При комплектації СТО необхідно подбати про покупку якісного набору інструментів, який допомагає проводити швидке та ефективне обслуговування автомобілів. Дана оснащення, в комплексі з інструментом вузько спрямованої спеціалізації (спец інструмент для ходової частини, моториста, трансмісії і т.д.), дозволяє визначати проблеми в механічних системах транспортного засобу набагато швидше і ефективніше.
На ринку України представлений досить великий асортимент інструменту різних брендів: Intertool, Topex, Jonessway, King Tony, Andrmax та інші, проте в гонитві за низькою ціною виготовлення багато виробників поступово знижують і якість своєї продукції. Окремо залишається тільки тайванський бренд TOPTUL, який за 14 років присутності на ринку України не тільки утримує якість на належному рівні, а й постійно поліпшує її за рахунок впровадження в сплав сталі нових композитних матеріалів.
Весь інструмент у наборах марки TOPTUL виготовлений з високоякісного, міцного сплаву сталі (хром-ванадію або хром-молібдену) в залежності від специфіки застосування. Хром-ванадієва сталь застосовується в інструменті, при використанні якого застосовується тільки ручна сила людини. Хром-молібден використовують у виготовленні інструменту, розрахованого на великий момент створення зусилля і постійні ударні навантаження з боку гайковерта. Сталь, яка використовується в інструменті ТОПТУЛ виготовляють найкращі сталеливарні компанії, тому хвилюватися, що інструмент швидко прийде в непридатність або зламається не варто. Інструмент даного виробника відрізняється відмінною зносостійкістю і надійністю, а гарантія – довічна.
Набори інструментів в основному використовують для надання наступних видів послуг:
 • Ремонт кузова.  
 • Починка приводу і ходової частини.  
 • Ремонт дизельних і бензинових двигунів.  
 • Налагодження та ремонт електрообладнання.  
 • Для зміни масла і інших технічних рідин.
Без професійного ручного інструменту не обходиться жоден ремонт автомобіля. Майстер повинен бути готовий виправити поломку абсолютно будь-якої складності, тому йому потрібно придбати якісний набір інструментів в якому підібрана найкраща комплектація.  
В каталозі спеціалізованого магазину, який займається продажем інструменту і обладнання, можна знайти перелік пристосувань для СТО умовно розділених на 4 основних напрямки:
 • Для ручних робіт в автомайстерні.
 • Гідравлічне та пневматичне обладнання.
 • Інструменти для діагностики, вузькоспеціальних і вимірювальних завдань.
 • Складні інструменти з електронікою.  
Саме інструмент для ручних робіт є головним в роботі майстра. Більшість сучасних автосервісів обирає набори інструментів від компанії TOPTUL, тому що на даний момент & mdash; це один з небагатьох виробників, який виготовляє якісну, сертифіковану продукцію, яка повністю відповідає світовим стандартам.  

Набір інструментів для ремонту автомобіля від бренду TOPTUL

Перше, чим відрізняються набори інструментів TOPTUL – вартість. Ціна одного набору на порядок нижче, ніж у європейських чи американських аналогів. При тій же ціні, якість знаходиться на стабільно високому рівні. Купуючи набір професійного інструменту ТОПТУЛ, Ви гарантовано отримуєте висококласний товар для ремонту транспортних засобів починаючи від легкового автомобіля і закінчуючи сільгосптехнікою. Завод TOPTUL крім інструменту метричної системи вимірювання, також випускає інструмент дюймових розмірів, який використовується в Англії і США. Такий інструмент стане в нагоді майстру при обслуговуванні автомобілів, випущених в одній із зазначених вище країн.
Основні переваги професійного інструменту TOPTUL:
 1. Допомагає якісно виконувати широкий спектр робіт з ремонту та обслуговування транспорту, починаючи від збірки авто, закінчуючи складними операціями у важкодоступних місцях, таких як двигун, КПП, ходова частина та інші.  
 2. Поліпшеня можливості крутного моменту ручного інструменту на основі застосування спеціальної технології виробництва Super-Torque.  
 3. Весь інструмент у наборі має довічну гарантію. Це стосується: торцевих голівок, комбінованих ключів, воротків і викруток.
 4. У асортименті як дюймовий, так і метричний тип інструменту. Також зустрічаються комбіновані набори.
 5. Вигідна вартість серед конкурентів.
Інструментом бренду ТОПТУЛ користуються на промислових і військових підприємствах, приватних автомобільних сервісах і навіть для проведення важких ремонтних робіт в аерокосмічній сфері, де особливо важлива міцність матеріалу і висока точність виконання робіт.

Комплектація набору інструменту

В асортименті компанії велика кількість (близько 100) різних варіантів комбінації наборів. І їх число постійно зростає. Фахівець високого рівня або простий власник автомобіля зможе легко підібрати підходящу для себе комплектацію.    
Комплектація найповнішого набору інструменту TOPTUL на 150 одиниць GCAI150R:  
 • Біти (TORX, HEX, SPLINE і інші).
 • Голівки (на 6 або 12 граней) до 32мм.  
 • Ключі гайкові (ріжкові або ріжково-накидні).
 • Плоскогубці.
 • Викрутки (шліцьові і хрестові).
 • Молоток і вибивання.
 • Тріскачки і воротки
 • Подовжувачі, кардани і утримувач біт.  
Інструмент ТОПТУЛ добре сумісний і з автомобілями вітчизняного виробництва, тому що фахівці заводу активно обмінюються інформацією з усіма країнами і заводами, розташованими на території даних країн. Каталог інструменту ТОПТУЛ з кожним роком збільшується, тому що збільшується і асортимент. Крім ручного інструменту випускаються візки; пневмо і електро-гайковерти; динамометричні ключі, знімачі і величезна кількість спеціального вузькоспеціалізованого інструменту, призначеного для однієї конкретної задачі. Також присутні пристосування для рихтувальних робіт, рихтувальні молотки і захоплювачі.  

Підсумок

При покупці інструменту звертайте увагу на його бренд. Краще вкласти додаткові інвестиції і придбати набір інструменту ТОПТУЛ, ніж заощадити на якості і отримати інструмент, який швидко вийде з ладу і доставить масу незручностей майстру при його використанні. Оцінити якість інструменту можливо за кількома характерними ознаками: високоміцний і зносостійкий до корозії сплав металу зі спеціальним покриттям; безлюфтовое з'єднання частин, виготовлених з пластика і металу; Чи не слизькі і зручні ручки, які зручно тримати в долоні і щільна фіксація інструменту в осередках кейса. Всі ці рекомендації дозволять вибрати якісний і надійний інструмент, яким будуть користуватися навіть Ваші онуки.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Ручний інструмент та набори
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Набір інструментів обов'язково знадобиться автомобілісту, який вважає за краще займатися ремонтом самостійно. Також він стане в нагоді в автосервісі та шиномонтажній майстерні.

У такому комплекті все необхідне для роботи: тріскачки, подовжувачі, торцеві головки, воротки, поміщені в спеціальний кейс або футляр для зручності зберігання та транспортування.
Дуже важливо знайти баланс між мінімальною та максимальною кількістю інструменту у наборі, т.к. занадто великий буде проблематично зберігати і перевозити в машині, а в дуже маленькому наборі можуть бути відсутні інструменти.

Особливо довговічні вироби з інструментальної сталі з додаванням ванадію та хрому (CrV): вони найбільш стійкі до різних механічних впливів. Тому всі набори виготовлені саме із цієї сталі.

Можна виділити набори інструментів для ремонту автомобіля в гаражі та в дорозі (портативні). Перші зазвичай містять виключно спеціалізовані пристрої (в них зустрічаються свічкові головки, шарнірні) ключі та TORX-насадки). «Дорожні» набори також повинні включати плоскогубці, молотки, виколотки та інше – все, що може знадобитися для машини в дорозі.
Окремо можна виділити набори для вантажних автомобілів із інструментом великих розмірів та набори для обслуговування американської та британської техніки, в якій використовується дюймова, а не метрична система.

...
Порівняння
Обране