Трансмісійні стійки з механічним приводом

Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TRF40753A
TORIN
5 225 грн.
: 0
Вантажопідйомність: 750кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 2030мм
Гарантія: 6міс.
Висота підхвату: 1360мм
Вага: 15кг
Пакувальні розміри: 1415x400x85мм
Гідравлічна трансмісійна стійка Трансмісійна стійка з вантажопідйомністю 1000 кг. Трансмісійна стійка з вантажопідйомністю 500 кг. Трансмісійна стійка з вантажопідйомністю 750 кг Механічна трансмісійна стійка Домкрат трансмісійний Трансмісійна стійка для зняття КПП
Механічна трансмісійна стійка служить для створення опори і утримання великих вузлів і агрегатів автомобіля. Пристрій використовується в рамках діагностики, ремонту, сервісного і технічного обслуговування легкових, малотоннажних і вантажних автомобілів в автослюсарних майстернях і станціях техобслуговування. Стійки механічні можна використовувати для зняття КПП і при індивідуальному застосуванні в приватному гаражі для виконання різних ремонтних робіт.  

Принцип роботи механічної трансмісійної стійки

Механічна трансмісійна стійка (ТС) відрізняється простотою і легкістю в експлуатації, невеликою вагою і мобільністю. Вона встановлюється в оглядовій ямі, естакаді або на підйомнику і служить одночасно опорою і підйомним механізмом для трансмісії автомобіля. Крім КПП, за допомогою стійки виконують обслуговування інших масивних вузлів машини – двигуна, паливного бака, вихлопної системи.  
Основний принцип роботи ТС – створення міцної статичної опори для утримання великої ваги автомобіля з функцією регулювання висоти. Для цього в конструкції стійки передбачено міцний металевий стрижень з опорою на спеціальну хрестовину. Залежно від вантажопідйомності і типу моделі, опорна частина конструкції може бути оснащена пластиковими або металевими колесами або нерухомим круглим штативом. Колеса оснащені надійними підшипниками і у різних моделей вони можуть відрізнятися діаметром.
В нижній частині трансмісійної стійки знаходиться ножний привід – педаль, яка використовується для регулювання висоти підйому трансмісії автомобіля. Підйом і опускання масивного об'єкта відбувається завдяки гідравлічному насосу, який не вимагає підключення до електрики.
Безпосередньо підтримка трансмісії здійснюється за допомогою знімної вилоподібної конструкції у верхній частині стійки, яка може мати від двох до чотирьох опорних лап. При необхідності замість штатної знімної опори можна встановити додаткову опціональну насадку.  
Різні виробники пропонують різні варіанти виконання і забарвлення трансмісійних стійок. Це може бути порошкове покриття різного кольору (синього, червоного, чорного, сірого).

Переваги використання трансмісійної стійки

Стійки механічні для трансмісії здатні істотно полегшити і оптимізувати роботу співробітників авторемонтної майстерні або приватного користувача при діагностиці, обслуговуванні і ремонті автомобіля. Автослюсар легко регулює висоту підйому автомобіля за допомогою педалі, не відволікаючись від роботи з обладнанням. Сучасні моделі трансмісійних стійок оснащені функцією контролю перевантаження, що забезпечує безпеку персоналу.  
Параметри вибору трансмісійної стійки
Пристрій для авторемонтної майстерні вибирають за наступними технічними параметрами:
  • вантажопідйомність – в середньому варіюється від 500 до 1000 кг для легкових автомобілів;
  • висота підйому – від 500 до 2000 мм;
  • швидкість підйому (середнє значення – 40 секунд або 70-80 натискань на педаль в хвилину);
  • матеріал колісної бази (пластик або сталь).
Вантажопідйомність – індивідуальний параметр при виборі автостійки: необхідна сила підйому залежить від типу автомобіля, що обслуговується. Наприклад, для використання у власному гаражі достатньо вибрати легку стійку вантажопідйомністю до 500 кг, а для великих СТО, які обслуговують вантажні автомобілі, пасажирський транспорт, необхідно вибирати більшу вантажопідйомність.  
Висота підйому також залежить від характеристик приміщення і типу робіт, виконуваних в рамках обслуговування і ремонту автомобіля. Рекомендується вибирати модель з максимальною висотою підйому, щоб при необхідності зменшувати / збільшувати її за допомогою ножного приводу.  
Швидкість підйому стійки – другорядний параметр, але якщо на підприємстві ведеться інтенсивна робота, то фахівці будуть зацікавлені в прискореному управлінні стійкою для економії часу.
Колісна база – пластикова або металева – визначає термін служби і стійкість конструкції. Металеві колеса здатні витримувати більш високі вагові навантаження, тому їх бажано використовувати при роботі з масивними вузлами і агрегатами.  

Продаж трансмісійних стійок в Україні

Якщо ви шукайте механічні трансмісійні стійки для зняття КПП для комерційних і особистих цілей, вибирайте надійного постачальника ремонтно-сервісного обладнання для автомобілів. В Україні можна купити трансмісійні стійки в компанії « Гранд Інструмент » з доставкою по регіонах будь-яким діючим перевізником (Нова пошта, САТ). Вивчіть каталог допоміжного ремонтного обладнання та вибирайте відповідну модель стійки відповідно до режиму обслуговування автомобілів на вашому підприємстві.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

У нашому магазині представлено кілька різновидів стояків:

  • TEL05001;TEL05004;TEL05004S;TEL05005 - 500кг.
  • TRF40753A - 750кг.
  • TEL10001 - 1000кг.

Трансмісійні стійки фірми TORIN виготовляються на заводах у Китаї під власним брендом, що продається по всьому світу. Виробник цінує своє ім'я і тому пропонує продукцію виняткової якості за невеликі гроші.

Так, у нас є ремкомплекти до всіх трансмісійних стійк TORIN. Власний сервіс, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Офіційна гарантія виробника – 6 місяців.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране