Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TRG4222-W
TORIN
71 641 грн.
: 1
Розміри: 1300x900x1700 мм
Вага: 125 кг
Напруга живлення: 220 В
Витрата повітря: 450 л/хв
Робочий тиск: 8.6 Бар
Робочий простір: 1200x600x570 мм
Тип абразиву: Пісок, Скло, Корунд
Відгуки до товарів
Піскоструминна камера (TRG4222-W)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Ідеальна камера для роботи з видaлeння кopoзії та шліфування різних поверхонь. Зручна!
Подробнее
Шліфування або очищення предметів від іржі, нальоту, окалин можливе численними механічними способами, наприклад, щіткою по металу або абразивним кругом. Процес обробки в такому випадку займає багато часу, а якість роботи залежить від форми заготовки що очищається, тому що в важкодоступних місцях просто неможливо фізично підібратися об'ємним абразивним інструментом. Полегшити, прискорити і підвищити якість зачистки допоможе піскоструминний спосіб обробки.  
Піскоструминне очищення відбувається під великим тиском, де абразив вдаряючись з високою швидкістю об поверхню механічним шляхом зчіщує освіти з заснування.
Такий метод очищення можливий із застосуванням спеціального обладнання, яке називається - камера для піскоструминної обробки.
Бувають два види камер для піскоструя.
  1. Населені піскоструминні камери – камери з достатнім простором усередині, де може розміститися людина, яка власне і проводить піскоструминну обробку, тільки в спеціальному захисному костюмі, рукавичках, окулярах і респіраторі. Такі камери призначаються для обробки великих деталей або елементів конструкцій.  
  2. Незаселені камери – піскоструминна кабіна не великих розмірів, яка складається з металевих стінок з оглядовим склом і з закріпленими всередині камери рукавичками з цупкої гуми. При використанні такого виду камери для піскоструя, оператор проводить маніпуляції ззовні за допомогою піскоструминного пістолета, що знаходиться всередині камери.  
Здібності обробки поверхні піскоструминним способом в залежності від розміру і виду абразиву:
  • видалення корозії з заснування з чорного металу -   використовується просушений і просіяний пісок;
  • при фракції абразиву 0,3 мм. проводиться шліфування мідних і алюмінієвих поверхонь з метою додачі блиску;
  • видалення лакофарбового покриття проводиться із застосуванням в якості абразивного матеріалу кварцового піску з фракцією 0,3-0,6 мм.
  • купершлак і нікель в сипучій формі при використанні в якості абразивного матеріалу можуть очистити поверхню з в'ївшимся корозійним шаром;
  • при крупнофракціонному абразиві видаляються бітумні заснування і зварювальні окалини;
  • сталеві і чавунні гранули дозволяють очистити і підготувати підставу автомобіля до наступного фарбування;
  • обробка нержавіючої сталі можлива за допомогою гранул зі скла, а також з нержавіючої сталі;
  • матовість склу додасть обробка піском з розміром частинок 0,1-0,8 мм.
Ціна піскоструминної камери залежить від технічних можливостей, наприклад, важливим показником у виборі камери для піскоструминної обробки є її розмір, що впливає на можливість обробляти габаритні предмети.
Наявність в камері для піскоструя вбудованого зливу дозволить здійснити вологе прибирання резервуара після проведення піскоструминних робіт, а порошкове покриття камери збільшує термін її експлуатації.
Вибір піскоструминної камери безпосередньо залежить від розмірів оброблюваних предметів, тому вибираючи піскоструминну камеру треба в першу чергу звернути увагу на габаритні розміри предметів, які необхідно буде поміщати всередину.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Піскоструминне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране