Фільтри
Ціна
Виробник
Код: T10152
TORIN
1 068 грн.
: 2
Вантажопідйомність: 1500 кг
Тип приводу: Механічний
Висота підйому: 390 мм
Гарантія: 6 міс.
Висота підхвату: 95 мм
Вага: 3.3 кг
Робочий хід: 295 мм
Пакувальні розміри: 660x470x230 мм
Упаковка: Картонна коробка
Відгуки до товарів
Домкрат гвинтовий ромбоподібний пос... (T10152)
Дата публікації: 3 месяца назад
1 5 Оцінка:
Я т взяв за
Подробнее
Домкрат ромбоподібний Домкрат ВАЗ Домкрат Daewoo Lanos
Домкрат є механізмом для підняття та утримання вантажу. У сфері обслуговування і ремонту автомобілів він використовується для зняття коліс, ревізії днища автомобіля, ремонту двигуна, гальмівної системи і інших робіт. У промисловості налічується велика кількість видів домкратів, що мають різний принцип роботи, джерело зусилля, габарити і вантажопідйомність. В особистому гаражі автолюбителя і майже в кожному автомобілі найчастіше зустрічаються механічні ромбічні домкрати, які відносяться до категорії гвинтових вантажопідйомних пристроїв.

Особливості конструкції гвинтових ромбічних домкратів

Пристрій і принцип роботи гвинтового домкрата полягає в перетворенні крутного моменту робочої пари « гвинт-гайка » в поступальний рух. Крутний момент від редуктора, що складається з ведучого черв'ячного гвинта, передається на гайку і гвинт, за рахунок чого відбувається підняття вантажу у вертикальній площині. Більш сучасним різновидом гвинтового домкрата є модель з кульковою передачею замість пари « гвинт-гайка », що робить пристрій гвинтового підйомника більш ефективним і довговічним за рахунок зниження втрати зусилля на тертя.
Пристрій класичного гвинтового домкрата для автомобіля складається з чотирьох важільних елементів, які з'єднані між собою за допомогою шарнірів, що утворюють ромбоподібну металеву раму. При підйомі вантажу кут ромба змінюється: чим вище підйом, тим більше буде кут між важелями.
До переваг ромбічних механічних домкратів можна віднести універсальність: вони підходять для підйому автомобілів вагою до 1,5-2 тонни (наприклад, легкових моделей ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, а також імпортних транспортних засобів). Жорстка і широка опора конструкції забезпечує високу стійкість гвинтового підйомника, що важливо для роботи в умовах обмеженого простору. Малі габарити, компактність і легкість установки під автомобілем також можна віднести до переваг цього пристрою. Несуттєвим недоліком гвинтового ромбічного домкрата вважається малий робочий хід, тому його основне застосування в легкових автомобілях з невеликим кліренсом.

Як правильно вибрати ромбічний домкрат?

В спеціалізованому магазині можна зустріти кілька моделей гвинтових ромбічних домкратів по джерелу зусилля. Це пристрої з механічним, гідравлічним, пневматичним або електричним приводом. Який з них підійде саме вам, залежить від конкретних завдань. І для приватного покупця, і для фахівця з обслуговування та ремонту автомобілів важливо знайти гвинтовий підйомник в оптимальному співвідношенні « ці??а – функціональність ».
Якщо неправильно підібрати модель домкрату, то можна зіткнутися з недостатньою потужністю і висотою підйому, або переплатити за непотрібні функції зайві гроші.
Основні технічні характеристики, на які потрібно орієнтуватися при покупці гвинтового домкрата:
  • висота підхоплення;
  • висота підйому;
  • робочий хід.
Для середньостатистичного автомобіліста, що займається ремонтом машини у себе в гаражі, підійде звичайний механічний домкрат, який має вантажопідйомність відповідно до ваги свого автомобіля. Знаючи точну вагу транспортного засобу, необхідно підібрати відповідний підйомник з невеликим запасом по тоннажу.  
Що стосується вибору між імпортними та українськими виробниками, то в цьому випадку не слід гнатися за колосальною економією коштів в надії купити надійний пристрій. Виробник Torin пропонує хороші за якістю і міцності гвинтові ромбічні домкрати, які вигідно відрізняються за ціною від європейських і українських аналогів. Але у більшості покупців є вибір тільки серед тих марок і моделей, які представлені на українському ринку, тому що « морочитися » у пошуку закордонних постачальників і переплачувати за імпорт – не вигідно.
Наприклад, в Україні добре зарекомендувала себе відома в Європі і Північній Америці марка Torin. Вони пропонують досить міцні, надійні і доступні за ціною моделі. Купити ромбоподібний домкрат за доступною ціною можна в інтернет-магазині « Гранд Інструмент ». Це перший український постачальник сертифікованого обладнання, техніки та інструментів для обслуговування та ремонту автомобілів.  
На сайті продавця можна знайти надійний гвинтовий домкрат T10152 від Torin. Висота підйому пристрою досягає 390 мм, вантажопідйомність – 1,5 тонни. При всій своїй міцності і потужності домкрат відрізняється малою вагою (3,3 кг) та демократичною вартістю. Замовляйте його з доставкою по всіх містах України силами Нової Пошти та інших діючих перевізників. Оперативна доставка, діючі сертифікати якості, можливість обміну і повернення в разі виявлення заводського браку гарантовані кожному покупцеві нашого магазину.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Домкрати автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Гвинтовий домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів масою до 2-х тонн.

Гвинтовий (ромбовий) домкрат простий у використанні, має велику довговічність і має низьку ціну. Важливою перевагою цих механічних домкратів є можливість обслуговування автомобілів з низьким кліренсом.

Це обладнання складається з 4-х з'єднаних у формі ромба важелів, що стискаються різьбовим гвинтом. При обертанні ходового гвинта конструкція розтискається або стискається, за рахунок чого відбувається підйом вантажу.

Ромбічний гвинтовий домкрат має важливий недолік – необхідність докладати серйозних зусиль під час роботи, а також слабкої стійкості.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране