15 причин вибрати LAUNCH. Порівняння підйомників

15 причин вибрати LAUNCH. Порівняння підйомників
Дата публікації: 05.21.2022
Автор: ГРАНД ІНСТРУМЕНТ

Компанія Гранд Інструмент основний імпортер якісного та професійного обладнання в Україні існуюча з 2004 року. Ми дбаємо про кожного свого клієнта пропонуючи виключно якісне та надійне обладнання, яке допомагає розвивати Ваш бізнес та збільшувати обороти постійних клієнтів.

Вирішуючи якісь саме професійні підйомники імпортувати на територію України ми порівняли найходовіші китайські бренди. Особлива увага була приділена самій конструкції підйомників, оскільки від її надійності залежить вантажопідйомність та можливість витримувати вантаж на максимально допустимій висоті. Також враховувалися технічні моменти: порівнювалися характеристики основних робочих механізмів щодо виконання та матеріалу, що використовується при виробництві.

Ще за темою: Порівняння професійних підйомників Launch та бюджетних Peak

Результати порівнянь, проведені спеціалістом нашого сервісного центру, показали перевагу підйомників LAUNCH за 15 пунктами:

1. Вага. Площа перетину профілю колони підйомника LAUNCH на 10% перевищує показники інших марок. Це можна перевірити, помірявши товщину стін колон або порівнявши загальну вагу конструкцій. Вага двох колон підйомника LAUNCH з вантажопідйомністю 3,5 тонн становить 615 кг, а аналогів - 550 кг. Що є основним доказом кращої несучої здатності та надійності обладнання.

Вага підйомника LAUNCH

2. Порівняння основ колон (підошви спирання на бетонну основу) показало, що LAUNCH перевищує свої аналоги за площею на 15%. Отже, при роботі з максимальним вантажем не виникне продавлювання, руйнування підлог та перекіс конструкції.

Вага підйомника LAUNCH

3. Винятково у підйомниках LAUNCH присутня захисний жолоб для тросів, що зменшує знос троса та уберігає гідроциліндр від потрапляння забруднень.

Захисний жолоб

4. У фірмових витягах LAUNCH ролики для тросів виконані із захистом від випадкового зльоту троса, в інших китайських витягів такий захист у конструкції відсутній. Цей критерій дуже важливий, оскільки гарантує безпечну роботу персоналу, захищаючи від падіння автомобіля з висоти.

Захист троса

5. У підйомниках LAUNCH використовується більш товста пластина для кріплення ролика. Це забезпечує більший коефіцієнт запасу при роботі з максимальними навантаженнями.

Пластина

6. У китайських витягах застосовується трос перерізом 8,5мм. У підйомниках LAUNCH такий діаметр використовується тільки на обладнанні з вантажопідйомністю до 3 тонн, понад 3 тонни використовується трос в 10мм (це на 15% більше!). Трос при роботі стирається і чим менше його діаметр, тим частіше його доведеться міняти.

Трос

7. Так само надійність підйомника LAUNCH підтверджує ролик для несучого ланцюга. Що більш потужний, ніж у китайських аналогів. А сам ланцюг на 1мм ширший.

Ланцюг

8. Зварні шви підйомників LAUNCH виконані високотехнологічними роботизованими способами та безперервні, що зустрічається не у всіх китайських аналогах.

Зварні шви

9.На підйомниках LAUNCH гумова накладка для захисту дверей автотранспорту більша за площею і візуально відрізняється за якістю від аналогів. Ця накладка зменшує ризик пошкодження дверей під час виконання робіт.

Накладка на колону

10. Тільки на підйомниках LAUNCH на каретках є захисні пластини вузькі ланцюги і весь вузол від сторонніх предметів та влучення одягу майстра.

Захисна пластина

11. На підйомниках LAUNCH каретка розбірна - це дозволяє зазначеним підйомникам LAUNCH прослужити довше аналогів виготовлених у Китаї, бо є можливість заміни фторопластових пластин, які з часом зношуються.

Розбірна колона

12. Від кареток залежить жорсткість фіксації автомобіля на підйомнику, чи ваш автомобіль буде хитатися безпосередньо залежить від їх конструкції. Конструкція кареток витримує великі навантаження на підйомнику LAUNCH, так як виконана зі сплавів сталі зі спеціальною обробкою і має більш надійніший вузли з'єднання та кріплення до витягу.

Конструкція кареток

13. Показник товщини лап у витягів LAUNCH на пару сантиметрів вищий за китайські аналоги, відповідно вони витримають більш вагоме навантаження.

Товщина лап

14. Для вирівнювання колони при монтажі у підйомників LAUNCH використовуються металеві підкладки, а в аналогів ці підкладки пластикові. Пластик не надійний матеріал і не витримує серйозних навантажень на здавлювання, тому на початку робіт така підкладка може розсипатися і підйомник перекоситься.

Підкладки

15. Лапи підйомника LAUNCH оснащені високоякісними еластичними полімерними накладками, а не як аналогами - пластиковими. За рахунок свого високотехнологічного матеріалу накладки будуть довгий час економлячи Ваш бюджет.

Проставки

Архів новин
...
Порівняння
Обране