Автомобільний підйомник з гідравлічним приводом

Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T64001G
TORIN
9 326 грн.
: 2
Вантажопідйомність: 400 кг
Тип приводу: Гідравлічний
Висота підйому: 410 мм
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 864x396x315 мм
Висота підхвату: 140 мм
Вага: 35 кг
Код: TRE64007
TORIN
28 012 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 360 кг
Тип приводу: Гідравлічний
Висота підйому: 780 мм
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 1500x675x256 мм
Висота підхвату: 220 мм
Вага: 97 кг
Код: HC-T64001G
TORIN
1 320 грн.
: 0
Тип приводу: Гідравлічний
Відгуки до товарів
Підйомник для мотоцикла 140-410мм 4... (T64001G)
Дата публікації: 8 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Колеса добре блокуються, а те що вони взагалі є - це найвищий плюс. Зручно пересунути пфдйомника разом з мотоциклом або квадриком.
Подробнее
Підйомник для мотоцикла 220-780мм 3... (TRE64007)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Взяв підйомник собі в гараж, використовую як для свого мотоциклу так і хлопці періодично приїздять. Штука корисна, без неї обслуговувати залізних коней дуже незручно.
Подробнее
Гідравлічні мотоциклетні підйомники Механічні мотоциклетні підйомники

Підйомник автомобільний – це обладнання для СТО, ??а допомогою якого фахівці проводять широкий спектр робіт в рамках обслуговування і ремонту автомобіля. Кузовні роботи, обслуговування ходової, регулювання розвал-сходження, тюнінг, заміна коліс і інші завдання можна виконувати за допомогою автомобільного підйомника, який варто підібрати по багатьом критеріїв під потреби.

Особливості обладнання

Стандартна конструкція підйомника може варіюватися в залежності від типу пристрою. Двостійковий підйомник являє собою П-подібну металеву вертикальну або горизонтальну раму, на яку встановлюється автомобіль. Піднімається автомобіль методом фіксації сталевими тросами, які фіксуються на обслуговуваному транспортному засобі за допомогою електричного або пневматичного приводу.

Середня висота конструкції становить 3,5 метра, що вимагає необхідної висоти приміщення, в яких відбувається обслуговування і ремонт автомобіля. Підняти автомобіль можна мінімум на 95 мм і максимум на 2000 мм. Цього діапазону достатньо для проведення більшості видів робіт.  

За типом конструкції підйомники діляться на:

  • двостійкові;
  • чотирьохстійкові;
  • типу "ножиці";
  • плунжерні.

За типом приводу їх також можна розділити на гідравлічні, механічні пневматичні, електричні і комбіновані. Залежно від потужності приводу пристрої дозволяють піднімати і утримувати легкові автомобілі, легкі комерційні вантажівки, квадроцикли і мотоциклетний транспорт.

Види автомобільних підйомників з гідравлічним приводом

Гідравлічні одностійкові підйомники – це найбільш компактний вид вантажопідйомного сервісного обладнання, вони часто бувають мобільними.   З їх допомогою можна підняти автомобіль за пороги або колеса. Їх основне завдання – полегшити роботу автосервісу на ділянці, а також заощадити місце в умовах обмеженого простору невеликого ремонтного цеху. Одностійкові підйомники використовуються в автомийках і постах антикорозійної обробки.

Гідравлічний привід вважається найефективнішим і продуктивним пристроєм в промисловому обладнанні, яке використовується для підйому великовагових вантажів, таких як легкові і вантажні автомобілі. Гідравліка відрізняється незалежністю від наявності електрики, мають швидкодію, показують високу ефективність при інтенсивній експлуатації. Компактність пристрою – ще одна перевага використання гідравлічних пристроїв, в тому числі автомобільних підйомників.

Двостійкові підйомники – це найбільш компактні і зручні у використанні пристрої для обслуговування легкових автомобілів. Їх можна використовувати не тільки в умовах професійного автосервісу, а також для невеликого гаража. Середня вантажопідйомність обладнання становить 3,5 тонни. Сучасні пристрої дозволяють працювати з різними марками і моделями автомобілів. Їх можна встановлювати в приміщеннях з різною висотою стелі, в залежності від розташування синхронізації (нижня від 3-х метрів, верхня від 4-х метрів).   Лапи підйомника можуть розкриватися на 180 градусів.

Підйомники чотирьохстійкові – більш габаритні пристрої, призначені для професійних СТО, які надають послуги регулювання кутів керованих коліс. З їх допомогою можна виконувати роботи з різними видами транспортних засобів, включаючи вантажні малотоннажні автомобілі. Чотири стійки і вертикальна платформа, пульт управління і двигун – основні конструктивні елементи чотиристійкового підйомника. Особливістю даного підйомника є необхідність підключення пневмомагістралі для блокування стопорів і роботи з траверсою.

Як вибрати гідравлічний підйомник для автосервісу?

Пристрої для автосервісів необхідно вибирати за декількома ключовими параметрами. Вантажопідйомність – ключовий з них, і в залежності від типу обслуговуваних автомобілів можна вибрати пристрої від 2 до 5 тонн.

Не менш важливий критерій – виробник і модель підйомника. Сучасні українські автосервіси віддають перевагу продукції світового лідера, торгової марки LAUNCH, яка пропонує широкий спектр вантажопідйомного обладнання для автомобільної промисловості. Наприклад, модель TLTE-40SCA-380 дозволяє піднімати машину на висоту до 1950 мм, що істотно збільшує діапазон обслуговуваного транспорту.   Невеликі витрати енергії в поєднанні з ефективним потужним гідроприводом забезпечує продуктивну і надійну роботу пристрою, а запобіжний клапан з термовимикачем запобігають перевантаженню двигуна.

Компанія « Гранд Інструмент » пропонує вашій увазі продукцію торгової марки LAUNCH, яку можна вибрати на сайті і замовити з доставкою в будь-яке місто України. Для консультації ви можете скористатися телефоном гарячої лінії 0 800 300 351 або задати питання оператору чату на сайті.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране