Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JGAA2001
TOPTUL
994 грн.
: 1
Марки виробників: Audi, BMW, Fiat, Ford, Mercedes Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Volkswagen
Кількість одиниць: 20 шт.
Відгуки до товарів
Набір знімачів для автомагнітол (JGAA2001)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Набор пригодится не только спецам по автозвуку, но и таким автолюбителям как я. Хорошее качество, как обычно у этого бренда.
Подробнее

Зняти автомагнітолу можна без проблем буквально за кілька хвилин, якщо використати знімач магнітоли виробництва перевіреного бренду. Спеціальні інструменти призначені для демонтажу автомобільних аудіопристроїв, але також можуть бути використані для їх встановлення. Виробники пропонують інструменти в наборах різної комплектації та вартості. Це дозволяє охочим придбати товар відповідно до потреб та вимог.

Особливості знімачів магнітол

Пристосування для зняття автомагнітол розрізняються формою, розмірами, призначенням, конфігурацією, матеріалами виробництва.

Виділяють комплекти двох різновидів:

  • побутові (для автовласників);
  • професійні (для автосервісів та автомайстерень).

Кількість предметів у наборах відрізняється — від двох парних до 60 і навіть більше. Комплекти з 10 і більше ключів відносяться до універсальних, оскільки дозволяють демонтувати мультимедійне та аудіообладнання на автомобілях популярних марок і моделей.

Основні матеріали виготовлення – якісний метал та високоміцний пластик. Вартість комплекту залежить від кількості інструментів, матеріалу виготовлення та бренду-виробника. Виробники вказують, для роботи з якими автомобілями можна використовувати ключі набору, тому помилки виключені.

Інструменти від тайванської компанії Toptul підходять для зняття автомагнітол із передніх панелей автомобілів VW, Audi, Ford та інших.

Застосування знімачів магнітол

Залежно від конструкції, розмірів та конфігурації ключі використовуються для отримання аудіосистем:

  • штатних головних;
  • універсальних;
  • невеликих 1DIN;
  • великих 2 DIN.

Щоб акуратно та з високою точністю витягти аудіообладнання, уникнувши пошкоджень обшивки, виконайте такі дії:

  1. Встановіть пристрої у відповідні пази.
  2. Натисніть до клацання або до упору.
  3. Потягніть на себе.

Застосування спеціальних пристроїв дозволяє знімати та встановлювати аудіосистеми за кілька хвилин без пошкоджень та подряпин.

Де придбати знімники магнітоли за вигідною ціною

Наш інтернет-магазин пропонує купити знімач магнітоли за доступною ціною. Замовити якісний товар можна у будь-який час із доставкою. Надсилання замовлень здійснюється нашою компанією по території України.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Електрообладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране