Товари відсутні
Зарядний пусковий пристрій 12 В Зарядний пусковий пристрій 24 В Зарядний пусковий пристрій 6 В Зарядний пусковий пристрій для мотоцикла/скутера Зарядний пусковий пристрій для трактора Зарядний пусковий пристрій з кальцієвою АКБ Зарядний пусковий пристрій з MF АКБ Зарядний пусковий пристрій з гелевою АКБ Зарядний пусковий пристрій з кислотною АКБ Зарядний пусковий пристрій з WET АКБ Зарядний пусковий пристрій з EFB АКБ Трансформаторний зарядний пусковий пристрій Імпульсний зарядний пусковий пристрій Легковий зарядний пусковий пристрій Вантажний зарядний пусковий пристрій Інверторний зарядний пристрій Портативний пусковий пристрій Пуско-зарядний пристрій 12В для легкових автомобілів
Пуско-зарядні пристрої (ПЗП) – незамінна техніка для автолюбителів і фахівців, що працюють з вантажною чи сільськогосподарською технікою. ПЗП призначено для резервного електропостачання акумулятора автомобіля при втраті їм заряду. У будь-якій ситуації – на дорозі при раптово сівшому АКБ, а також зимовим ранком в гаражі, коли автомобіль не заводиться, пуско-зарядний пристрій дозволяє уникнути буксирування машини в автосервіс або виклику фахівця на місце.
Чому сідає акумулятор в машині?
Крім помилок в експлуатації і заводський брак, причини розряду АКБ можуть бути наступні:
  • сильний мороз;
  • залишене електроживлення (магнітола, фари);
  • працює сигналізація;
  • погано закриті дверцята салону;
  • забуті включені пічка або кондиціонер.
Незалежно від причини, завести АКБ зазвичай потрібно в терміновому порядку. Маюч?? пуско-зарядний пристрій у себе в гаражі або багажнику, можна легко вирішити цю проблему.  

Що таке ПЗУ?

Слід розділяти пускові, зарядні та пуско-зарядні пристрої – це різні типи обладнання. Пускові призначені виключно для створення потужного електричного імпульсу, що запускає стартер двигуна автомобіля. Зарядні пристрої тільки заряджають акумулятор, але не можуть забезпечити запуск, якщо він розряджений. Пуско-зарядні пристрої – це універсальна техніка, яка може працювати і в режимі запуску, і в режимі зарядки АКБ. Сучасні моделі ПЗУ оснащені також функцією прискореної зарядки, якщо у водія мало часу на очікування.  
Незважаючи на універсальність, сучасні моделі ПЗП мають один істотний мінус: вони вимагають підключення до електричної мережі 220 або 380 вольт, і в умовах без зовнішнього джерела вони виявляються марними.  
Як вибрати ПЗП для автомобіля?
Ключовий критерій для вибору – ємність акумулятора автомобіля в ампер-годинах. Відповідно до цього параметру підбирається ПЗУ. Величина пусковий струм повинна дорівнювати ємності АКБ автомобіля, а для зарядки акумулятора потрібно вибирати показник в пропорції 1 до 10.  
Стандартні показники для різних автомобілів, що працюють на двигунах внутрішнього згоряння:
  • для легкових автомобілів величина пускового струму становить близько 100 Ампер;
  • для джипів, позашляховиків підходить ПЗП на 150 Ампер;
  • для вантажівок і сільгосптехніки підійде 200 Ампер;
  • для комбайнів, тягачів і фур потрібно вибрати ПЗП на 500 Ампер і вище.
Також необхідно підбирати ПЗП по напрузі акумуляторів, яка варіюється в діапазоні 6, 12 і 24 вольт. Але рекомендується зупинитися на універсальній моделі, оснащеній спеціальним тумблером для перемикання напруги. Мінімальне значення – 6 У – підходить для мотоциклів і моторних човнів. 12 В – для автомобілів, джипів, позашляховиків, мікроавтобусів. 24 В підходить для фур, тягачів, вантажівок і спецтехніки.  
Рекомендується вибирати моделі ПЗП з додатковими опціями, які захистять акумулятор автомобіля в різних ситуаціях:
  • функція автозаряда з вбудованим мікро контролером, який дозаряджатиме батарею після основного процесу зарядки;
  • таймер заряду – дозволяє налаштувати необхідний час зарядки акумулятора, щоб пристрій відключилася самостійно без участі людини;
  • безперервний заряд – забезпечує постійне підтримання необхідного заряду, що актуально для автомобілів, які довго не використовуються.

Де купити пуско-зарядний пристрій для АКБ?

В Україні ринок електрообладнання представлений, в основному, імпортними виробниками, які пропонують різні моделі ПЗП в широкій ціновій категорії. Ви можете вибрати будь-який з існуючих брендів, головне - знайти надійного продавця, який запропонує вигідні умови для покупки. Безпосередньо у виробника замовляти обладнання не завжди доцільно, а найчастіше – неможливо. Але якщо знайти професійного продавця, спеціалізованого на продажах електрообладнання, то можна отримати сертифіковану техніку за відносно помірною ціною.
В Україні таким продавцем є компанія « Гранд Інструмент » - фахівець із закупівель, продажу та обслуговування техніки та обладнання для автосервісів, СТО, будівництва, ремонту та інших цілей. У каталозі представлені моделі ПЗУ від європейських торгових марок GI.KRAFT і TRISCO в широкому ціновому діапазоні. Вибирайте і замовляйте відповідне обладнання, при необхідності – скористайтеся фільтрами по напрузі, струму заряду і пускового току. В наявності є також компактні зарядні пристрої з низькою ціною для індивідуального використання. Доставка здійснюється по Києву, Дніпру, Харкову, Рівне і в інші міста України.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Пристрої електроживлення
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране