Чотирьохстійкові автомобільні підйомники HUNTER

Фільтри
Ціна
Виробник
Чотиристійкові автомобільні підйомники 5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники для розвалу-сходження Чотиристійкові автомобільні підйомники для слюсарних робіт Чотиристійкові автомобільні витяги 5.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 8 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 6.5 тонн Чотиристійкові автомобільні підйомники 4 тонни Чотиристійкові підйомники автомобільні HUNTER Чотиристійкові підйомники автомобільні RAVAGLIOLI

Чотирьохстійковий підйомник виконує функцію гаражної ями, він надає доступ до днища автомобіля з однією лише відмінністю, вам не потрібно витрачатися на освітлювальне обладнання, не потрібно проявляти майстерність спритності кожен раз залазячи під машину.

Комплектація підйомника

Чотирьохстійковий електрогідравлічний підйомник укомплектований передніми поворотними кругами, задніми рухомими платформами і траверсою. Передні поворотні круги і задні рухливі платформи призначені для виставлення кутів коліс (розвал-сходження). Траверса додатково піднімає автомобіль на 400 мм для зручності роботи з ходовою і колесами.

Блокування автомобіля

На всіх підйомниках присутнє блокування:

  • електричне;
  • механічне.

Фіксація автомобіля в повітрі (незалежно від типу блокування): після підйому на необхідну висоту, автомобіль необхідно підняти трохи вище від положення паза і після чого опустити, що б автомобіль не висів на гідравлиці (може зірватися при тривалій експлуатації). Механічне блокування – це блокування стопорами, які майстер вставляєте в пази для фіксації автомобіля в повітрі. Електричне блокування здійснюється пневмоцилиндрами після натискання кнопки на панелі управління.

Особливості чотирьохстійкового підйомника

Слід звернути увагу на сам підйомник який оснащений рифленими напрямними для зменшення ковзання під час загону машини на підйомник. Так само передбачені два передніх обмежувача які запобігають виїзд автомобіля за межі підйомника. Паз для переміщення траверси.

Наш багаторічний досвід продажів підйомників показує, що чотирьохстійкові підйомники - це   точніше і дешеве рішення для комплектації поста котрий займаєтся регулюванням розвал сходження. В першу чергу для розвалу обирають чотирьохстійкові підйомники. Завдяки їх невисокій ціні і простоті в обслуговуванні, вони так популярні на СТО.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомники автомобільні
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання
  • TLT455W - для довгообазних автомобілів.
  • TLT440XW - для робіт розвал-сходження.
  • Яма - це простота в експлуатації, вогкість, тіснота та витрати на освітлення.
  • Підйомник - це швидкість обслуговування, статус та довіра клієнтів.

Так, можна. Ми надаємо кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

Гарантія на чотиристійкові підйомники LAUNCH - 5 років.

Підйомники LAUNCH комплектуються: траверсою, поворотними колами та задніми рухомими платформами.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране