Товари відсутні
Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення HVLP Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення LVMP Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення LVLP Пневматичні фарбопульти з технологією розпилення HP Пневматичні фарбопульти з верхнім розташуванням бака Пневматичні фарбопульти з нижнім розташуванням бака Пневматичні фарбопульти з плаваючим баком Пневматичні фарбопульти з мінімальним об'ємом бака Пневматичні фарбопульти з датчиком тиску Пневматичні фарбопульти TOPTUL Пневматичні фарбопульти AUARITA Пневматичні фарбопульти ITALCO Пневматичні фарбопульти AEROPRO Недорогі фарбопульти
Фарбопульти – це обладнання для малярних робіт, яке використовується в автосервісах, а саме – в фарбувальних цехах. Під час кузовних робіт після рихтування вм'ятин за допомогою пульверизатора з електричним приводом на поверхню наноситься тонкий шар грунтовки, а потім – лакофарбового покриття.  
Робота фарбопульта заснована на створенні тиску повітря, який подається з компресора на розпилювальну головку (форсунку). В результаті проходження через малі отвори форсунки фарба перетворюється в дрібнодисперсну суспензію, яка подається спрямованим потоком (на професійному жаргоні він називається « факел »). Різні види розпилювачів дозволяють отримати різну довжину, ширину і щільність факела фарби. Компресор обов'язково входить в комплектацію фарбопульта, або купується окремо.

Правила вибору фарбопульта

Сучасні виробники пропонують різні моделі фарбопультів, які можуть мати особливе виконання. Наприклад, це може бути стандартний пульверизатор з верхнім розташуванням бачка, який виконується зі сталі або пластику.   Останні зазвичай випускаються в одноразовому виконанні, але їхня перевага полягає в компактності і малій вазі, а також інертності до використовуваних ЛФМ. У магазинах можна зустріти декілька різновидів фарбопультів за технологією створення тиску:
  • HP (High Pressure) – високий тиск фарби, що подається з форсунки, дозволяє виконати роботу швидше, але призводить до втрати 40% всієї фарби, яка перетворюється в дрібнодисперсну завись і випаровується.
  • HVLP (High Volume Low Pressure) – за рахунок використання великої кількості повітря компенсується низький тиск фарби на розпилювачі, а також знижується туманоутворення (економія фарби становить 30%).
  • LVLP (low volume low pressure) – новий вид фарбопультів, який утворює потужний факел фарби, при цьому використовує відносно малий об'єм повітря і зберігає до 80% фарби.  
Вибір фарбопульта з плаваючим (бічним) бачком – важливе завдання для будь-якого підприємства, що надає малярні послуги для легкових автомобілів. Вибір обладнання відбувається на підставі ключових параметрів: об'єму бачка, потужності, тиску, продуктивності.  

В чому відмінність плаваючого від звичайного верхнього або нижнього бачка?

Бачок в фарбопульті такого типу розташовується в бічній частині, що дозволяє змінювати його положення маляром під час роботи на поверхнях в різних площинах. Основні деталі автомобіля, для фарбування якого використовується регульований фарбопульт – це дах, капот або бампер. Всі ці площини, крім бампера – горизонтальні, завдяки універсальній конструкції фарбопульт під час роботи нахилений, а положення бачка залишається вертикальним. За рахунок цього фарба не вихлюпується з бачка.
Щодо всього іншого в фарбувальному процесі практично нічого не змінюється, без проблем можна фарбувати будь-які інші деталі і поверхні. Даним типом фарбопультів також дуже зручно фарбувати низ порогів і самі пороги, де фарбування йде у напрямку & ldquo; знизу – вгору & rdquo;.   Необхідно повернути бачок в зручне положення, фарба навіть не забруднить кришку, і тим більше, не переллється через погано зачинену кришку бачка. Єдине, що є незвичним в фарбопульті - це як і раніше сам бічний бачок. З плюсів можна виділити зручність при митті бачка, оскільки фарбопульт можна зручно зафіксувати в будь-якому положенні щодо бачка. З мінусів – можливість підвішувати фарбопульт з поворотним бачком тільки лівою стороною. Це зручно для лівші і не звично для правші.
Найважливіший параметр будь-якого фарбопульта – тиск, який впливає на потужність і швидкість подачі фарби на розпилювач. Найчастіше зустрічаються фарбопульти з боковим бачком до 8 бар. Продуктивність визначається кількістю повітря, яке використовується для утворення дрібнодисперсної суспензії. Середні моделі пульверизаторів споживають до 220 літрів повітря на хвилину.

Продаж фарбопультів з плаваючим бачком в Україні

На українському ринку можна знайти безліч продавців фарбопультів, які пропонують вітчизняне та імпортне обладнання. Вибір покупцеві ускладнює великий ціновий діапазон, а також велика різноманітність моделей фарбопультів: висока вартість дозволяє судити про високу якість товару, хоча на практиці це не завжди виявляється правдою. В Україні ціни на обладнання для фарбування починаються з 200 грн і можуть досягати декількох тисяч.   Додатково до пневматичних фарбопультів виробники пропонують допоміжне обладнання - регулятори тиску, змінні бачки, фільтри тощо.
Компанія « Гранд Інструмент » - перший український офіційний імпортер обладнання для автосервісів – пропонує широкий вибір фарбопультів з верхнім, нижнім і плаваючим розташуванням бачка, що працюють за описаними вище технологіями розпилення. Обладнання виробника Auarita, Ви можете замовити за доступними цінами, отримавши гарантію виробника, діючий сертифікат якості і оперативну доставку по регіонах.  
Вибирайте якісне обладнання для фарбування для автосервісів в компанії « Гранд Інструмент »! Для консультації менеджера пишіть повідомлення через форму на сайті, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за телефоном гарячої лінії 0 800 300 351.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Малярський інструмент
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Основні параметри, на які слід звернути увагу при виборі фарбопульта:
✅ тип розпилення;
✅ тиск;
✅ витрати повітря;
✅ ємність бака;
✅ діаметр сопла (дюзи);
✅ маса та габарити.


✅ Пневматичний. Живлення надходить від повітряної мережі, компресора чи ручного насоса. Залежно від параметрів робочого тиску та витрат повітря підбирається відповідне нагнітальне обладнання.
✅ Електричний. Його ще називають безповітряним, необхідний тиск забезпечується вбудованим мотором та плунжерним насосом.


✅ Фарборозпилювачі низького тиску більш економічні, легко наносять склад, їм потрібний шланг більшого діаметру.
✅ Краскопульти з високим робочим тиском, які наносять більш в'язкі фарби та «металіки» - це фарбопульти для фарбування авто.


✅ Якість нанесення. При роботі з розпилювачем досягається максимально рівне і точне нанесення фарби на будь-яку, навіть рельєфну поверхню.
✅ Швидкість фарбування. Загалом, за 10 – 12 хвилин можна пофарбувати до 5 кв. метрів поверхні. Час роботи скорочується у рази!
✅ Витрати сил. Не потрібно прикладати додаткові зусилля при нанесенні фарби - просто спрямовуйте струмінь на ділянку, що обробляється.
✅ Економічність. У процесі розпилення барвник рівномірно розподіляється, утворюється невеликий туман, тому втрати фарби незначні.


Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране