Фільтри
Ціна
Виробник
Код: КРДЛ
УКРАЇНА
80 грн.
: 0
Код: ПРК20М
УКРАЇНА
485 грн.
: 1
Матеріал: Мідь
Сила струму: 500 А
Довжина: 2 м
Код: ПРК25М
УКРАЇНА
550 грн.
: 1
Матеріал: Мідь
Сила струму: 500 А
Довжина: 2.5 м
Код: ПРК30М
УКРАЇНА
605 грн.
: 1
Матеріал: Мідь
Сила струму: 500 А
Довжина: 3 м
Відгуки до товарів
Прикурювач L2,0м 500А, мідь (Херсон... (ПРК20М)
Дата публікації: 7 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Прикурювач дуже сподобався - крокодили цункі і достатньо товстостінні, ізоляція якісна, сама жила достатньо товста, аби витримати миттєве критичне навантаження.
Подробнее
Прикурювач L2,5м 500А, мідь (Херсон... (ПРК25М)
Дата публікації: 11 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Вважаю що для мідних дротів такої якості ціна більш ніж прийнятна. Взимку успішно ним рятував сусідів на старих коритах. Та й самого рятували кілька разів)))
Подробнее
Прикурювач L3,0м 500А, мідь (Херсон... (ПРК30М)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Купив триметровий про всяк випадок, бо не завжди є можливість під'їхати ближче. Відмінна якість за свої гроші. Раджу до покупки
Подробнее

Багато автовласників стикалися з ситуацією, коли із-за розрядженого акумулятора було неможливо запустити двигун. Вирішити цю проблему можна за допомогою пуско-зарядного пристрою, в народі званого штовхачем. Також можна « прикурити » автомобіль від іншого автомобіля з зарядженої АКБ, який ще називають автомобілем-донором. Прикуриватель для АКБ дає дроти з клемами (крокодилами), які кріпляться до акумуляторів двох автомобілів.

Якщо у вас ще немає пускових проводів, ви можете в будь-який момент опинитися без особистого транспорту, не встигнути на важливу зустріч або пересісти в галасливий і тісний міський транспорт. Тому краще, як можна швидше придбати прикурювач.

Особливості та правила вибору прикурювача

Головне завдання прикурювача для автомобіля є передача пускового струму від зарядженої АКБ до розрядженому акумулятору з мінімальною втратою струму з боку автомобіля-донора. Виходячи з елементарних знань з фізики, необхідно, щоб дроти мали незначний опір, що забезпечує мінімальну втрату напруги. У свою чергу, опір дротів залежить від їх довжини, перетину і матеріалу виготовлення. Тому перед тим, як вибрати прикурювач, необхідно визначитися з цими ключовими параметрами:

  • Перетин проводів – чим він вище, тим менше опір. Занадто маленький перетин проводів буде ускладнювати процес передачі пускового струму від батареї-донора. Кращим вибором є дроти з перетином від 6 до 10 мм  2
  • Матеріал – кращим вибором буде матеріал, який володіє відносно низьким питомим опором. Традиційним вибором є мідні дроти, які мають оптимальну провідність з точки зору передачі пускового струму.
  • Довжина пускового дроту. В першу чергу, довжини проводу повинно бути достатньо, щоб приєднати клеми акумулятора донора до акумулятора реципієнта. Але слід пам'ятати, що чим довше дроти, тим вище опір, що негативно відбивається на процесі передачі пускового струму. Оптимальною довжиною вважається прикурювач не менше 2-х і не більше 4-х метрів.

Інші параметри, на які потрібно звертати увагу – це ізоляція проводу, яка повинна бути стійкою до впливу високих і низьких температур. Також слід враховувати і величину власне стартового струму, на який вони повинні бути розраховані. Сучасні види прикурювачів мають струм від 200 Ампер, хоча для більшої впевненості краще вибирати моделі з великими значеннями струму.

Як правильно прикурювати автомобільний акумулятор?

Перед тим, як приєднати прикурювач до акумуляторів автомобілів, необхідно відключити всю електроніку і заглушити двигун машини-донора. Після прикурювання необхідно також правильно від'єднувати дроти, відключаючи спочатку мінусовий дріт від металевої частини акумулятора-реципієнта, після чого відключіть негативну клему від акумулятора-донора. Далі плюсова клема відключається від акумулятора-донора, після чого інша частина того ж дроту червоного кольору знімається з плюсової клеми акумулятора-реципієнта.

Компанія « Гранд Інструмент » пропонує всім бажаючим купити сертифіковане обладнання для ремонту та обслуговування автомобілів. В асортименті представлені прикурювачі для авто довжиною 2, 2,5 і 3 метри номінальною напругою 500 ампер, виконані з міді. На сайті представлена продукція популярного бренду СТАНДАРТ – перевіреного бренду на території України, якому довіряють і професійні автосервіси, і приватні автолюбителі.

Вітчизняні виробники – оптимальний вибір для будь-якого автовласника, що бажає мати в своєму арсеналі надійний пуско-зарядний пристрій. Будь-який з них можна купити за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто України силами Нової Пошти, Інтайм, Делівері та інших перевізників. Для безкоштовної консультації телефонуйте за номером гарячої лінії або зв'яжіться з менеджером в чаті на сайті « Гранд Інструмент ».

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Пристрої електроживлення
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране