Під час ремонту автомобілів майстру автосервісу часто доводиться мати справу з туго запресованими сполуками і кріпленнями, які дуже складно витягти з місця установки ручною фізичною силою, не маючи додаткових інструментів. Тому в розпорядженні фахівця повинні бути спеціальні пристосування, що дозволяють виконувати поставлене завдання з найменшим зусиллям, а також запобігати механічному пошкодженню оточуючих деталей. Одне з таких пристроїв – знімач підшипників, який може витягувати підшипники будь-яких розмірів і конфігурацій.
Знімачі підшипників використовуються для зняття з вала таких деталей, як підшипники, зубчасті колеса, шестірні або шківи, які мають властивості зношуватися і пошкоджуватися через інтенсивну експлуатацію, і вимагати заміни. Стандартна конструкція знімача має ніжки, що обертаються навколо задньої або внутрішньої частини деталі, і нагнітає гвинт, який центрується на кінці валу. У міру затягування нагнітального гвинта важелі тягнуть деталь до кінця валу.
Знімачі представляють собою спеціально розроблені кулачкові пристрої з лапами, які зручно розташовуються навколо або всередині знімаючихся компонентів. Нагнітаючий гвинт докладає центральне зусилля, що полегшує зняття, з мінімальними витратами енергії з боку майстра. Залежно від типу деталі, яку потрібно зняти і замінити, використовуються різні види знімачів для авто: дволапі, чотирилапі, сепараторні, гідравлічні. З їх допомогою можна працювати з різними деталями.
Всі ці елементи теоретично можна витягти за допомогою грубого силового впливу, але це може бути небезпечно пошкодженням навколишніх частин механізму, а також загрожує травматизмом на виробництві. Тому майстер автосервісу повинен використовувати спеціальні знімачі відповідно до необхідного зусилля.
Для фіксації деталі знімач встановлюється зовні навколо деталі або всередині, в залежності від її конструкції. Далі фахівець повинен відрегулювати ніжки знімача так, щоб вони щільно прилягали до деталі, яка буде знята. Наступним кроком на орендовану деталь ставиться нагнітальний гвинт, який обертається за годинниковою стрілкою вручну до тих пір, поки його кінець не торкнеться валу. Після фіксації гвинта потрібно знову відрегулювати ніжки знімача, зіставивши вісь деталі і нагнітаючий гвинт. Потім його потрібно обережно повернути за допомогою гайкового або торцевого ключа, прикладаючи зусилля до валу. Приклавши достатнє зусилля до гвинта, можна без труднощів витягти підшипник або інший елемент.
Щоб купити під??одящу модель знімача, ви можете шукати їх в спеціалізованих магазинах по-окремо, а також вибирати цілі набори універсальних знімачів з різними за розміром і типами пристроями і додатковими аксесуарами, що полегшують роботу майстра.
В компанії « Гранд Інструмент » ви можете купити різні види знімачів для видалення підшипників та інших деталей в умовах автосервісу або у власному гаражі. Перший український офіційний імпортер пропонує великий асортимент сертифікованого обладнання від популярних зарубіжних торгівельних марок.
Замовте відповідний товар за доступною ціною, оформивши замовлення на сайті з доставкою по Україні. Компанія співпрацює з Новою Поштою, а також організовує перевезення іншими транспортними компаніями на вибір покупця. Для консультації можна зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0 800 300 351 або написати оператору в чат на сайті. Доставка здійснюється по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі, Львову та іншим великим містам, і населеним пунктам.