Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JGEW394A
TOPTUL
1 160 грн.
: 1
Розміри: 275x160x45мм
Кількість одиниць: 394шт.
Відгуки до товарів
Комплект кілець ущільнювачів 394ед. (JGEW394A)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Приобрели набор сальников для использования на станции техобслуживания. Все кольца ровные, прекрасно сделаны, отполированы. Качество супер!
Подробнее

Автокондиціонер встановлюється на різних автомобілях – легкових і вантажних, автобусах і спеціальній техніці. Він забезпечує комфортний мікроклімат в кабіні та салоні і, як свідчить статистика, підвищує ступінь безпеки водія. Як і будь-який інший холодильний агрегат, кондиціонер в автомобілі вимагає регулярної профілактики і заміни комплектуючих. У разі поломки йому необхідний ремонт, який доводиться робити в автомайстерні.

Сучасна промисловість пропонує всі необхідні витратні матеріали для забезпечення профілактики і ремонту автомобільних охолоджуючих установок. Зазвичай сервісне обслуговування необхідно проводити через кожні 60 тис. км пробігу, що в середньому становить раз на два роки. У старіших автомобілях цей час може скорочуватися. У комплекс заходів входять:

  • заправка холодагентом;
  • заміна масла в пристрої;
  • перевірка і заміна зношених деталей.

Зазвичай всі роботи оперативно і професійно виконуються в автосервісі, де для цього є необхідне обладнання, витратні матеріали та комплектуючі.

Високотехнологічним рішенням у справі обслуговування автокондиціонерів є спеціальні станції для заправки холодоагентом. Все, що потрібно зробити при наявності такого пристрою - підключити до нього кондиціонер, задати програму дій і включити. Станція проведе всі операції послідовно в автоматичному режимі. У разі аварійної ситуації вона перерве свою роботу і подасть сигнал оператору. Позитивними якостями такої установки є:

- універсальність - обслуговуються всі типи транспортних засобів,

- оперативність виконання робочого циклу - до 30 хв.,

- висока точність дозування рідких компонентів,

- збереження даних про автомобілі в електронній базі.

Станції для обслуговування автокондиціонерів виконують такі функції, як тестування на предмет витоків холодагенту:

  • вакуумування;
  • відновлення і заправка охолоджуючої рідини;
  • заправка маслом.

Матеріали для автокондиціонерів

До видаткових матеріалів станцій заправки автокондиціонерів відносяться холодагенти, масло, а також деталі та комплектуючі: фільтри, ущільнювачі, промивні рідини, шланги і т.д. Вони дозволяють провести ремонт установки швидко і якісно.

Масло для установки заправки кондиціонерів

Масло в якості мастильного матеріалу обов'язково для коректної роботи компресора. Воно може мати різну в'язкість і підбирається за типом охолоджуючого компонента і компресорної установки.

Холодагенти

Це спеціальні рідини, легко переходять в стан газу. Звичне назва – фреон – не є правильною, це нова речовина, до складу якого не входить хлор. Тепер цей компонент носить назву хладону і позначається буквою R з номером. Спочатку був холодоагент Р134, потім розробили інші типи, які так і називають фреоном.

Рідина для промивки

Рідини даного типу покликані очищати систему кондиціонера від бруду і залишків використаних компонентів. Це розчинник певного виду, який добре очищає від забруднень і в той самий час безпечний для комплектуючих з пластика і гуми. Рідина для промивки обов'язково використовуються після заміни старого компресора і встановлення нового.

Фільтри, шланг заправки і інші деталі

Для поліпшення властивостей охолоджуючого компонента в автомобільних кондиціонерах обслуговують станції обладнають осушувальними фільтрами. Ці пристрої допомагають видалити з холодагенту зайву вологу, що підвищує його робочі властивості і покращують роботу кондиціонера. Багато власників автомобілів недооцінюють таку небезпеку, як волога в системі кондиціонування. Але ж вона може призвести не тільки до погіршення роботи обладнання, а й повного виходу його з роботи і дорогого ремонту. Тому набагато простіше пройти процедуру осушення і очищення холодагенту при обслуговуванні кондиціонера.

Висока ємність осушувального фільтра для заправки кондиціонера – 70 л – дозволяє використовувати їх тривалий час.

Шланги для заправних станцій потрібні для приєднання до кондиціонера: один для відкачування рідин, інший – для повернення.

Професійні витратні матеріали для установок заправки

Інтернет-магазин компанії Гранд Інструмент реалізує великий спектр витратних матеріалів для станцій заправки, діагностики і промивання автокондиціонерів. Тут ви знайдете тільки високоякісні вироби від провідних виробників. Технічні властивості осушувальних фільтрів і комплектуючих до них є в описі кожної позиції каталогу. Консультант магазину надасть вичерпну інформацію з питань, що стосуються особливостей експлуатації, покупки і доставки товарів.

Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране