Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TP05001
TORIN
24 763 грн.
: 2
Вантажопідйомність: 500 кг
Тип приводу: Гідравлічний
Висота підйому: 580 мм
Розміри: 950x555x285 мм
Висота підхвату: 280 мм
Вага: 76 кг
Діаметр коліс: 130 мм
Кількість поворотних коліс: 2 шт.
Покриття: Порошкова фарба
Платформа: 800x500 мм
Відгуки до товарів
Стіл гідравлічний підкатний 500кг (TP05001)
Дата публікації: 10 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Надійний, зручний в експлуатації, повністю відповідає опису, стійкі колеса і не дряпають підлогу.
Подробнее
Підйомні столи 500 кг Ножичні гідравлічні столи Гідравлічні підйомні столи
Щоб підняти і перенести невеликий за обсягом, але великоваговий вантаж використовується гідравлічний стіл – спеціальне пристосування, що застосовується в автомайстеренях, на виробництвах, у сфері логістики і торгівлі. Воно забезпечує безпеку і оперативність переміщення для працівника і для вантажу.  
Підйомна платформа виконується з міцної сталі, застосовувати її можна всередині приміщень і на відкритому повітрі при температурі до мінус 20 градусів. Є моделі стаціонарні та пересувні.  

Конструкція і особливості підйомного столу

В підйомний пристрій входять наступні елементи:
 1. Вантажний майданчик, виконан з гарячекатаного листового металу з рифленою поверхнею.
 2. Підйомний механізм. Він зроблений за типом ножиці з декількох важелів, до них прикріплені гідравлічні циліндри.
 3. Опорна рама на коліщатах.
 4. Рукоятка для переміщення візка.
Принцип роботи столу підйомного типу простий: працівник привозить візок в потрібне місце, за допомогою важеля регулює висоту підйому платформи і відсуває пристрій під вантаж і встановлює його на стіл. Потім вантаж переміщають в потрібне місце, при необхідності регулюють підняття і опускання платформи, знімають з платформи. Весь процес навантаження і розвантаження під силу виконати одній людині. У конструкцію столу входять такі елементи, як клапани безпеки і механічні опори, вони необхідні для запобігання несподіваного різкого опускання механізму типу ножиці. Робота з підйомним столом підйомником безпечна і не вимагає спеціальної кваліфікації працівника.  

Принцип роботи механізму підйомного столу

Підйом і опускання платформи, закріпленої на механізмі ножиць, відбувається за допомогою гідроциліндрів. Вони запускаються кнопковим пультом або важелем. Плавний процес підйому гарантує контроль положення вантажу, що особливо важливо, якщо переміщують двигун внутрішнього згоряння або інший складний і при цьому досить крихкий агрегат або вузол автомобіля.  
Сфера застосування столу підйомного гідравлічного пересувного
Підйомники-ножиці пересувного типу застосовують в наступних галузях:
 • СТО та автомайстерень;
 • на складах;
 • на великих торгових об'єктах;
 • в будівництві;
 • в промисловості;
 • в портах.
Популярність пристроїв пояснюється їх надійною і міцною конструкцією, високою вантажопідйомністю, компактністю і нескладною експлуатацією.  
Для тривалої і справної служби гідравлічний стіл підйомник потребує щоденної перевірки гідроциліндрів та чищення забруднених поверхонь. Раз на місяць стіл технічно обслуговують за такими пунктами:
 • контроль гідравлічного масла в циліндрах;
 • мастило рухомих елементів конструкції;
 • перевірка справності елементів безпеки.  
Щоб вибрати відповідний підйомний стіл, потрібно знати його технічні параметри:
 • параметри платформи;
 • вантажопідйомність;
 • висоту і швидкість підйому;
 • потужність приводу;
 • тип живлення приводу.

Гідравлічні столи в інтернет-магазині компанії « Гранд Інструмент »

Щоб підйомний стіл виправдав вкладені в нього кошти і прослужив тривалий час без поломок, він повинен бути виконаний з високоякісних матеріалів з дотриманням стандартів, що пред'являються до обладнання цього виду. Компанія « Гранд Інструмент » реалізує оригінальну продукцію відомих у всьому світі торгових виробників гаражного обладнання, усі товари, представлені на сайті – від офіційного дистриб'ютора.  
Гідравлічний стіл виробництва азіатської корпорації TORIN – надійне обладнання для підіймання і переміщення вантажів масою до 0,5 тонни, які він підхоплює з висоти 0,28 м і піднімає на висоту 0,58 м. Оснащений ножним важелем запуску гідроциліндрів, 4 колесами діаметром 13 см, 2 з яких – поворотні.  
Модифікацією ножнічного столу спеціально для автомайстерень і СТО є комплект підйомних столів. Це один зі світових лідерів виробництва високотехнологічного діагностичного і гаражного обладнання, яке значно спрощує і полегшує процеси при ремонті автомобілів різного типу і маси. Комплект підйомних столів допоможе механізувати знімання важких вузлів і агрегатів при ремонті дискових гальм і підшипників вантажних автомобілів та іншої важкої автотехніки. Спеціально розроблена конструкція підйомників виключає ручне підняття, переміщення і опускання масивних деталей, роблячи їх безпечним і комфортним для працівників автомайстерні.  
Все технічні параметри столів ви можете дізнатися в каталозі і за необхідності задати питання менеджеру з продажу. Він допоможе оформити замовлення, запропонує оптимальний варіант оплати і зручний спосіб доставки габаритного обладнання по Україні.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране