Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JIAA0108
TOPTUL
322 грн.
: 1
Довжина: 200 мм
Відгуки до товарів
Знімач високовольтних дротів (JIAA0108)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Знімач відмінний, якісно зроблений, в руках тримати приємно. Брав для роботи, ізоляція виконана добре.
Подробнее

Для власників авто незамінними пристосуваннями є знімачі свічкових ковпачків і високовольтних проводів. Щоб вибрати вироби правильно, фахівці рекомендують віддавати перевагу перевіреним торговим маркам. До них, зокрема, можна віднести компанії світового рівня, такі як TOPTUL, FORCE, JTC та інші. Візьміть до уваги, що заміна високовольтних проводів - відповідальна і небезпечна процедура. Найчастіше є сенс проводити її в СТО або найближчому автосервісі.

Вибираємо знімач свічкових ковпачків, високовольтних проводів

Будь-який знімач підбирають з урахуванням обсягу робіт, що проводяться, і сфери його застосування. При виборі виробу звертають увагу на його силу на виході. Коли потужність інструментарію буде меншою за необхідну, то є небезпека швидкого і передчасного виходу знімача з ладу. І навпаки, якщо ви підберете вироби з потужністю більшою, ніж потрібно, це загрожує пошкодженням демонтованої запчастини.

Підбір знімача свічкових ковпачків і високовольтних проводів буде гранично простим, якщо замовити товар у нас на сайті. У каталозі інтернет-магазину представлені виключно інструменти перевіреної якості від надійних виробників. Можна підібрати щипці для свічок та інші пристосування в оптимальному поєднанні ціна-якість.

Досить часто автовласники і майстри автоцентрів під час заміни високовольтних проводів використовують інструмент бренду Топтул JIAA0108.

Опишемо головні властивості предмета:

  • з його допомогою можна швидко, безпечно демонтувати кабельні наконечники зі свічок запалювання;
  • довший термін служби порівняно з бюджетними аналогами;
  • рукоятка виконана з матеріалу, стійкого до впливу агресивних середовищ, кислот, лугів;
  • виріб ергономічний, зручний у використанні;
  • високоміцність, надійність (до складу предмета входить сталь оптимальної якості);
  • губки виконані так, що здійснення захоплення відбувається гранично безпечно, без отримання пошкоджень.
  • знімач виробництва фірми Топтул - це надійне і високоміцне пристосування, яке підходить для використання в складних робочих умовах, відноситься до лінійки професійного ручного інструменту.

Для чого купують знімачі свічкових ковпачків

Сальники клапанів мають певний ресурс роботи, коли їхній знос досягає критичної точки, спостерігається витік масла. У цьому разі усунути проблему вийде тільки одним способом - замінити мастилознімні ковпачки на нові. Щоб демонтаж був виконаний без пошкодження маслознімача, застосовуються спеціальні інструменти професійного рівня. А саме - знімачі свічкових ковпачків. З їхньою допомогою сальник буде демонтовано швидко, оперативно і безпечно.

Купити обладнання необхідно за таких тривожних симптомів, які свідчать про вихід сальників з ладу:

  • мастильні матеріали витрачаються більше норми;
  • з вихлопної труби виходить синювато-сірий дим;
  • свічки запалювання замаслилися.

Коли в наявності ці несприятливі ознаки зношування ковпачків, потрібно якомога швидше виконати їх заміну.

Безпечна заміна високовольтних проводів

Високовольтні дроти на свічки демонтують з великою обережністю, дотримуючись необхідних заходів безпеки. Вони пропускають струм до 35 кВт. Відповідно, не можна виконувати їхній демонтаж недбало, без наявності потрібних знань і умінь. Також допустимо працювати з проводами високої напруги, використовуючи виключно обладнання професійної лінійки від перевірених брендів. Для цієї мети можна вибрати щипці для свічок або знімачі проводів у найширшому асортименті. Замовити товар можна на сайті з доставкою по всій країні.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Електрообладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране