Портативна зарядна станція 1500W/3000W(Max), 220V, 1328Wh, 22.2V/59.8Ah (358 800mAh/3.7V) PRO-PS1500B PROTESTER
Відгуків:
2
  • Артикул: PRO-PS1500B
  • Виробник: Protester
Немає в наявності
Ціна:
61 600
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Гарантія
6 міс.
Розміри
350x265x240 мм
Вага
14.1 кг
Пакувальні розміри
455x355x345 мм
Показати все
Огляд портативної зарядної станції Protester PRO-PS1500B
Особливості портативної зарядної станції
  • Загальна місткість акумулятора становить 1500 Вт/год (358 800 мАг).
  • Працює з постійним та змінним струмом.
  • На передній панелі встановлено дисплей, що відображає стан пристрою.
  • Обладнана 3 портами універсальної розетки (до 240 В), а також 3 портами USB та 1 роз'ємом USB-C.
  • При підключенні до мережі заряджається до 100% за 4 години.
  • Універсальне живлення 12В: Вихідний порт постійного струму 12В обладнаний технологією стабілізації напруги, що робить його сумісним з усіма пристроями живлення 12В, наприклад такими як автомобільні холодильники.
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Оцінка:
Завжди насторожі, коли товар по акції, але в цій станції жодного браку, встигніть купити!
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Чи може заряджатися і від сонця, і від мережі одночасно?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 3 года назад
Петро Арсенович, вітаємо, так, може.
Чи буде заряджатись він від генератора?
Відповідь від:
Дата відповіді: 1 год назад
Відповідь від: Гранд Інструмент
Дата відповіді: 1 год назад
Доброго дня, якщо споживана потужність пральної машини до 1500 Вт, то буде працювати.
Скільки потрібно часу для повного заряду станції від автомобіля?
Доброго дня, орієнтовний час заряджання від автомобільної мережі 1З60 хв.
Чи можливо підключити до неї мікрохвильову піч?
Чи заряджається при підвищеній та зниженій напрузі мережі 240В або 170В?
Чи можна очікувати, що вона потягне будь який звичайний компресорний холодильник ?
Підкажіть, будь ласка, чи треба реєструвати пристрій на офіційному сайті для гарантії?
Доброго дня, реєстрація не потрібна.
Підкажіть, будь ласка яку сонячну панель краще використовувати для зарядки?