Фільтри
Ціна
Виробник
Код: GI15112
G.I.KRAFT
34 650 грн.
: 0
Вага: 23кг
Напруга живлення: 220В
Час сушіння: 60хв
Датчик температури: Ні
Датчик відстані: Ні
Кількість ламп: 2шт.
Максимальна температура: 100°С
Споживана потужність: 2кВт
Робоча площа: 800x800мм
Код: GI15008
G.I.KRAFT
18 480 грн.
: 0
Вага: 23кг
Напруга живлення: 220В
Час сушіння: 60хв
Датчик температури: Ні
Датчик відстані: Ні
Кількість ламп: 2шт.
Максимальна температура: 100°С
Споживана потужність: 2кВт
Робоча площа: 800x800мм
Інфрачервоні сушіння з датчиком відстані Інфрачервоні сушіння з датчиком температури Інфрачервоні лампи для сушіння

Сушка лакофарбового покриття після рихтування кузова це на перший погляд проста технологія: достатньо помістити автомобіль в спеціальну сушильну камеру, включити обігрів і дочекатися, поки повітря не нагріється до потрібної температури. Так відбувалася сушка в більшості автосервісів до появи технологічно нових пристроїв для сушіння інфрачервоних ламп. Сучасна ІЧ-лампа це найкращий варіант для будь-якого підприємства, яке надає послуги з кузовного ремонту та фарбування автомобіля. Вона має багато переваг в порівнянні зі звичайними сушильними камерами.

У чому відмінності та переваги ІЧ-ламп для сушки?

Інфрачервоне випромінювання це невидимі хвилі, які проникають всередину предметів і прискорюють рух молекул, викликаючи виділення тепла. Принцип інфрачервоного сушіння фарби автомобіля полягає в тому, що за допомогою спеціальної лампи проводиться спрямоване хвильове ІЧ-випромінювання, яке впливає безпосередньо на предмет, що стоїть на шляху інфрачервоних хвиль. Навколишнє повітря та інші предмети при цьому не нагріваються, що є ключовою перевагою даної технології сушіння ЛФМ на кузові.

В цьому полягає основна технологічна перевага ІЧ-лампи: завдяки короткохвильовому інфрачервоному випромінювання відбувається рівномірне прогрівання лакофарбового шару з боку розташування лампи. Також нагрівається верхній шар металу кузова, на якому розташований ЛФМ. Це забезпечує рівномірний розподіл тепла і прискорює процес полімеризації фарби. За рахунок того, що ІЧ-хвилі не приводять у рух навколишнє повітря, після сушки за допомогою ІЧ-лампи на поверхні фарби не з'являються бульбашки, зморшки й інші дефекти, а також не піднімається зайвий пил.

Інші переваги даної технології:

  • економічність в енергоспоживанні необхідна відносно мала кількість кіловат, щоб включити лампу і довести поверхню до необхідної температури прогріву;
  • зручність у використанні;
  • високу якість сушіння лакофарбового покриття без міхурів, зморшок, порожнин та інших дефектів на поверхні.

Інфрачервона лампа це ключова складова так званої ІЧ-сушки пристрою, що використовується в якості альтернативи звичайним сушильним камерам. ІК-сушка є пристроєм у вигляді штатива з поворотною головкою, на яку встановлені одна, дві, три і більше інфрачервоних ламп.

Переваги ІЧ-сушок

Сучасні сушки на основі інфрачервоного випромінювання також володіють власними технологічними перевагами:

  • компактність установки не займають багато місця в фарбувальному цеху і можуть використовуватися в будь-якому приміщенні;
  • мобільність конструкції з колісною базою дозволяють легко їх переміщати по майстерні;
  • ергономіка штатив з поворотною головою можна встановити в потрібному напрямку, а також сушити декілька машин, що знаходяться на одному майданчику;
  • наявність вбудованих датчиків температури і відстані ІК-сушки дозволяють налаштувати час і температуру нагрівання, виходячи від взаємного розташування автомобіля і лампи;
  • доступна вартість і швидка окупність за рахунок підвищення якості обслуговування і пропускної здатності фарбувального цеху.

Інфрачервона лампа, представлена в каталозі Гранд Інструмент - це короткохвильова лампа для касетної ІК-сушки, яку можна використовувати для ремонту і модернізації сучасного сушильного обладнання. Модель від популярного виробника торгової марки Gikraft є рубіновою лампою, виготовленою з міцного скла загальним діаметром 10 мм. Універсальність дозволяє використовувати її для всіх видів фарбувально-сушильних робіт. При експлуатації важливо правильно встановити лампу на тримачі ІЧ-сушки, а також уникати прямого дотику голими руками і контакту з технічними мастилами. Потужність лампи становить 1 кВт, номінальна напруга 110 В, термін служби 5000 годин.

Продаж обладнання для ІЧ-сушок в Україні

Компанія Гранд Інструмент - перший український постачальник і продавець сертифікованого обладнання для ремонту та обслуговування автомобілів пропонує широкий асортимент приладів для ІЧ-сушок. В асортименті можна знайти і замовити різні види установок за доступними цінами і з можливістю вигідного кредитування за партнерською програмою банку. Доставка можлива по всій Україні силами Нової Пошти, Інтайм, Делівері, САТ і інших перевізників. При необхідності отримати безкоштовну консультацію, звертайтеся за телефоном гарячої лінії 0 800 300 351 або задавайте питання на сайті в онлайн-чаті компанії.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Фарбувально-сушильне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране