Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JJDB0101
TOPTUL
940 грн.
: 1
Довжина: 150мм
Тестовані рідини: DOT 4
Відгуки до товарів
Тестер гальмівної рідини (JJDB0101)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Якість збірки відмінна, кришка батарейного відсіку тримається надійно, не доводиться заклеювати. Допомагає швидко визначити, чи придатна гальмівна рідина.
Подробнее

Щоб бути впевненим у безпеці пересування на авто, необхідно мати прилад для перевірки гальмівної рідини, який покаже вміст у ній вологи. Пристрій дає змогу провести діагностику самостійно, без допомоги майстрів СТО. Важливість перевірки рідини обумовлена її безпосереднім впливом на безпеку учасників дорожнього руху.

Індикатор гальмівної рідини — універсальний прилад для автовласників

Рідина у системі гальмування грає значну роль. З її допомогою передається зусилля натискання педалі на гальмівний привід. Тобто якість суміші впливає на час зупинки транспортного засобу. Відповідно, якщо у складі є волога, то відгук на натискання на педаль погіршується. Автомобіль перестає зупинятися, не зважаючи на вжиті водієм заходи. Експлуатацію машини з вмістом води в гальмівній рідині більше 4% заборонено.

За формою пристрій виконаний у вигляді маркера. На нижній частині пристрою розташовані електроди, які опускають в бачок, а на корпусі розміщені індикаторні світлодіоди. Щоб провести діагностику, достатньо занурити пристрій у гальмівну рідину, потім увімкнути прилад. За хвилину пристрій видасть результат перевірки:

  • Зелений світлодіод — суміш без вологи та води.
  • Жовтий — вміст води у невеликій кількості, до 1%.
  • Два жовті — концентрація води більше 1, але менше 2%.
  • Один червоний і два жовті — свідчать про необхідність заміни складу (близько 3% води).
  • Два жовті і два червоні — вказують на необхідність термінової заміни, оскільки вміст води більше 4%.

Щоб вибрати тестер гальмівної рідини, необхідно визначитися з деякими параметрами:

  • вид пристрою (цифровий чи аналоговий);
  • кількість індикаторних світлодіодів (3 чи 5);
  • габарити та ціновий діапазон пристосування.

Після з'ясування параметрів залишається лише вибрати місце покупки.

Вигідна покупка в інтернет-магазині Гранд Інструмент

Наш магазин пропонує покупцям вироби тайванського виробника Топтул. У наявності пристрої для діагностики сумішей категорії DOT 4. Довжина корпусу пристосування 150 мм, а для зручності на корпусі розміщено кріплення на кишеню. Продукція виконана у класичному чорному кольорі та має 5 світлодіодів. Якість гарантована репутацією всесвітньо відомого виробника. При цьому ціни цілком доступні. З індикатором від магазину Гранд Інструмент діагностика найважливішої системи автомобіля не займе більше однієї хвилини.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Інструменти для гальмівної системи
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране