Шкальні динамометричні ключі із зусиллям 500 Нм

Код: ANAF2450
TOPTUL
Знято з виробництва
: 1
Довжина: 865 мм
Матеріал рукояті: Комбінований (PP+TPR)
Приєднувальний профіль: 3/4 "
Мінімальне зусилля: 100 Нм
Максимальне зусилля: 500 Нм
Напрямок різьблення: Правостороння
Відгуки до товарів
Ключ динамометричний 3/4 "x865... (ANAF2450)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
купил ключ, чтоб затянуть гайки после замены ступицы. Рад, что такой инструмент появился в моем арсенале.
Подробнее
Шкальні динамометричні ключі із зусиллям 30 Нм Шкальні динамометричні ключі 50 Нм Шкальні динамометричні ключі 25 Нм Шкальні динамометричні ключі із зусиллям 500 Нм Шкальні динамометричні ключі 110 Нм Шкальні динамометричні ключі 210 Нм Шкальні динамометричні ключі 350 Нм Шкальні динамометричні ключі 980 Нм Шкальні динамометричні ключі 800 Нм Шкальні динамометричні ключі із зусиллям 100 Нм Шкальні динамометричні ключі із зусиллям 200 Нм Шкальні динамометричні ключі 300 Нм Шкальні динамометричні ключі 400 Нм Шкальні динамометричні ключі 750 Нм Шкальні динамометричні ключі 700 Нм Шкальні динамометричні ключі 340 Нм Шкальні динамометричні ключі із зусиллям 1000 Нм Шкальні динамометричні ключі з правостороннім різьбленням Шкальні динамометричні ключі з лівостороннім різьбленням Шкальні динамометричні ключі TOPTUL

Динамометричні ключі – точні ручні інструменти, які потрібні для затягування нарізного сполучення із суворим значенням зусилля (моменту). Такі ключі знаходять застосування в багатьох галузях, і одне з найбільш затребуваних – ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів.

Конструкція ключа такого типу являє собою комбінацію важеля з робочою головкою і динамометра. Без такого виду ручного інструменту сьогодні не обходиться збірка різьбових з'єднань не тільки автомобілів, але і багатьох видів промислових установок, станків, технологічних ліній і електронної техніки.

Точний контроль одержуваного параметра затягування забезпечує оптимальне функціонування ходової частини автомобіля, його двигуна та інших систем і вузлів. Занадто слабке зусилля або занадто сильне може привести до найсерйозніших проблем, тому автосервіси широко використовують ключі з контролем обертаючого моменту. Деталі й комплектуючі автомобіля, різьбові з'єднання яких зроблені за нормативними вимогами, гарантовано служать заявлений термін експлуатації і мають необхідну точність конструкції.

Як влаштований динамометричний ключ

Незважаючи на різні типи і моделі, ключі моментні – так їх називають професіонали - влаштовані за єдиною схемою.

  1. Ручка – корпус, що має робочу головку для насадки.
  2. Насадка – тріскачка знімного типу.
  3. Фіксатор насадки (1-, 2- або 3-позиційний).
  4. Механізм з вимірювальною шкалою (торсійний або пружинний).
  5. Ручка-регулятор з обмежувачем (в ключах граничного типу).

Типи ключів

Весь інструмент даного типу можна розділити на наступні категорії:

  • стрілочні;
  • клацальні;
  • електронні.

Найбільш просту конструкцію і найбільшу неточність (до 10%) затяжки мають стрілочні шкальні ключі, граничний момент яких становить до 300 Нм. У пристрої немає обмежувача зусилля, що передається. Перевагою є робота з лівої і правої різьби кріплення.

Клацальні (граничні) ключі оснащені тріскачкою, зусилля затяжки варіюється від 1 до 1000 Нм. Неточність становить до 3%. Це найбільш популярний тип динамометричних ключів в автомайстернях.

Електронні ключі – найсучасніші і багатофункціональні, оснащені рідкокристалічним дисплеєм. Індикація досягнення потрібного зусилля - звукова і цифрова. Зусилля, що докладається - від 20 до 250 Нм. Похибка становить плюс / мінус 1%. Такі ключі можуть зберігати налаштування і інші дані в електронній базі, що прискорює процедуру виконання монтажу різних з'єднань конкретного автомобіля.

Ключі-адаптери – універсальний різновид електронного ключа – оснащені приводом механічного типу, який з'єднаний із зубами. Працює від батарейки. Головка або інша насадка ставиться на перехідник, яких може бути декілька в комплектації. Реалізуються комплекти з кількома адаптерами, що мають різні параметри крутного моменту.

Різновиди тріскаткових ключів

Ключі можуть мати знімний і стаціонарний храповий механізм. Найбільш прості і доступні за ціною – з незнімним механізмом, але їх слід мати в комплекті декілька одиниць, для різних за розміром кріплень. Знімні моделі більш універсальні і дозволяють працювати з різними робочими елементами.

Також випускають варіанти ключів, що працюють тільки на закручування з'єднання. Однак є кріплення зі зворотною різьбою, і для них потрібні відповідні ключі, що працюють в різних режимах: закручування, відкручування, фіксоване зусилля.

Правила застосування моментних ключів

Ключі з храповим механізмом потребують коректної експлуатації, оскільки є точним інструментом – особливо клацальні і електронні моделі. Неможна користуватися ними як звичайним гайковим ключем, тому що це гарантовано призведе до швидкого виходу з ладу тріскачки. Не слід встановлювати граничні значення зусилля на шкалі і тим більше перевищувати їх в роботі.

Після звукового або світлового сигналу, який означає досягнення необхідного зусилля затяжки, слід припинити процес закручування кріплення.

Після закінчення роботи слід поставити регулятор зусилля на нульову позначку.

Дбайливе ставлення до динамометричних ключів дозволяє зберігати точність налаштування і продовжити термін їх роботи. Однак неможна забувати про необхідність калібрування ключів – мінімум раз на рік, а при інтенсивних навантаженнях – ще частіше. В середньому ключі треба калібрувати після 10 тис. робочих циклів.

Вибір надійних і точних динамометричних ключів, що забезпечують момент закручування до 500 Нм, пропонує компанія Гранд Інструмент. У каталозі представлені ключі різних типів і параметрів, як окремо, так і в наборах. Зважаючи на великий асортимент товарів кваліфікована порада консультанта буде дуже корисною при підборі інструмента.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Ключі динамометричні
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране