Верстати для проточки дисків LAUNCH

Фільтри
Ціна
Виробник
Верстат для проточки дисків з проточкою знятого диска Верстат для проточки дисків зі зняттям з автомобіля
Експлуатація автомобіля неминуче призводить до зносу його основних вузлів, в першу чергу, гальмівної системи. Через погані дорожні умови – неякісне покриття, пробок, а також через стиль водіння і помилок в експлуатації авто гальмівні диски зношуються досить швидко. Поступове зношення погіршує керованість автомобіля, збільшує гальмівний шлях і підвищує ймовірність аварійної ситуації на дорозі. Щоб уникнути аварії, необхідно регулярно проходити ТО автомобіля, в ході якого майстра можуть або повністю замінити, або відремонтувати гальмівні диски, які виходять з ладу в першу чергу.
Заміна дисків не завжди вигідна автолюбителю з економічної точки зору, тому більшість водіїв вважають за краще виконати проточку дисків за допомогою спеціального обладнання. Проточка – це процес відновлення геометрії дисків методом механічної шліфовки, нагрівання і розтягування за допомогою спеціального інструменту. Цей процес здійснюється на СТО, в автосервісах і ремонтних майстеренях, що мають необхідне технологічне оснащення – стенди зі спеціальними насадками, які утримують диск під час роботи шліфувального механізму.

Переваги використання стендів для проточки гальмівних дисків

Відновлення геометрії гальмівних дисків замість заміни – це не тільки економічно вигідний спосіб ремонту, але і більш швидкий метод відновлення ходових характеристик автомобіля. Сьогодні існують модернізовані верстати, які дозволяють виконувати проточку, як зі зняттям дисків та барабанів, так і без зняття. У другому випадку процес займає не більше 1 години, після чого власник може виїхати на своєму автомобілі у справах.
Шліфування гальмівних дисків має й інші вагомі переваги: ​​
  • скорочує гальмівний шлях автомобіля в середньому на 20 метрів;
  • знижує биття педалі гальма;
  • зменшує вібрацію керма;
  • дозволяє уникнути більш серйозних несправностей гальмівної системи.

Види верстатів для проточки

В сучасних автомайстеренях використовуються стаціонарні і мобільні верстати, кожен з типів має свої переваги. Мобільне обладнання полегшує процес обслуговування автомобілів, переміщаючись по автомайстерні на подкатних візках. З їх допомогою можна виконувати проточку без зняття дисків з машини: досить підняти передню або задню частину авто за допомогою спеціального підйомника і зафіксувати на висоті 1,5 метра. В процесі обточування диск обробляється за допомогою спеціально ріжучих елементів, які ставляться на місце супорта.  
& emsp;
За допомогою мобільного верстата для проточки скорочується загальний час обслуговування автомобіля, тому що обробка диска відбувається одночасно з двох сторін. Облицювання внутрішньої і верхньої поверхні займає близько 15 хвилин, а за рахунок рівномірного руху робочих органів геометрія диска виходить ідеально симетричною.
Сучасні мобільні стенди володіють декількома технічними перевагами, які забезпечують їм більш ефективну роботу. Установка гальмівного диска на шпинделі регулюється автоматично. При цьому різці можна встановлювати як під позитивним, так і під негативним кутом. Швидкість шліфування гнучко настроюється, а завдяки підсвічуванню оператор отримує оптимальний огляд робочої поверхні.
На стаціонарних верстатах обточують гальмівні диски, які попередньо знімаються з автомобіля. Незважаючи на те, що стаціонарні стенди позбавлені такої переваги, як портативність, з їх допо??огою обслуговування автомобілів виходить більш якісним. Єдиний нюанс, з яким доводиться миритися клієнту – більш тривалий процес обслуговування, в якому майстрам доводиться знімати диски, встановлювати їх на стенді, виконувати обточування і знову встановлювати на місце.  
Ключова перевага стаціонарних стендів для проточки – функціональність. Під час роботи вони дозволяють не тільки шліфувати, але і центрувати і вирівнювати диски, в тому числі в автоматичному режимі без допомоги персоналу.  

Провідні виробники верстатів для проточки  

На ринку України обладнання для проточки гальмівних дисків представлено, в основному, європейськими, американськими та китайськими виробниками.  

Aomai

обладнання цієї компанії було розроблено за участю німецьких і голландських інженерів з використанням новітніх технологій машинобудування. Верстати для проточки гальмівних дисків від Аомаі використовують більшість світових автовиробників, в тому числі Mercedes, BMW, Porsche, Volkswagen, Toyota, Honda, Mazda, Chevrolet, KIA, Hyunda і інші.  

Hunter  

Американська компанія, створена в 1946 році, спеціалізується на випуску обладнання для автосервісів. Hunter Engineering виробляє стенди для проточки і балансування розвалу-сходження, підйомники, шиномонтажні станки та інше обладнання, яке відрізняється чудовими експлуатаційними якостями і надійністю. Компанія є самостійним розробником верстатів для обточування дисків без зняття з антирезонансної системи, реверсом, автоматичною компенсацією, плавним регулюванням обертів. Облицювання відбувається не по спіралі, а за допомогою концентричних кіл.

SPIN

Італійська компанія, що випускає сучасні високотехнологічні верстати для проточки гальмівних дисків. Обладнання дозволяє відновлювати геометрію дисків без зняття, швидко і ефективно практично за рекордні 5-7 хвилин. Використання дисків для проточки SPIN забезпечує високу чистоту різання до 1 мкм RA. Завдяки чудовим властивостям стенди СПИН використовуються офіційними дилерами провідних автовиробників світу, в тому числі Mercedes-Benz, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda-Suzuki

Де купити сертифіковані стенди для проточки?

В компанії « Гранд Інструмент » представлений широкий асортимент обладнання для автомайстерень, автодилерів, СТО та інших підприємств, що спеціалізуються на ремонті і обслуговуванні автомобілів. Компанія спеціалізується на поставках сертифікованої техніки, і пропонує всім категоріям покупців придбати стенди для проточки гальмівних дисків від перевірених європейських, китайських і американських виробників. У каталозі представлена ​​техніка від Aomai, Hunter, SNG та інших виробників.  
Це сучасне обладнання, оснащене різними адаптерами, завдяки яким ви зможете обслуговувати 95% автомобілів на українському авторинку. Вся продукція сертифікована і має гарантію виробника. Вибирайте і замовляйте якісне і надійне технічне забезпечення для вашого підприємства з доставкою по Києву, Харкову та іншим регіонам України діючою службою доставки.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Гаражне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Обладнання проточки гальмівних дисків використовується в автосервісах для повернення зношеному диску експлуатаційних властивостей. За допомогою стенду усуваються деформації та невеликі тріщини без знімання (або зі зніманням) диска з автомобіля.

Точність у різних моделей дуже висока і становить від 0,002 до 0,005 мм.

В результаті обробки проточкою гальмівних дисків при гальмуванні автомобіля не буде вібрації та шуму, зменшиться гальмівний шлях, також це помітно покращить роботу систем антиблокування та антипробуксування. Все це підвищує безпеку руху.

Основними є два параметри:

  • Максимальна товщина диска. Зазвичай верстати для проточування гальмівних дисків розраховані на роботу з виробами товщиною до 39 мм.
  • Робоча висота. Зазвичай вона регулюється, оскільки положення блоку проточки можна змінювати. Більшість моделей обладнання становить від 1 м, верхній показник регулювання може досягати 1,2-1,25 м.
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране