Залежно від типу робіт, які передбачається проводити, слід вибрати тип компресора. Розрізняють три різновиди компресорів:
- поршневі;
- гвинтові;
- спіральні.
Найпоширенішим варіантом для роботи є поршневий тип компресора, його термін експлуатації набагато довший, ніж у компресорів іншого типу.
Характеристики компресорів
Перед покупкою обладнання необхідно детально вивчити характеристики, щоб порівняти їх з вимогами пред'явленими пристрою.
Основні характеристики, які безпосередньо впливають на вартість компресора для фарбування.
- Обсяг ресивера. Від інтенсивності використання компресора залежить розмір ресивера, що коливається від п'яти літрів до обсягу півтонни. Чим більше витрачається повітря, тим більше має бути ресивер, щоб зменшити навантаження на двигун.
- Максимальний робочий тиск. У різних моделей тиск може коливатись від двох до 12 атмосферних одиниць. Це з тим, що у роботі використовуються різні види фарб. Наприклад, дві атмосфери достатньо для водоемульсійної фарби, а щоб розпорошити молоткову емаль потрібно 8 атмосфер.
- Кількість робочих циліндрів. їх може бути від одного до чотирьох. Компресори, що використовуються в домашніх умовах, мають 1 або два циліндри і цього цілком достатньо для безперебійної роботи при максимальному навантаженні. Мобільність компресорів залежить від їх розмірів: вони бувають від ручних до стаціонарних. Пристрій може встановлюватися на невеликих колесах і легко переміщатися з місця на місце.
Як вибрати фарбокопульт для фарбування стін та стелі.
Краскопульт невід'ємна частина, яка необхідна для фарбування будь-якої поверхні, тому варто детальніше вибирати цей аксесуар.
Краскопульт складається з таких частин:
- компресора ємності для лакофарбових матеріалів;
- сопло, через яке розпорошується фарба;
Краскопульти для компресора поділяються на кілька видів.
- Механічні.
- Електричні.
- Пневматичні.
Завдяки фарбопульту фарбування стін і стелі здійснюється максимально швидко, створюється ідеально рівна поверхня.
Механічний (ручний )краскопульт - це насос із двома шлангами. В один шланг надходить фарба, а за допомогою другого вона розпорошується. Але шари фарби кладуться на поверхню не ідеально рівно.
Електричні фарбопульти бувають повітряними та безповітряними, для домашнього використання слід віддавати перевагу пристроям з більшим об'ємом. Краскопульти з електроприводом, працюють від мережі або акумулятора, якого вистачає на 15 - 40 хвилин. Пневматичний фарбокопульт - це професійне обладнання. Для його роботи потрібний компресор із шлангом високого тиску. Під час фарбування результат виходить ідеальним
Висновки
Для побутового використання за співвідношенням ціна якість лідирують з продажу електричні фарбопульти повітряного типу, друге місце займають пневматичні моделі їх можна віднести до бюджетних моделей, до них можна віднести механічні апарати. Перед покупкою компресора для фарбування слід звернути на характеристики обладнання, а також на тип робіт, які проводитимуться пристроєм. Придбати якісний компресор можна на сайті компанії “Гранд-інструмент”.