Фільтри
Ціна
Виробник
Код: PS-6
AUARITA
482 грн.
: 1
Вхід повітря: 1/4 "
Тип пистолета: Для гравітексу
Максимальное рабочее давление: 150Бар
Код: PS-8
AUARITA
432 грн.
: 1
Вхід повітря: 1/4 "
Тип пистолета: Для гравітексу
Максимальное рабочее давление: 150Бар
Код: PS-8A
AIRKRAFT
262 грн.
: 1
Вхід повітря: 1/4 "
Тип пистолета: Для гравітексу
Максимальное рабочее давление: 150Бар
Відгуки до товарів
Пневмопистолет для антигравійного і... (PS-6)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Брав пістолет для aнтикopoзійнoгo пoкpиття, добре працює, не пирскає лишнього. Струмінь хороший.
Подробнее
Пневмопистолет для нанесення антигр... (PS-8)
Дата публікації: 10 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Обробив ним все днище та нижню чacтину кузoвa, дуже задоволений. За таку ціну хороший пістолет.
Подробнее
Пневмопистолет для нанесення антигр... (PS-8A)
Дата публікації: 10 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Замовляв для нанесення антикорозійки, працює пристойно. Якість пістолету непогана на перший погляд. Впевнений, що буде жити довго
Подробнее

Будь-який автомобіль в процесі експлуатації піддається негативному впливу зовнішніх факторів, в тому числі абразивному впливу частинок гравію, піску і дорожнього пилу. В першу чергу страждає днище автомобіля і нижня частина кузова, які для продовження терміну експлуатації машини завчасно покривають спеціальним антикорозійним складом. Він дозволяє захистити покриття і перший шар металу від пошкодження, але через 2-3 роки його необхідно оновлювати за допомогою обробки днища авто спеціальним антигравійним складом, який ще називають антикором.

Що таке антикор для днища і кузова?

  Антикор використовується для захисту днища, а також порогів і колісних арок автомобіля, які найбільш сильно схильні до впливу навколишнього середовища. Проводиться фарбування кузова антигравій за допомогою спеціальних складів у вигляді аерозолів і розчинів. Найбільш зручним для великих обсягів робіт вважається краскопульт для антигравій, що дозволяє легко і якісно нанести склад на велику площу покриття. Він являє собою спеціальний інструмент з соплом, який розпорошує антигравійний склад на відстані.

Пристрій і принцип роботи антигравійного пістолета практично той же, що і у звичайних фарбопультів: ємність, до якої приєднується розпилювальний шланг і компресор. Останній забезпечує подачу стисненого повітря, створюючи тиск. З його допомогою антигравійний склад виштовхується тонким струменем і дозується при нанесенні на поверхню.

На додаток до пристрою в комплекті можуть бути різні насадки, які змінюють ширину і форму факела, а також кут розпилення. Насадки зазвичай підбираються індивідуально виходячи з потреб фахівця. Для нанесення антигравію склад проходить через розпилювальний шланг до сопла, потім по спеціальних каналах в самому розпилювачі. Майстер може самостійно регулювати процес, завдяки зміні наступних робочих параметрів:

  • кількість подаваного складу;
  • сила вильоту складу з сопла;
  • форма і розмір факела.

Пістолет для нанесення антигравію приводиться в дію натисканням на пусковий курок. При цьому резервуар зі складом знаходиться нижче за рівнем пістолета, що може бути досить незручно для користувача.

Який пістолет вибрати для нанесення антигравію?

На ринку спецобладнання можна знайти різні види фарбопультів для антигравію, які розрізняються за конструкцією і типом речовини. Класифікація інструментів ґрунтується на декількох параметрах:

  • для антигравійного складу на восковій основі;
  • для звичайного антигравію;
  • універсальні моделі для обох видів складу.

Досвідчені автолюбителі найчастіше зупиняються на універсальних моделях, незважаючи на те, що вони коштують трохи дорожче. Такі пістолети для фарбування кузова відрізняються більш високим ККД, а також мають більше можливостей для нанесення поліуретанового покриття та інших складів.

Для професійної роботи фарбувального цеху фахівці рекомендують вибирати спеціалізовані моделі пістолетів, призначені для конкретного типу антигравійного складу.

Продаж спеціалізованого інструменту в Україні

У пошуку постачальника вузькоспеціалізованого інструменту та обладнання для кузовного цеху автосервісу, важливо звертати увагу на продавців, які надають гарантії на продукцію. В Україні добре зарекомендувала себе компанія « Гранд Інструмент » - перший вітчизняний імпортер і продавець інструментів і обладнання для ремонту та обслуговування автомобілів. В асортименті ви знайдете пістолети для антигравій, представлені торговою ма??кою AUARITA. В наявності можна побачити моделі з різними видами розпилення, а також допоміжну оснастку (наприклад, регулятори тиску) за доступними цінами.

Весь інструмент доступний для замовлення і доставки по Україні, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста, де працюють служби Нової Пошти, Інтайм, Делівері-Авто і інших перевізників. Для консультації можна скористатися телефоном гарячої лінії або онлайн-чатом на сайті.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Пневмоінструмент
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране