Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JDAL0133
TOPTUL
433 грн.
: 1
Довжина: 325мм
Код: JDAL0452
TOPTUL
2 368 грн.
: 1
Довжина: 5 - 20мм
Відгуки до товарів
Кліщі для встановлення стяжних пруж... (JDAL0133)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Классные клещи, неплохо работают. Ручки тонковаты, но в принципе работать удобно.
Подробнее
Кліщі для встановлення стяжних пруж... (JDAL0452)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Инструмент отличный! Пружину из штифта вытолкнул за секунду. Клещи подходят для мexaнизмoв бapaбaннoгo типa, обратите внимание. Рекомендую!
Подробнее

Кожні 20 тисяч кілометрів необхідне регулювання барабанних гальм, яке запобігатиме виникненню надзвичайних ситуацій. Налаштування вузла включає коригування зазору між накладками колодки і стінкою. Для виконання такої функції барабанні гальма передбачають у конструкції пружину.

Для чого потрібна пружина

Пружина в гальмівній системі такого типу — це деталь, яка після гальмування автомобіля повертає колодки у вихідне положення. Тобто вона дає змогу продовжувати рух транспортного засобу після зупинки. З часом деталь послаблюється, внаслідок чого колодки не повертаються до супортів. Це може призвести до деяких наслідків:

  • швидке зношування колодок;
  • мимовільне гальмування автомобіля під час руху.

Внаслідок їзди на транспортному засобі може доставити проблеми як власнику, так і іншим учасникам дорожнього руху.

Заміна барабанних гальм відбувається таким чином:

  1. Відкрутити колесо транспортного засобу.
  2. Демонтувати барабан.
  3. Зняти пружину.

Аби без наслідків демонтувати пружину, потрібно застосовувати кліщі для барабанних гальм. Пристрої виготовляють із легованої сталі, яка проходить мікрополірування. Конструкція знімачів передбачає спеціальну вигнуту форму наконечника для швидкого знімання та встановлення запчастин. Він виконаний у вигляді гачка, що дозволяє виконувати захоплення необхідної деталі та демонтувати її з анкерного штифта. Обслуговування барабанних гальм та їхня заміна неможливі без застосування кліщів.

Де придбати знімники за доступною ціною

Інтернет-магазин автомобільних товарів Гранд Інструмент надає великий каталог кліщів виробника Топтул. У наявності пристосування як для легкових, так і для вантажних транспортних засобів, з довжиною 325–520 мм. Конструкція торцевого наконечника дозволяє легко демонтувати та встановлювати деталі вузлів автомобілів.

Ми працюємо на ринку України з 2003 року. За цей період наш магазин зарекомендував себе надійним постачальником якісної продукції, про що свідчать відгуки клієнтів. Доставка територією країни здійснюється протягом трьох днів з моменту замовлення. Актуальні ціни на знімачі вказані на веб-сайті магазину, там же на клієнтів чекає підтримка у вигляді чату з менеджером. Наша продукція допоможе із заміною та регулюванням барабанних гальм як новачкам, так і досвідченим майстрам.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Інструменти для гальмівної системи
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране