Якщо Ваша СТО займається сервісним обслуговуванням автомототехники, у вас обов'язково повинні бути в наявності один або декількох мотоциклетних підйомників. За допомогою такого обладнання можна піднімати байк і крутити його навколо своєї осі, що немало важливо при ремонті. Велика вантажопідйомність дозволяє їх використовувати як для скутерів, так і для важких чопперів, такий підйомник може впорається навіть з квадроциклом.
Розрізняють два види мотопод'емніков:
Практичність використання
Мото-підйомники досить комфортні в експлуатації, більше не треба показувати винахідливості і кмітливість, підвішуючи мотобайк за допомогою підручних засобів, тому вже і самі власники мотоциклів почали звертати увагу на це обладнання для використання в особистому гаражі, щоб без сторонньої допомоги провести легкі ремонтні роботи або тюнінг байка. Найпоширенішим і популярним видом обладнання вважається платформений підйомник. Платформені підйомники можуть бути пересувними і стаціонарними. Мотопоциклетні підйомники з успіхом використовуються як для легких моделей скутерів і мотоциклів, так і для масивних чопперів.
Робота з мотоциклетним підйомником
Мото-підйомники прості у використанні, для початку роботи необхідно загнати під мотоцикл і за допомогою ножної підкачки почати підйом. Зручна прогумована педаль для підйому / спуску, управляє гідроциліндром який трохи нагадує пляшковий домкрат з кріпленням для ручки (можлива ручна підкачка для підйому / спуску). У місцях дотику з мотоциклом передбачені спеціальні гумові накладки, що запобігають ковзанню байка при підйомі і захищають його від подряпин. Оснащений колесами і може обертається навколо своєї осі, є блокування за для запобігання ненавмисному укатуванню.
Платформний мотопод'емнік. Виконаний у вигляді підйомного столу, має направляючу для заїзду мотоцикла і фіксатор переднього колеса у вигляді лещат. Дуже добре поєднується з мотопідкатом для обслуговування ланцюга, зірок і гальмівних колодок.