Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TRF2750
TORIN
1 520 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 680кг
Гарантія: 6міс.
Розміри: 465x230x230мм
Вага: 6кг
Код: TRW04006
TORIN
8 164 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 500кг
Гарантія: 6міс.
Розміри: 1760x200x85мм
Вага: 20кг
Код: TRV0500
ХЗСО
4 162 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 500кг
Гарантія: 6міс.
Розміри: 1540x150x110мм
Код: TRV0500L
ХЗСО
5 262 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 500кг
Гарантія: 6міс.
Розміри: 1840x150x110мм
Код: TW05001
TORIN
Очікується
: 1
Вантажопідйомність: 500кг
Гарантія: 6міс.
Розміри: 1540х150х110мм
Вага: 22кг
Відгуки до товарів
Траверса для крана 0,68т (TRF2750)
Дата публікації: 11 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Траверса з хорошого металу, міцні, зроблені на совість. Однозначно коштують своїх грошей.
Подробнее
Траверса для вивішування двигуна c... (TRW04006)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Дуже зручний пристрій для вивішування двигуна, не потрібні додаткові опори. Пересувна поперечина робить траверсу ще універсальнішою. Каркас надійний, різьба на болтах та корпусі хороша, без браку
Подробнее
Траверса для вивішування двигуна з... (TRV0500)
Дата публікації: 9 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Выпросила траверсу в нашу мини мастерскую. Ничего более удобного еще не придумали. Траверсой можно выгрузить любой двигатель, даже самый тяжелый - без мучений и надрыва пупа.
Подробнее
В рамках ремонтних робіт на станціях техобслуговування, а також в гаражних автомайстерень доводиться часто мати справу з великими нерозбірними вузлами і агрегатами. Щоб отримати доступ до них для виконання поставленого завдання, наприклад, для ремонту двигуна, доводиться виймати його з-під капота і утримувати в стані вису досить довгий час.  
Якщо на великих СТО для цього передбачені спеціальні легкі мобільні козлові крани, то на невеликих підприємствах з обмеженою матеріально-технічною базою доводиться імпровізувати і шукати інший тип вантажопідйомного обладнання. Щоб піднімати важкий двигун автомобіля, використовується спеціальне пристосування – траверса для вивішування, яка може застосовуватися як в професійних автомайстеренях, так і в приватному гаражі.  

Пристрій і принцип використання траверсів

Траверси – це більш широка категорія пристроїв з області вантажопідйомних механізмів. Їх можна часто зустріти разом з крановим обладнанням під час будівельних, монтажних, демонтажних робіт, при переміщенні габаритних об'єктів в виробничих цехах за допомогою кранів-балок або козлових кранів.  
Траверси представляють собою пристосування у вигляді двох міцних стрічок, канатів або ланцюгів з вантажозахватним органом – крюком. У сфері обслуговування і ремонту автомобілів йдеться про сталевих здвоєних ланцюгах, які фіксуються на поздовжій металевій балці. Регулювання ширини взаємного розташування траверсів відбувається за допомогою спеціального фіксуючого болта.  
На відміну від кранового обладнання, траверси для автомобіля можуть не підвішуватися до стелі, а встановлюватися за допомогою опор на краю капота. З їх допомогою можна частково або повністью підняти двигун, який утримується в такому стані за допомогою потужних кріплень - захоплювачів. Є також і інша варіація траверс для автомобільного і мото двигуна, призначена для козлового крана зі спеціальним фіксуючим елементом для гака. Вони підходять для використання при інтенсивних роботах на станції техобслуговування. Разом з крановим обладнанням траверси дозволяють і піднімати, і повністю виймати і переміщати двигун в горизонтальному і вертикальному напрямку.  

Застосування і перевага автомобільних траверс

Використання траверси для вивішування двигуна значно спрощує і прискорює роботу автослюсаря при різних маніпуляціях з мотором:
  • при заміні опор ДВЗ;
  • при установці нових ременів ГРМ;
  • під час ремонту та заміни насосів системи охолодження;
  • при заміні передньої балки підвіски і інших діях.
Основна перевага використання траверси полягає в тому, що ДВЗ можна не виймати повністю з капота, а тільки піднімати для доступу до потрібних деталей і елементів, тих потребують ремонту. Сама конструкція має невелику вагу і габарити (до 22 кг), легко встановлюється на крилах капота і регулюється по ширині захватних опор.

Вибір траверси для автомайстерні або гаража

Для легкових автомобілів з капотним компонуванням двигуна використовуються стандартні за розмірами і габаритами траверси, що мають такі параметри:
  • довжина пролітної балки – 1500 мм;
  • вантажопідйомність – 500 кг.
Для вантажних автомобілів підходять більш потужні пристосування - канавний підйомник, гідравлічні траверси і ямні домкрати вантажопідйомністю від 11 до 20 тонн. За рахунок роботи гідравлічного приводу пристрої дозволяють легко піднімати і вивішувати габаритні нерозбірні двигуни вантажних автомобілів. Такі пристрої добре показують себе на невеликих СТО, де немає можливості встановити повноцінне крано - балкове обладнання.  

Продаж і обслуговування обладнання для автомайстерень і СТО

Придбання обладнання для автомайстерень – відповідальне завдання. В першу чергу, необхідно вибрати надійного продавця, готового забезпечити якісною продукцією, що має діючу ліцензію і гарантію виробника. Якщо ви шукаєте такого постачальника в Україні, зверніть увагу на компанію « Гранд Інструмент »: в каталозі представлено сучасне гаражне обладнання, в тому числі траверса для вивішування двигуна від торгової марки TORIN.  
Завдяки прямим поставкам від виробника в інтернет-магазині « Гранд Інструмент » можна купити траверсу для вивішування двигуна за доступними цінами. Вивчіть діючий прайс на сайті компанії і зробіть свій вибір на користь першого українського постачальника професійного гаражного обладнання.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране