Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T31002
TORIN
14 282 грн.
: 1
Вантажопідйомність: 1000кг
Тип приводу: Гідравлічний
Висота підйому: 2100мм
Гарантія: 6міс.
Розміри: 1685x1176x1390мм
Висота підхвату: 25мм
Вага: 71.5кг
Пакувальні розміри: 1639x385x200мм
Форм-фактор: Складаний, Пересувний
Відгуки до товарів
Кран підкатний гідравлічний складан... (T31002)
Дата публікації: 5 лет назад
5 5 Оцінка:
Выбрал недорогой вариант. Хорошая сборка и самое главное хорошая гидравлика. Пользуюсь уже 3 месяца.
Подробнее
Крани підкатні 2 тонни Крани підкатні 1 тонна Складні к??ани підкатні Стаціонарні крани підкатні Крани підкатні TORIN
В комерційних авторемонтних майстернях і гаражах часто проводяться роботи зі зняттям і вивішуванням великогабаритних агрегатів – в основному, двигуна і трансмісії автомобіля. Це необхідно для заміни ГРМ, опор і насосів системи охолодження та інших маніпуляцій. Отримати доступ до двигуна або КПП можна, частково вийнявши ДВЗ або навіть просто піднявши його на невелику відстань. Для цього використовують спеціальні вантажопідйомні механізми, в тому числі підкатний кран-знімач, або в простолюдді – гусак. З його допомогою можна істотно підвищити ефективність і якість ремонту і обслуговування автомобілів.
Кран для зняття двигуна – альтернатива траверс для вивішування мотора, які встановлюється безпосередньо над капотом і просто злегка піднімають ДВЗ на кілька сантиметрів. Гусак же дозволяє повністю підняти двигун на більш значну висоту і вийняти його назовні.

Особливості та переваги вантажопідйомного обладнання

Підкатний кран для зняття двигуна оснащений гідравлічним приводом, який забезпечує збільшену вантажопідйомність пристрою, оскільки створює зусилля до 8 тонн. Пристрій приводиться в дію за допомогою важеля, який знаходиться в центральній частині вертикальної рами. Переміщається кран на колісній базі, а при необхідності складається. У складеному стані він не займає багато місця, це важливо для невеликих гаражів і автомайстерень з обмеженою площею.
Пристрій крана являє собою зварену металеву раму з прямокутного профілю, на якому закріплено міцне шасі з чотирьох коліс. До рами кріпиться вертикальна стійка, на якій встановлений гідравлічний насос. До нього приєднаний важіль, що приводить в рух підйомний орган, закріплений на верхній горизонтальній стрілі. Як вантажопідйомний орган виступає ланцюг, до якого підвішують ДВЗ або інший агрегат за допомогою спеціальних захоплювачів.  
Переваги пересувного крана-знімача відомі всім працівникам автосервісів і СТО, які мають справу з цим видом вантажопідйомного обладнання.
  • Мобільність – обладнання легко переміщується по території автосервісу, СТО тощо. Завдяки невеликій вазі його можна переміщати вручну (середня вага конструкції – 70 кг).
  • Універсальність – вони можуть використовуватися для різних робіт (ремонту, обслуговування, діагностики двигуна або КПП).
  • Компактність – завдяки своїм відносно невеликим габаритам « гусак » можна використовувати в умовах обмеженого простору автомайстерні або там, де немає можливості використовувати стандартні балкові стельові конструкції.
  • Маневреність і ергономічність – за рахунок невеликих коліщаток конструкцію можна швидко переміщати по автосервісу, що важливо при великих обсягах роботи.

Як вибрати пересувний кран-знімач?

Основні критерії, які потрібно враховувати при виборі вантажопідйомного обладнання для автосервісу або приватного гаража, такі:
  • вантажопідйомність – середні показники для автосервісу, СТО тощо – 500-1000 кг;
  • висота підйому – до 2000 мм;
  • можливість регулювання вильоту стріли.
Якщо з вантажопідйомністю і висотою підйому все зрозуміло, то з регулюванням вильоту стріли необхідно розібратися. У стандартній моделі гусака можна встановлювати виліт, через що змінюється його вантажопідйомність – 250, 500, 750, 1000 і 2000кг. Є моделі з іншими параметрами, які вказуються в техпаспорті на обладнання.
Продаж пересувних кранів-знімачів в Україні
У пошуку сертифікованого обладнання для СТО, автосервісів, авторемонтних майстерень і приватних гаражів важливо знайти професійного постачальника. На ринку України вантажопідйомне обладнання представлено імпортними торговими марками. Це зумовлює значне збільшення цін на продукцію, за рахунок імпортних націнок та інших витрат постачальників. В середньому вартість обладнання при імпорті з-за кордону піднімається на 20-30%, ніж в країні експортера. Якщо хочете придбати обладнання за вигідною ціною, шукайте постачальника, який спеціалізується на поставках обладнання на правах авторизованого дилера.
В Україні такою компанією є « Гранд Інструмент », яка реалізує обладнання для автосервісів і станцій технічного обслуговування на вигідних умовах. У асортименті представлені крани-знімачі від китайського виробника TORIN. Вибирайте сертифіковане вантажопідйомне обладнання для вивішування і знімання ДВЗ і замовляйте його з доставкою в усі регіони України, включаючи Київ, Дніпро, Харків, Рівне та інші обласні центри.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране