Код: PQ-2U-1.8
AEROPRO
1 372 грн.
: 0
Гарантія: 12міс.
Вхід повітря: 1/4 "
Діаметр форсунки: 1.8мм
Матеріал бака: Метал
Витрата повітря: 100 - 150л/хв
Робочий тиск: 4Бар
Об'єм бака: 1000мл
Технологія розпилення: HP
Розташування бака: Нижнє
Різьблення бака: Внутрішня
Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення HVLP Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення LVMP Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення LVLP Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення HP Пневматичні фарбопульти з верхнім розташуванням бака Пневматичні фарбопульти з нижнім розташуванням бака Пневматичні фарбопульти з плаваючим баком Пневматичні фарбопульти з мінімальним об'ємом бака Пневматичні фарбопульти з датчиком тиску Недорогі фарбопульти

Фарбопульти пневматичні використовуються для фарбування різних поверхонь або при будівельних роботах для нанесення шпаклівки, грунтовки, штукатурки і т.д. Але, як і будь якій техніці для роботи необхідно паливо, краскопультам необхідний – компресор, для створення необхідного тиску на вході в краскопульт і потоку повітря на виході при створенні правильного факела розпилу фарби.

Фарбопульти використовуються для фарбування різних поверхонь, починаючи від дрібних деталей і закінчуючи фарбуванням приміщень. Всі пульверизатори розрізняються за типом розпилення, вони діляться на 4 основні типи:

  • H.P – використовує технологію розпилення H.P (високий тиск, високий потік повітря) стандартний тип розпилення який зустрічається дуже часто і може використовується як для побутових, так і в професійних потребах. Наприклад, для фарбування стін, підлоги, воріт гаража і т.д.;
  • LVMP - використовує технологію розпилення LVMP (малий потік повітря, середній тиск) напівпрофесійний тип який застосовується для нанесення рівномірних шарів ЛФМ (лако-фарбувальних матеріалів), а так само за рахунок середнього тиску дозволяє економити до 15% ЛФМ в порівнянні із стандартними типами розпилення.
  • HVLP - використовує технологію розпилення HVLP (високий тиск, низький потік повітря) професійний тип який застосовується там де потрібна філігранна точність для нанесення тонких шарів фарби, і дозволяє економити до 30% ЛФМ, в порівнянні зі стандартною технологією розпилювання.
  • L.V.L.P – використовує технологію розпилення L.V.L.P (низький тиск, низький потік повітря) професійний тип який використовується для напилення найтонших шарів фарби що в своєю чергу робить його найекологічнішим і економним, до 35% ЛФМ в порівнянні зі стандартною технологією розпилювання.

Розпилювачі – мають великий бачок (від 6000 мл), оснащені зручною ручкою для перекриття потоку повітря, якщо закінчилася штукатурка. Використовуються при будівельних роботах де важлива ефективність, а не акуратність.

Фарбонагнітаючі баки – використовуються на будівництві при стартових роботах. Фарбонагнітальний бак – це великий бачок для фарби (штукатурки, грунтовки і т.д.), який за допомогою компресора створює великий внутрішньій тиск на вході і підсилює його на виході для більш кращого прилягання матеріалу до поверхні.

Аксесуари для фарбопультів – практично на всіх фарбопультах (розпилювачах) є, змінні форсунки завдяки чому Ви можете збільшити максимальну ширину факела. Купити краскопульт з додатковими форсунками (дюзами) можна на нашому сайті. У поширених моделях фарбопультів Auarita зустрічається по 3-4 додаткових форсунки під різні діаметри сопла. Також, не варто забувати про регулятори тиску, завдяки якому, збільшується термін служби фарбопульта. Фільтри в бачки, які допоможуть запобігти забиванню форсунок, але не позбавлять Вас від його, регулярного чищення за допомогою щіточок всіляких форм.

Всі вище описані товари Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині компанії « Гранд Інструмент ». Отримати консультацію у наших менеджерів, по те що вас цікавить, довідатися про ціни на фарбопульти.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Малярський інструмент
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Основні параметри, на які слід звернути увагу при виборі фарбопульта:
✅ тип розпилення;
✅ тиск;
✅ витрати повітря;
✅ ємність бака;
✅ діаметр сопла (дюзи);
✅ маса та габарити.


✅ Пневматичний. Живлення надходить від повітряної мережі, компресора чи ручного насоса. Залежно від параметрів робочого тиску та витрат повітря підбирається відповідне нагнітальне обладнання.
✅ Електричний. Його ще називають безповітряним, необхідний тиск забезпечується вбудованим мотором та плунжерним насосом.


✅ Фарборозпилювачі низького тиску більш економічні, легко наносять склад, їм потрібний шланг більшого діаметру.
✅ Краскопульти з високим робочим тиском, які наносять більш в'язкі фарби та «металіки» - це фарбопульти для фарбування авто.


✅ Якість нанесення. При роботі з розпилювачем досягається максимально рівне і точне нанесення фарби на будь-яку, навіть рельєфну поверхню.
✅ Швидкість фарбування. Загалом, за 10 – 12 хвилин можна пофарбувати до 5 кв. метрів поверхні. Час роботи скорочується у рази!
✅ Витрати сил. Не потрібно прикладати додаткові зусилля при нанесенні фарби - просто спрямовуйте струмінь на ділянку, що обробляється.
✅ Економічність. У процесі розпилення барвник рівномірно розподіляється, утворюється невеликий туман, тому втрати фарби незначні.


Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране