Щоб забезпечити правильні показання, необхідне тарування динамометричних ключів, яке точно покаже прикладені зусилля до інструменту. Для здійснення процесу є спеціальні стенди. Вони визначають залежність значення крутного моменту деталі від прикладених до неї зусиль. Робиться це, щоб відградувати інструмент. Результати дослідження заносяться до журналу тарування динамометричного ключа. Перевірку проводять шляхом розтяжки пружини, яка вимірює силу, що докладається до неї. Широке поширення стенди набули на виробництвах та станціях техобслуговування.
Калібрування динамометричного ключа здійснюється спеціальними установками. Між собою вони відрізняються діапазоном регулювання зусиль, розмірами та вартістю. Магазин представляє до вибору моделі з межами вимірювання стиснення пружини:
Конструктивно установки є компактними пристроями з монохромним дисплеєм. На корпусі приладу розміщується отвір для підключення інструменту та USB-роз'єм. Він отримує живлення від стандартної мережі 220 або від зниженої напруги 12 В. Можливість роботи від акумулятора робить прилад автономним і універсальним, розширюючи сферу застосування.
Пристрої для тарування також використовуються для запобігання несправності. Адже недостовірні показання шкали приладу можуть призвести до прикладання більшої сили. Через це ймовірність поломки інструменту та деталі, до якої він застосовується, зростає у багато разів.
Прилади універсальні, тому що мають великий діапазон зусиль, що вимірюються, і високу робочу температуру — до +540°C.
Стенди мають такі розміри приєднувального профілю:
ГрандІнструмент пропонує до покупки пристрої фірми Топтул. Співвідношення ціни та якості виправдає очікування покупців. Правильне використання динамометричного ключа залежить від точності градації шкали прикладеної сили до деталі та виключає виникнення шлюбу у роботі.