Фарбопульт – основне обладнання для фарбування, яке використовується не тільки в автосервісах для поновлення лакофарбового покриття, але і в побутових потребах. Пофарбувати забір або лавку в саду, ворота або гойдалки на задньому дворі можна швидко і легко за допомогою звичайного фарборозпилювача. Принцип його роботи простий: за рахунок нагнітання повітря фарба, яка надходить з резервуара через сопло на форсунку, утворює так званий факел розпилу – широкий струмінь дрібнодисперсної фарби, яка рівномірно наноситься на оброблювану поверхню.
Крім основних технічних параметрів (таких, як обсяг ємності, потужність, продуктивність і споживання повітря), ефективна робота фарбопульта багато в чому залежить від правильно підібраної форсунки. Форсунка впливає на наступні характеристики:
Форсунки (дюзи) можуть бути незнімними і змінними, вступаючи в продаж в комплекті разом з фарбопультом, а також продаючись окремо в якості опції. Не існує універсальних рекомендацій за вибором форсунок, тому що на ринку існує величезна кількість моделей фарбопультів.
Виробники маркують форсунки для розпилювальних пістолетів за допомогою комбінації цифр. Розшифрувавши їх, можна правильно підібрати дюзу для конкретної моделі фарбопульта. Як правило, на виробах ставляться три цифри, які вказують на наступні параметри вироба:
Від цих трьох показників – ширини розпилення і діаметра сопла – багато в чому залежить витрата фарби, який вимірюється в літрах за хвилину. Моделі фарбопультів мають мінімальну витрату 0,9 л / хв, ширина факела починається зі 100 мм. Максимальні витрати фарби досягають 3,9 л / хв. Радіус факела варіюється в діапазоні 50-510 мм, кут розпилення (зважає на відстані 30 см) коливається в діапазоні 10-90 градусів. Мінімальний діаметр сопла у стандартних моделей фарбопультів становить 0,07 дюйма, максимальний – 0,0071 дюйма.
Не спеціалісту важко розібратися в цифрах при виборі форсунки для фарбопульта, тому бажано звернутися за допомогою до фахівця або консультанта в магазині.
Щоб правильно нанести фарбу на оброблювальну металеву, дерев'яну або пластикову поверхню, необхідно тримати пістолет перпендикулярно та на відстані від 30 см. Попередньо необхідно встановити мінімальне значення тиску на фарбопульті, щоб уникнути перевитрати фарби. Протягом розпилення можна відрегулювати тиск, щоб забезпечити ідеальний баланс між витратою матеріалу і якістю фарбування. Краще за все вивчити технічний паспорт до приладу і встановити рекомендоване виробником значення.
В компанії « Гранд Інструмент » ви зможете придбати фарбопульти з різними типами розпилення, а також комплектуючі до пістолетів. Великий вибір форсунок для фарбопультів торгівельної марки Auarita дозволить вам підібрати оптимальний варіант для роботи фарбувального цеху в автосервісі, а також для особистих цілей.
Перший український імпортер сертифікованої техніки і інструментів пропонує широкий асортимент продукції за доступними цінами. Ви можете замовити дюзи і комплекти форсунок з доставкою по Харкову, Киэву та іншим містам України будь-якими перевізниками. Для безкоштовної консультації зв'яжіться з менеджером за телефоном гарячої лінії або задайте питання в онлайн-чаті на сайті « Гранд Інструмент ».