У медичній сфері методом ендоскопії досліджують ШКТ і інші порожнини людського тіла. У свою чергу, технічні ендоскопи (відеобороскопи) використовуються для огляду і діагностики важкодоступних порожнин технічних машин і їх агрегатів. За допомогою оптичного приладу можна досліджувати турбіни, циліндри двигунів внутрішнього згоряння, різні трубопроводи, бензобаки. В умовах автосервісу методом відеобороскопів досліджують підкапотний простір, двигун, паливний бак, гальмівну систему і інші складові.

Стандартна модель відеоендоскопа являє собою прилад, оснащений гнучким оптичним кабелем, приєднаним до невеликого екрану. На нього виводиться зображення з камери, яка розташована на кінці кабелю. Для дослідження внутрішніх порожнин агрегату кабель ендоскопа поміщається в функціональне отвір або в простір між деталями (наприклад, в отвір свічки запалювання). Управління приладом здійснюється вручну фахівцем.

Можливості відеозондів для автосервісів

У продажу можна зустріти різноманітні моделі відеозондів для діагностики автомобілів. В залежності від виробника і технічного оснащення моделі, ендоскоп може володіти вагомими перевагами, які полегшують і прискорюють діагностику:

  • можливість повороту кабелю, що забезпечує візуалізацію досліджуваної порожнини під кількома кутами;
  • функція підключення до портативного ПК за допомогою USB адаптера;
  • режими поліпшеної візуалізації (зміна напрямку світла, опція антипил, посилення контрастності зображення);
  • можливість передачі картинки на віддалений екран;
  • 1,5 кратний зум;
  • функція горизонтального відображення картинки;
  • можливість запису отриманого відео або фото на SD-карту;
  • багатомовний дисплей з можливістю налаштування цифрової панелі управління російською мовою;
  • можливість вибрати режим Вільні руки без зниження функціональності пристрою.

Крім технічних переваг, сучасні моделі зондів для автосервісів мають базові високіхарактеристики. Пристрої випускають захищеними від вологи, пилу і мастила (IP67), оснащують гнучким, але міцними кабелем, який зберігає форму і протистоїть подряпинам. Прилад може використовуватися в температурному діапазоні до 55 градусів Цельсія.

Продаж діагностичного обладнання в Україні

При необхідності придбати якісний відеоендоскоп для автосервісу, віддавайте перевагу перевіреним виробникам і надійним постачальникам. Добре відома торгова марка з високим цінником не завжди гарантія високої якості продукції. Часто виробники завищують вартість продукції за рахунок витрат на рекламу та брендування. Тому для звичайних СТО підійде продукція торгової марки середньої цінової категорії.

В Україні можна знайти декілька виробників, які користуються заслуженою популярністю завдяки якості та помірної вартості своєї продукції. Компанія TOPTUL одна з найбільш затребуваних марок професійного інструменту та обладнання для автосервісів, яке використовується в ремонті і обслуговуванні транспортних засобів.

Відеоендоскоп TOPTUL можна придбати за доступною ціною в компанії Гранд Інструмент. Це перший український офіційний імпортер, у якого можна придбати різноманітне обладнання за доступними цінами. Вибирайте провідні та безпровідні портативні відеобороскопи з доставкою по Україні. Для консультації телефонуйте менеджеру по телефону гарячої лінії 0 800 300 351 або задайте питання оператору на сайті & laquo; Гранд Інструмент. Доставка здійснюється силами Нової Пошти, Інтайм, Делівері та інших діючих перевізників.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Оптичний і звуковий контроль
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране