Портативна зарядна станція 300W/600W(Max), 220V, 299.7Wh, 11.1V/27Ah (81 000mAh/3.7V) PRO-PS300E PROTESTER
Відгуків:
2
  • Артикул: PRO-PS300E
  • Виробник: Protester
Немає в наявності
Ціна:
8 360
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Гарантія
6 міс.
Розміри
340x240x160 мм
Вага
4.5 кг
Показати все
 Функції портативного зарядного пристрою
  • Загальна ємність акумулятора становить 81 000 мАг.
  • Працює з прямим та змінним струмом.
  • Дисплей, що відображає стан пристрою.
  • Оснащений 2 портами універсальної розетки (до 240 В), а також 2 портами USB.
 Компактність
 Функціональність
 Висока сумісність
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Станция компактная, легкая, быстро заряжает гаджеты, хорошее качество.
Оцінка:
Удобно, что параметры станции видно на дисплее, сама станция надежна и достаточно мощная.
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Жаль что в комплектации отсутствует кабель зарядки станции от прикуривателя автомобиля!!!
Чи можливо заряджати ноутбук 90в
Відповідь від:
Дата відповіді: 1 год назад
Доброго дня, так, можливо. Можна користуватися любим приладом до 300 Вт.