В роботі СТО, автосервісу або аматорської ремонтної майстерні, як і в інших галузях, дуже важлива зручність і раціональна організація робочого місця. Погодьтеся, продуктивність механіків, слюсарів або бляхарів буде знижена, якщо робочі інструмденти будуть « кочувати » самостійно по всьому приміщенню, не маючи свого відведеного місця. Пошук потрібної викрутки може сильно нервувати майстра, коли швидкість обслуговування клієнтів безпосередньо впливає на заробіток. Щоб правильно організувати робочий простір автосервісу, використовуйте різні візки, ящики, столи, стенди, верстати, стелажі, полиці, утримувачі та інші меблі для СТО.

Які бувають пристосування для роботи СТО?

Сучасні виробники пропонують велику кількість різних видів меблів, допоміжного обладнання та пристроїв. Але більшість автосервісів зупиняються на певних тов??рах.

Візки для інструментів

Вони являють собою невеликі прямокутні ящики з листового металу на міцній колісній базі. Усередині знаходяться декілька висувних полиць з ложементами, в яких розташовані інструменти. Полиці можуть бути оснащені доводчиками або захисними механізмами, що запобігають падінню важкого інструменту, чия загальна вага може досягати декількох кілограмів.  
Зверху візка може розташовуватися спеціальна прогумована накладка, що служить в якості імпровізованого робочого столу, на якому можна розкласти інструменти, кріплення і інші матеріали для роботи. Деякі моделі візків мають повністю закриті або комбіновані полки і ящики, в яких зручно зберігати різні інструменти і пристосування.  
Ключова перевага візків для інструментів – зручність і порядок в зберіганні інструментів, а також можливість прискорити роботу за рахунок перекатних коліщаток, за рахунок яких візок можна катати по всьому автосервісу.

Ящики для інструментів

Це більш мобільна і компактна версія візків, яку зазвичай беруть з собою для виїзного ремонту автомобілів. Ящики можуть бути виконані з металу або пластику, мати спеціальні ручки і утримувачі для зручного перенесення. У складі ящиків можуть бути телескопічні полки, кишені та відділення для зручної класифікації інструментарію.  

Стелажі, стенди, полиці

Даний вид меблів для автосервісів і СТО незамінний для зручного зберігання більш об'ємних електроінструментів і обладанання. Шуруповерти, фарбопульти та інші предмети, необхідні в роботі слюсарів, механіків, бляхарів, зручно зберігати на полицях шаф і стелажів, а також підвішувати на спеціальні виставкові стенди для залучення уваги клієнтів.  

Допоміжні матеріали

В цю категорію входять всі пристосування, що полегшують роботу майстра. Це всілякі магнітні тримачі, призначені для зручної і вільної фіксації металевого інструменту, різноманітні вінілові накидки, сидіння і лежаки для роботи під автомобілем. Сучасні сидіння дуже зручні у використанні, тому що моделі оснащують коліщатами, а також висувними ящиками і полицями, в яких можна тримати інструмент, необхідний в процесі ремонту.  

Правила вибору ящиків, візків та інших пристосувань для СТО

На ринку можна зустріти нескінченну кількість різних виробників, що пропонують обладнання та меблі в широкому ціновому діапазоні. Ви можете орієнтуватися в цьому розмаїтті, якщо будете дотримуватися основних принципів вибору:
  • Ціна – не потрібно гнатися ні за дешевизною, але і не купувати найдорожчі товари, краще керуватися правилом золотої середини і звертати увагу на перевірені бренди;
  • Гарантії – вони обов'язково повинно бути, навіть якщо це « не вбиває » на перший погляд залізний візок, що нагадує протівобомбовий бункер. Вразливостей навіть у такого обладнання може бути багато, наприклад, коліщатка, доводчики полиць, захист від перекидання тощо.
  • Функціональність – чим зручніше, тим краще, але не всі опції можуть бути потрібні в роботі конкретного автосервісу. Не потрібно погоджуватися на « наворочені » моделі ящиків і стендів, якщо ваш набір функцій обмежений викрутками, плоскогубцями і тріскачками.
Якщо ви вже визначилися з вибором візка або ящика, вибирайте підходящу модель в інтернет-магазині « Гранд Інструмент ». Це перевірений український імпортер і офіційний дилер багатьох перевірених виробників, в тому числі GIKRAFT, TOPTUL, TORIN та інших. Вибирайте і замовляйте будь-яку модель з чинного каталогу, яка відправляється з доставкою транспортними компаніями по всій Україні. При необхідності проконсультуйтеся з менеджером магазину за телефону гарячої лінії або на сайті через форму зворотного зв'язку.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Ручний інструмент та набори
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране