Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JEBR0903
TOPTUL
744 грн.
: 1
Марки виробників: Audi, BMW, Citroen, Nissan, Peugeot, Renault, Seat, Volkswagen
Довжина: 230 мм
Матеріал: CR-MO
Максимальне розкриття: 34 мм
Відгуки до товарів
Кліщі для пружини ручного гальма (JEBR0903)
Дата публікації: 9 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Kліщі для pучнoгo гaльмa - найкорисніша річ з тих, що я купив у цьому році. Швидко отримав поштою разом з іншими інструментами.
Подробнее

Щоб виявити та відремонтувати несправності гальмівної стоянкової системи автомобіля, потрібні інструменти для ручника, які можна купити в магазині Гранд Інструмент. Механізм може вийти з ладу з різних причин. Їздити на машині, яка має несправне гальмо, небезпечно для водія та інших учасників дорожнього руху.

Несправності стоянкового гальма

Гальмівна система — один із вузлів, який відповідає за безпеку їзди. На сучасних автомобілях цей механізм має складну конструкцію, один з елементів якої — стоянкове гальмо.

Ручний блокатор коліс відрізняється від інших елементів системи призначенням. Він фіксує транспортний засіб, який стоїть під ухилом. Також за допомогою механізму здійснюється екстрене чи аварійне гальмування.

Найпоширеніше — механічне ручне гальмо, завдяки простоті та надійності. Складається із важеля та тросів, які пов'язують його з блокуючим механізмом на задніх колесах. Гальмівний механізм виходить з ладу з кількох причин:

  • зношеність задніх колодок;
  • невідрегульоване стоянкове гальмо;
  • заклинювання чи обрив троса;
  • зношеність чи розтягнення зворотної пружини;
  • механічні пошкодження;
  • надмірні навантаження;
  • неправильна експлуатація.

Для діагностики, заміни деталей та усунення несправностей необхідний інструмент для ручника, який обов'язково є в арсеналі автомобільних майстерень та автовласників.

Для чого застосовуються кліщі для ручника

Досвідчені механіки знають, що без інструменту для ручника недоцільно приступати до діагностики та заміни розхідників. Один із таких необхідних пристроїв — кліщі:

  • для зняття та встановлення стяжних пружин;
  • для демонтажу та встановлення тросів.

Перший вид кліщів необхідний для обслуговування автомобілів з барабанними гальмами. Завдяки влаштуванню та конструкції торцевого наконечника за допомогою пристосування пружина дістається з анкерного штифта без видимих зусиль. Другий вид кліщів необхідний для підтяжки, демонтажу та встановлення тросів гальмівного стоянкового механізму. Передній елемент кліщів має виїмку, яка допомагає захопити та зафіксувати трос за допомогою язичка на рукояті.

Де придбати інструмент для ручника

Інтернет-магазин Гранд Інструмент пропонує сертифікований, якісний інструмент для ручника від надійних та перевірених виробників, які впевнено зарекомендували себе на ринку у сфері ремонтного обладнання для використання в приватних цілях та у сервісних центрах. Магазин пропонує вигідні умови співпраці, невисокі ціни порівняно з конкурентами, професійний сервіс та доставку країною перевіреними поштовими компаніями.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Інструменти для гальмівної системи
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране