Код: 133-84-1
HUNTER
Очікується
: 0
Тип транспорту: Легковий
Вантажопідйомність: 4008кг
Тип приводу: Пневмогідравлічний
Висота підйому: 450мм
Гарантія: 36міс.
Висота підхвату: 40мм
Вага: 450кг
Робочий тиск: 6Бар
Ширина колії: 1600мм
Гідравлічна траверса Пневмогідравлічна траверса Пневматична траверса Траверса на яму Траверса для вантажних автомобілів

Вантажопідйомні траверси – це обладнання для вертикального переміщення довгомірних і важких вантажів. За призначенням дуже нагадують домкрати, але їх відмінною рисою є вісь на якій закріплені дві точки підхоплення на регульованій відстані. Тому їх, найчастіше, застосовують для вивішування коліс необхідної осі при виконанні заходів з компенсування при налаштуванні кутів установки коліс автомобіля і для інших слюсарних цілей. Представлені в цьому розділі траверси призначені для використання:

  1. При розташуванні над оглядовою канавою, тому їх ще часто називають « канавний підйомник ». Для їх доброї стійкості і надійного упору досить обрамлення куточком шириною 50мм.
  2. При розташуванні на підйомниках. Конструкція вантажопідйомної траверси продумана дуже тонко і точно, що полегшує роботу з автомобілем, поставленим на підйомнику. Всі варіанти підходять для підйомників чотирьох-стоєчних і підйомників типу ножиці.

Усі моделі траверс виготовлені із високоміцних легованих матеріалів, що дозволяє їм витримувати інтенсивні робочі режими, а довгі роки експлуатації на Українському ринку є цьому підтвердженням. При ультракомпактних габаритах і легкої вазі здатні витримувати колосальні навантаження від 2т до 6т. Характерним показником, що впливає на ціну служать вантажопідйомність і тип приводу. Менеджери інтернет-магазину Гранд Інструмент допоможуть Вам вибрати вантажопідйомні траверси з такими типами приводу:

  • Гідравлічна траверса;
  • Пневматична траверса;
  • пневмогідравлічна траверса;

Гідравлічна траверса

Один з бюджетних варіантів серед канавних підйомників, представлених в каталозі даного розділу. Ця гідравлічна траверса підйомник виготовлена ​​в СНД і призначена для робіт з малогабаритною технікою, тому що її вантажопідйомність 2,5т максимально. Регульована ширина підпірок і колії. З недоліків даної траверси можна відзначити необхідність щомісячного огляду шарнірних з'єднань з виконанням їх змащування, регулярний контроль рівня масла в насосі.

Пневматична траверса

Дані траверси відрізняються хорошою вантажопідйомністю в 6 і 3,5тонни, гарантія на подушку 5 років, висота підйому 300мм. Траверси можна регулювати і підлаштовувати під потрібні Вам габарити заснування, на яке плануєте її встановлювати під оглядаємий транспорт.

Пневмогідравлічні траверса

Траверси з пневмогідравлічним приводом від іменитих брендів HUNTER, LAUNCH, PEAK не потребують опису їх позитивних якостей і довговічності, тому що фахівці, які хоч раз стикалися із цим обладнанням не перейдуть на жодне інше. Канавні підйомники з пневмогідравлічним приводом відрізняються мінімальною висотою кліренсу від 40мм, усі габарити легко і просто виставляються під необхідні майстру розміри, оснащені блокуванням підхватів в складеному положенні і більш швидким підйомом / опусканням вантажу. Прості в управлінні, розраховані на вантажі в 2т, 3.2т і 4.8т.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране