Для робіт, що вимагають безперервного нанесення значної кількості матеріалу / фарби при постійному тиску, потрібні резервуари відповідного обсягу. Різні розміри ємностей в діапазоні від 2 до 10 літрів, а також регулювання тиску фарбувального апарату, забезпечують практично необмежені можливості під час проведення малярних робіт. Бак для фарби під тиском вміщує чимало фарби, дозволяючи працювати довше з меншим часом простою. Резервуар під тиском створює регульований потік повітря для повного контролю і рівномірного розпилення.
Пластиковий або металевий фарбонагнітальний бак з фарборозпилювачем може використовуватися з більшістю неабразивних і неагресивних матеріалів. Резервуар відмінно підходить для фарбування стін, для виконання широкого спектру малярних робіт в рамках кузовних робіт в автосервісах, а також в різних господарських завданнях.
Для безперервного нанесення фарби одного і того ж кольору, бак для фарби зручний. У продажу зустрічаються два різновиди фарбонагнітального бака - ручний і автоматичний, оснащені мішалкою для запобігання осадження фарби. Автоматична модель безперервно змішує фарбу завдяки наявності пневматичн??го двигуна. Внутрішній контейнер встановлений всередині резервуара і ідеально підходить для нанесення покриттів, що включають часті зміни кольору.
Внутрішня стінка резервуара захищена від корозії в місцях зіткнення з фарбою, що збільшує термін служби моделі. Обробка внутрішніх стінок бака виконана за допомогою порошкового покриття, задня кришка має поліуретанове покриття. Внутрішня частина контейнера виконана з нержавіючої сталі, як і усмоктувальна труба, змішувальна ручка і болти, що контактують з фарбою. Корпус всмоктуючого фільтру, турбулентна пластина, опорна стрічка і кріпильна стрічка мають нікелювання. Ручне змішувальне лезо має тверде хромоване покриття.
Ємності для фарби або шпаклівки можуть відрізнятися за ціною - від 100 доларів до кількох тисяч доларів, в залежності від обсягу і типу моделі. Але ключовий фактор покупки бака для фарби під тиском - обсяг резервуара. Більшість баків для нанесення фарби під тиском починаються з 2 літрів, які підходять для невеликих обсягів робіт. Для професійних завдань (великих обсягів робіт, наприклад, фарбування стін) краще розглянути ємність для фарби під тиском більшого обсягу (до 8 літрів), щоб мінімізувати кількість заправок. Така модель підходить для більшої частини виконуваних робіт, при цьому є не надто важкою, забезпечуючи їй мобільність.
Ще один важливий фактор при покупці фарбонагнітального бака - сертифікація. Всі сертифіковані баки проходять процес перевірки, за результатами якого виробник вказує, що виготовлена судина під час роботи гарантовано витримає певний тиск. Наявність позначки ASME є ознакою високої якості продукції.
Варіанти конфігурації бачка для фарби можуть сильно відрізнятися в залежності від виробника. Дешеві баки для нанесення фарби під тиском не мають ніяких специфічних опцій і будуть пропонуватися в єдиній конструкції. У той же час інші моделі можуть відрізнятися за кількістю регуляторів (від 0 до 2), типам регуляторів (чутливий або стандартний), перемішування (знижена передача з прямим приводом або без перемішування) і типу матеріалу (нержавіюча, оцинкована, нержавіюча сталь) .
Кількість регуляторів впливає на здатність моделі контролювати як тиск повітря, так і тиск рідини в баку з фарбою. Для нанесення фарби на оброблювану поверхню бажана наявність двох регуляторів. Якщо маляр буде використовувати бак для фарби для подачі в автоматичну систему розпилення або інший подібний пристрій, тоді можна вибрати один регулятор.
Для більшості фарб вам не обов'язково потрібна мішалка всередині бака. Однак якщо фарба має тенденцію розділятися на частини після заливки в бак, тоді краще вибрати модель з функцією змішування. Дві основні мішалки, доступні для ємності з фарбою, включають моделі з прямим приводом і двигуном з редуктором. Мішалки з прямим приводом безпосередньо підключені до пневматичного двигуну, який приводить їх в дію, а мішалка з редуктором з'єднує пневматичний двигун з шестернями, які надають руху мішалку. Якщо фарба має середню або високу в'язкість, або більший обсяг (5 літрів або більше), то найкраще використовувати мішалку зі зниженою передачею, оскільки вона зменшить навантаження на пневмодвигун і гарантує, що фарба не зупинить його рух.
Компанія « Гранд Інструмент » пропонує вашій увазі фарбонагнітальні баки з краскопультом від торгової марки AUARITA за доступними цінами. Для замовлення перейдіть на сторінку з відповідною моделлю або зв'яжіться з менеджером.
Красногнітальні баки використовуються для фарбування великих поверхонь.
Для фарбонагнітального бака необхідний фарбокопульт з примусовою подачею розчину по шлангу, від нагнітального бака великої ємності.
Компресор повинен видавати щонайменше на 20% більше повітря, ніж вимагає пневмоінструмент. Тільки в цьому випадку вдасться досягти якісного нанесення покриття.