Фільтри
Ціна
Виробник
Код: SN-02
AIRKRAFT
3 337 грн.
: 1
Гарантія: 12 міс.
Вхід повітря: 1/2 "
Матеріал бака: Метал
Витрата повітря: 220 - 400 л/хв
Робочий тиск: 6 Бар
Об'єм бака: 6100 мл
Розташування бака: Верхнє
Код: SN-01
AIRKRAFT
3 135 грн.
: 1
Гарантія: 12 міс.
Вхід повітря: 1/2 "
Матеріал бака: Метал
Витрата повітря: 220 - 400 л/хв
Робочий тиск: 6 Бар
Об'єм бака: 5300 мл
Розташування бака: Верхнє
Відгуки до товарів
Розпилювач пневматичний для нанесен... (SN-02)
Дата публікації: 3 года назад
5 5 Оцінка:
oптимaльнoe кaчecтвo, функциoнaльнocть и цена - меня все устроило. Заказывал с доставкой в харьковскую область, получил быстро.
Подробнее
Розпилювач пневматичний для нанесен... (SN-01)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Взял распылитель для малярных работ, пневмоковш отличный, расход вообще небольшой с ним.
Подробнее

Пістолет для штукатурки дозволяє маляру легко і швидко наносити на горизонтальні поверхні різні дрібнодисперсні суміші на основі гіпсу. Компактний штукатурний пістолет дозволяє працювати з бетоном і гіпсокартоном в п'ять разів швидше в порівнянні зі звичайними ручними валиками. Пристрій працює за тим самим принципом, що і звичайні пістолети для нанесення полімерних складів, мають певні відмінності, пов'язані з фізичними властивостями штукатурних сумішей.

Особливості штукатурного пістолета

Стандартна модель пістолета для штукатурки (пневмоковша) являє собою напівавтоматичний пристрій, що працює від компресора, з якого стиснене повітря подається через шланг на сопло. Матеріал для нанесення на стіну знаходиться в металевому або пластиковому ковші обсягів 5-6 літрів. У сопло надходить штукатурна суміш, яка змішується з повітрям і виходить назовні під високим тиском (в середньому 3-4 атмосфери). Середня витрата повітря під час роботи з розпилювачем – від 200 літрів на годину.

Основною перевагою штукатурного розпилювача є економічна витрата матеріалу при нанесенні, а також більш швидка обробка стінових поверхонь. Завдяки отриманню дрібнодисперсної суспензії, яка наноситься тонким однорідним шаром, висихання штукатурки відбувається дуже швидко. В середньому, час між нанесенням базового шару і фарбуванням стін становить не більше 24 годин, в залежності від температури і вологості повітря в приміщенні. Використання автоматичного обладнання дозволяє збільшити продуктивність роботи маляра: в середньому за допомогою пістолета можна обробити до 150 кв.м. горизонтальних поверхонь за добу.

Незважаючи на переваги обладнання, робота зі штукатурним пістолетом відрізняється більшою трудомісткістю, оскільки пристрій має досить велику вагу. Маляру доводиться утримувати пістолет у висячому положенні від 5 кг, що підвищує стомлюваність.

Види розпилювачів

У продажу можна зустріти чотири основних види штукатурних пістолетів.

  • Пневматичний розпилювач - найбільш поширений тип пристрою, описаний вище, досить ефективний і простий у використанні. Ці розпилювачі мають бункер, в якому знаходиться суміш для нанесення, який підключений до повітряного компресора. Пневматичні розпилювачі досить легкі в очищенні і відрізняються відносно невисокою вартістю.
     
  • Розпилювачі з черв'ячним насосом і великим соплом від 4 до 8 мм, через яке пристрій подає штукатурку в камеру на кінці пістолета. У цій камері знаходиться стиснене повітря, що перетворює малярську суміш в дрібнодисперсний спрей. Застосування розпилювачів з черв'ячним насосом мають певні обмеження, оскільки в їх конструкції є гумовий статор, який не сумісний з матеріалами, в складі якого є розчинники.
     
  • Моделі з перистальтичним насосом, який також змішує стиснене повітря з малярською сумішшю до консистенції спрея. Ці типи штукатурних пістолетів можуть розпорошувати текстуровані покриття з розмірами фракцій до 3 мм в діаметрі, за умови, що вони не ґрунтуються на розчинниках.
     
  • Пістолети з поршневим насосом, який виробляє високий тиск для розпилення гладкою (нетекстурованої) штукатурки без стисненого повітря. Повністю безповітряні насоси іноді використовуються для розпилення гладкої штукатурки, але у них не така велика швидкість потоку, яка нерідко виявляється мала для великих обсягів робіт.

    Однак їх можна використовувати для розпилення штукатурки на основі розчинника.

Більшість малярів воліють використовувати пневматичні моделі штукатурних пістолетів, оскільки вони поєднують в собі оптимальну якість, функціональність і помірну вартість. При роботі з цим обладнанням необхідно дотримуватися певних правил експлуатації.

Перед нанесенням штукатурки необхідно використовувати засоби індивідуального захисту, перш за все, захистити обличчя пластиковою маскою, тому що при сильному тиску повітря, що надходить з компресора, частки складу можуть відлітати в сторони з великою силою. Після базової підготовки можна включити компресор і заповнити воронку (бункер) пістолета штукатурною сумішшю.

Де купити пістолет для штукатурки?

В інтернет-магазині « Гранд Інструмент » представлені сучасні моделі пневматичних пістолетів для штукатурки, які можна замовити з доставкою по Україні. Вибирайте продукцію торгової марки AUARITA, вивчивши технічні характеристики за всіма доступними моделям на сайті. Для попередньої консультації телефонуйте менеджеру по телефону гарячої лінії 0 800 300 351 або задайте питання оператору в онлайн-чаті.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Малярський інструмент
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране